Aegjoone vahetused on käimas


 

Seotud kujutis

Kallid Teekaaslased

Samaaegselt inimese elu elamisele ja individuaalnõustamistele olen ma saanud informatsiooni, mis on päris keeruline tõlkida inimkeelde, niisiis olen ma tänulik kõigile teie kannatlikkuse eest. Ma teen endast parima, et neid energiaid maandada ja leida just see õige sõnastus, et tuua see kõik meie südamete, hingede ja olemiteni.
Ma pole kedagi unustanud, teie Postkaardid hetkeseisudega jõuavad teieni peatselt.

Eile tundsin ma tohutut ajajoone nihet ja ma tahan seda teiega jagada, juhuks kui te heitlete hetkel samasuguse asjaga või olete kohe sellesse sisenemas.
Ma koristasin oma elamist, korraga pidin ma peatuma. Oli tunne justkui ma oleks saanud litaka vastu pead ja korraga ei suutnud ma aru saada kus ma olen või mida ma teen.
Mul oli tunne, et ma tahan ära kaduda ja minna “koju”, just seesama tunne, et “Peatage maailm, ma tahan maha minna!”
Kui ma enda ümber suutsin juba esemeid eristada, ei suutnud ma kuidagi mõista kus ma olen ja peas keerlesid küsimused: “Kes ma olen? Kus ma olen? Mida paganat ma siin teen? Kuidas ma siia sattusin?”

Ma ei suutnud ennast kuidagi paigutada sellesse eluaega, nagu mind oleks järsult välja rebitud unenäost, mis tundus nagu elu. Liiga väsinud, et püsti tõusta, pea käis ringi ja ajas iiveldama ning ma lihtsalt istusin seal. Korraga tekkis Taipamine.

Me vahetasime aegjoont! JÄLLE!

Pagan võtaks, me just jõudsime ju siia, mis pagana nihe see siis nüüd ometi on?

“Teie Kaksik hüppas teie aegjoonde. Nad on siinsamas.” Nii mulle öeldi.

MÖHH?

Seekord oli see mulle paras puzzle, et taibata mida mu meeskond püüab mulle näidata. No ja nii ma siis veetsin terve päeva tundes ennast imelikult “vati sees”, “kuskil karussellil”, kuid kui minu DM kohale jõudis, et minuga oma nädalavahetust jagada ja me istusime õhtust sööma ning rääkima märkasin ma , et ta on muutunud.
Ta rääkis mulle, kuidas ta ei saa enam paljudest asjadest sotti ja kuidas ta tunneb ennast nagu oleks mingi ühenduse kaotanud ja samas oleks nagu ühenduses.
Ta rääkis Jumalast, elust peale surma, hirmu puudumisest, kui ta laseb lahti mõndadest asjadest, mida ta on siiani pidanud olulisteks.
Ta on hakanud kogema tohutult nägemusi ja endeunesid, millest ta küll mitte miskit aru ei saa, kuid ta nõustus, et ta võiks need unenäod panna maalidesse, et oma mõtetes sellisel kujul mingi kord luua.

Ma läksin pikali kuid uinumisest oli asi kaugel. Oli tunne, nagu ma oleks pidevas Limbo seisundis, et mind on äratatud kinnisilmi kambrisse, kus asju arutatakse, kuid ma kuulsin ainult suflööri häält, mis jagas mulle infot.
Minu jaoks ei ole see uus kogemus, see on minu igapäevane/öine uneruum.

Ma püüdsin paaril korral voodist tõusta, et kõndides pea selgeks saada, kuid mu DM ütles läbi une “Püsi siin, ära mine kuhugi” ja ta hoidis mind kaisus kuni ma uinusin ja unenäod kohale jõudsid.

Seejärel selgitati mulle miks meid eemaldati sellest aegjoonest. Seda selleks, et me ei kogeks seda hävitustööd mis seal toimuma pidi. Mulle räägiti vajadusest edasi liikuda ja püsida oma missioonil, sest osad Maskuliinsused läbivad hingeprotsesside pimedat ööd, ning neil on vaja ennast puhastada läbi jõu ja vastupidavuse.
Selle protsessi ajal on oluline, et mida vähem nad teavad mis toimub teie elus ja mida vähem nad “teid tajuvad”, seda lihtsamalt saavad nad kogu sellest keerisest välja astuda ja jõuda sisemise rahu ja tasakaaluni.
Kogu see möll kisub neid edasi vastupidises suunas, kuigi nad seda kõike veel isegi ei näe. Ehk siis kõik see, mis sellest välja tuleb on suur müsteerium meie kõigi jaoks, kuid see saab varsti avalikuks. Seda toetab Veenuse tagurpidi liikumine Skorpioni tähtkujus. See saab alguse 5.10 ja kestab 40 päeva aga selle kohta tuleb eraldi artikkel.

