Chiron – Haavatud tervendaja


chiron-in-aries

Seekordne Tagurpidi liikuv Chiron Aitab Empaatidel terveneda 

Artikkel on avaldatud 20.09.2018

Palju on räägitud astroloogilistest retrogaatidest, maakeeli siis tagurpidi liikumisest tähekaardil ja viie planeedi tegevusest sellel perioodil. Sealhulgas Mars, Pluto, Neptun, Saturn ja Jupiter. Tegelikult mõjutavad osad neist meie tegevust kuni järgmise aastani.
Empaadina olen ma eriti seotud Chironiga, komeet mille energiaga mind haletsusväärsel kombel minevikus seoti. Kui te olete Empaat (isegi kui te tavaliselt sellele tähelepanu ei pööra), siis on kasulik jälgida selle komeedi mõju teie igapäevaelule.

Nagu on teada, nimetati Chiron Kreeka mütoloogiast pärit kentauri järgi. Ta on astroloogias ja metafüüsikute hulgas tuntud kui Haavatud Tervendaja. Ta oli tervendamise jumalus …, kuid oli võimetu tervendama ennast. Tema kujundi võib kokku võtta lausega “Tervendaja, tervenda iseennast”.
Empaadid on oma olemuselt kõik tervendajad, kuid peaaegu kunagi ei osata seda imelist energiat kasutada iseenese tervendamiseks või arenguks. Esimese asjana mida empaat teises inimeses tajub on teise füüsiline valu või negatiivne energia ja … neid imetakse sellesse sisse … ja siis on põgenemine!
Chironi asend sünnikaardis näitab varases nooruses saadud sügavat ja ravimatut haava….
Planetaarsed Chironi liikumised meie sünnikaardis võivad meie varjatud haavad lahti kiskuda, ja seda selleks, et me saaksime selle haava valguse kätte tuua ja seda tervendama asuda. See on kindlasti valuline protsess, kuid see on väärt seda sest me saame läbi selle iga korraga terviklikumaks. Kuid see nõuab meilt selle haavaga silmitsi olemist, mida me oleme ka iseenese eest varjanud.
Empaatidele on tihti mõistatuseks, et kas see mida nad oma kehas tajuvad on nende enda või kellegi teise jagu. Tõde või fantaasia? Või siis on nad kellegi teisega koos viibides korraga tajunud, et tunnevad ennast hulga paremini. Nad tunnevad endas uut jõudu ja pea on selge … et siis kuidas on empaatiaga?

Ma olen seda ennegi öelnud, et empaadid on nagu käsnad, mis imevad endasse kõike mis ümberringi toimub, seda energiat tervendades, kuid iga käsn vajab aegajalt, et see “kuivaks väänatakse”. Ehk siis vajab ka empaat, et saaks aegajalt puhastuda ning just sellel eesmärgil tulebki Chironi liikumine mängu.
Praegune Chironi retrograat kestab kuni järgmise aasta jaanuarini, avab ukse väga maandatud, konkreetsele, möödapääsmatule energiale. See mille vastu me tõrgume, see püsib.

Üks Chironi tugevamaid mõjusid selles liikumises on see, et tervendavad uned sagenevad. Need pole teie tavapärased intuitiivsed endeuned vaid jõulised tajulised ja emotsionaalsed uned. Sagedamini on need minevikust ja täpsemalt just traumaatiliste või lahendamata sündmustega seotult.
Romantilised suhted, lapsepõlve draamad, kahetsused järgimata unistustest ja nii edasi. Empaadi jaoks toimub see nagu vulkaanipurse, mida saadavad väga selged füüsilised tajud ja tunded. Kõik see on seotud lahendamata kildudega, mis on ennast imenud empaadi hinge nagu klaasikillupuru.

Chironi retrogaadi energia võimaldab aga ka ülima võimaluse ennast tervendada. Teil on võimalik kätte saada ja lahti lasta emotsionaalseid ja vaimseid haavu, olgu need haavad siis pärit lapsepõlvest või mineviku suhetest, ise tekitatud või need, mille te olete lihtsalt kuskilt endale korjanud teistelt, et neid nende protsessides aidata, kuid hoidsite neid kinni oma energiaväljas.
Mitte keegi ei suuda põgeneda omaenese haavade eest. Me kõik oleme haavatud, olgu see siis füüsiliselt, mentaalselt või vaimselt. Peamine küsimus siin pole mitte “kuidas me saame oma haavu peita?” et me ei peaks tundma häbi, vaid hoopiski “Kuidas me saame oma haavatavuse panna teisi teenima?” Siis kui meie haavad lõpetavad meie jaoks häbi allikaks olemise ja muutuvad tervenemise allikaks, siis on meist saanud Haavatud Tervendajad.

Toimub see aga selliselt, et Chiron hoiab teie unefaasis teie ees peeglit, ja teeb seda selliselt, et teil ei ole võimalik sellest mööda vaadata. Ja teil tuleb läbi teha ebamugav ja vastuvaidlemist mitte salliv teekond läbi oma enese mõtete. See äratab mõistmise “Aitab juba ometi!” Aeg on nende asjadega ühele poole saada, ja seda lõplikult. Aitab identiteedikriisidest või enese hulluks tembeldamisest või sellest, et te suudate endale tõmmata suhetes “lühema tiku”.
See imeline energia läbib meie elusid alates selle aasta aprillist kuni 2027 aasta aprillini. Milline võimas emotsionaalne ja vaimne detox kõigile võimalikuks saab!
Nägemus on karge, õhk on selge ja empaadid saavad tõmmata sügavalt kosutavat õhku. Empaatide jaoks on eelis selles, et nad saavad täieliku selguse ja rahu minevikust. Kõik teravate servadega killud, mis on peitunud meie õrnades südametes, lahustatakse ja vabastatakse ning südamed saavad avaneda enesekindluses. Mis peamine, teie nägemused saavad kristallselgeteks, et siis kui te midagi teistega jagate või tervendate või aitate, siis on energia kiire, kirgas ja valutu. Ehk siis te annate seda edasi. Aeg on sügavalt sisse hingata

Kirja pandud Angelic Heights poolt.
PsychicAccess.com

Tõlge Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.