Tähtis on praegu mõista, et teie Kaksik on astunud teie aegjoonde, või on selleks valmistumas.
Tähendab see aga seda, et nad toovad enesega palju küsimusi, kahtlusi, uusi vaatenurki, vanu mälestusi, hiiglaslikus koguses emotsioone ja hullumeelne taju kuuluvusest, mis kummitab neid iga päev ja kogu see energeetiline karussell on teis vahetult tuntav ning hakkab teie endi uskumistega segunema.

See Veenuse liikumine võimaldab teil üle vaadata omad suhted ja lisaks annab teile võimaluse otsustada, mis jääb minevikku ja mida te tahate edasi liikudes kaasa võtta.

Nende jaoks teist, kes on täielikult lahti lasknud oma kaksikust ja edasi liikunud, olgu siis oma Hingemissiooniga või mõne teise jumaliku vastaspoolega, on täiesti reaalne, et peale seda perioodi teie Kaksik võtab teiega ühendust, et raputada minevikust välja mõned asjad, et otsida oma Teekonna jaoks vajalikku võtit.
Nende jaoks teist, kes te ikka veel keerlete Liidu ootuses, saabub selgus ja saabub see nägemuste, unenägude ja teie enda energeetilise Meeskonna poolt alla saadetavate infopakettidena.

Igal juhul vabanete te mineviku taagast ja teile võimaldatakse tuliuus võimalus, et võtta uus suund, kui see on teie ÜlimMina (See kõrgema mina vorm, mis on kahel KaksikLeegi poolel ühine) Tahe, kuid otsus tuleb teha ainuüksi teil ja teie kaksikul omavahel. Olenemata sellest, mis parasjagu toimub kõrgemates tasandites või füüsilises reaalsuses.

Teine asi, mida mulle selgitati on see, et kõik arenebki just nii nagu inimesed teatavad, selle vahega, et Kaksikud, kes on oma blokeeringud suutnud eemaldada, manifesteerivad otse füüsilisse reaalsusesse ja need, kes alles tegelevad oma 4D blokeeringutega, manifesteerivad vaimsesse reaalsusesse.

Need OTSUSED, on üliolulised ülimmina arengule Ja nagu ma siin ükspäev mainisin, kõike on vaja Otsustada selle järgi mis on vajalik hinge arengu jaoks, sest see pole mitte isiklikuks otstarbeks, vaid vajalik mõlema Kaksiku jaoks.

Selgus selle kohta, mis on võti teie mõlema vabaduse juurde ja juhised nende haavade juurde, mis pani teid teineteise eest põgenema, antakse teile mõlemale korraga ja siis juba tekib edasi liikumine.

Ja seejuures on see selle puzzle viimane kild.
Vähemalt selleks korraks 😛

Me kõik oleme valmis viimaseks avalduseks. Niisiis tuleb olla valguses, kerguses ja vaba ning lubada energiatel tuua see nähtavaks mõlemale kaksikule, et te mõlemad suudaksite mõista iseendeid ja oma vastaspoolt hoopis uuel tasandil.

Ma loodan, et see annab teile selgust selles, millega te praegusel hetkel võite heidelda ja mina palvetan teie sisemise vabaduse ja tasakaalu eest selle protsessi jooksul.

Heatahtlikus on selles protsessis väga vajalik omadus, sest maskuliinsused lähevad vapralt läbi selle tormi oma enese ärkamise poole.

Ma saadan teile palju armastust ja valgust ning loodan, et olete kaitstud ja turvaliselt oma enese südame väes.

Kogu Armastusega,

Ana

Tõlge Elle Vihman

Nagu ka eelnev artikkel kirjeldas, on kaksikutel taaskord uus keeristorm millest tuleb ellu jääda ja ka oma Jumaliku Vastaspoole seljatagust kaitsta. Sellest lähtuvalt keskendun nüüd rohkem omaenese Kaksiku seljataguse toetamisele ja omaenese blokeeringute avastamisele. Ja alles paar nädalat tagasi tulin välja ühest hullumeelsest keeristormist, kus oli juba tunne, et kui enne pole hulluks läinud, siis nüüd on minek 😛

Nii et tõlked saavad olema just neist artiklitest, mis on üliolulised ja enam mitte otsast lõpuni, vaid kildudena.
Selleks, et olla kursis kogu selle Hullumeelse Teekonna aspektidega või lugeda tekste originaalis, soovitan ühineda Ana Souto teenustega.

https://www.patreon.com/thebloomfromwithinproject/posts

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.