Toetades oma Partnerit rasketel hetkedel


06.11.2018 Ana Souto

maxresdefault28129

Kallid Kaasteelised,

Kellegi toetamine sellel ajal, kui nad läbivad oma elus raskeid hetki ja siiski püsida joondumuses, et neid armastavalt jõustada, on tõeline väljakutse.

Panna neid ennast nägema läbi teie silmade, näidata neile kui väärtuslikud nad on meile ja maailmale, samal ajal kui nad ise seda näha ei suuda, sest elu peksab neid ja loobib nagu lehekest tuules, muutub tõeliselt keeruliseks.

Kõik mida me teha saame on vaadata kõrvalt ja palvetada, et see torm peatselt lõppeb ja nad suudavad tulla tervelt ja turvaliselt tagasi “koju”.

Kõik mida me teha saame on see, et me usaldame neid ja Universumi niipalju, et see olukord laabub ilma, et me peaksime sekkuma.

Kuid on olemas moodus kuidas neid inspireerida ja jõustada neid tegema nende endi otsuseid ilma, et me kuidagi nende Väe ära võtaksime, ja see oleks positiivne kinnitus, et me oleme jätkuvalt olemas, kui nad tulevad “tagasi” enesesse, kui nad maanduvad tagasi oma südame turvalisusesse.

Me ei joonda ennast nendega, me joondame endid iseenese ja Allikaga ning lubame energiatel neid juhendada, et nad suudaksid teha sedasama.

Me paneme oma tahte ja Väe sõnadesse ja võtame vastu oma suveräänsuse justnagu me lubame seda teha ka neil.

Meie ülesanne on järjepidevalt töötada iseenesega ja keskenduda oma isiklikule Teekonnale.

Täpselt nii nagu suitsusukeldumises, sa paned kõigepealt ette maski ja siis lähed aitama.

Kui te ei säilita ennast, ei ole te võimelised aitama kedagi teist. See laieneb aga juba kõikidele inimestele teie elus või kui te teete vaimset tööd, siis ka teie klientidele.

Me väljendame alandlikkust ja halastust oma otsustes ja me motiveerime neid sama tegema, tehes seda selliselt, et neile ei jää tunnet, et nad peaksid langetama oma standardeid või peaksid loobuma oma väärikusest.

Me näitame neile, et vahest tuleb astuda samm tagasi, et saaksime astuda kaks sammu edasi.

Me näitame neile, et on täiesti ok minna aegajalt oma teekonnal tagasi esimesele mänguruudule, et saada uuesti kontakt oma eesmärkidega.

Me armastame armastamatut neis.

Me armastame neid isegi kui nemad ei armasta ennast.

Meist saab see ankur, mis ühendab neid “koduga” sellel ajal kui nad navigeerivad oma probleemide keeristormis.

Meist saab nende GPS-seadmes nende kodune aadress, sest siis nad teavad kuhu tagasi tulla.

Me austame nende vooruseid ja toonitame neid omadusi neis nagu need on nende trumpkaardid, mitte aga nõrkused, mida nad peaks peitma.

Me loome läbi nende keeruliste aegade oma südamete vahel kontakte nii tihti kui võimalik ning näitame oma haavatavust tugevusega ja haprust vaprusega.

Me ei varjuta oma valgust, vaid laseme sellel särada otse nendele olukordadele kogu oma hoolitsuse ja headusega, et neil tuleb hakata nägema asju nii nagu need päriselt on.

Jõustamise väga suur ja oluline osa on see, et me lubame neil kes on raskustes, langetada nende endi otsused ja toetada neid igal võimalikul viisil, ilma et survestaksime neid tegema midagi mis pole nende enda otsusega kooskõlas või ütleksime asju nagu “mina tean mis on sinu jaoks parim!”.

Omamoodi tähendab see seda, et me eemaldume ja usaldame neid oma probleemidega hakkama saama just selliselt mis on vajalik nende kõrgema eesmärgi jaoks.

“Ma usaldan sind ja usun, et sa oled võimeline sellele probleemile parima lahenduse leidma.”

“Ma tean, et varsti tuled sa sellest välja tugevamana nagu enne ja ma olen siinsamas tervitamas sinu tagasitulekut.”

“Ma tean, et praegu tundub see kõikehõlmavalt keeruline, kuid ma ei kahtle selles hetkekski, et sa suudad sellest segadusest läbi näha ja langetada just selle kõige vajalikuma otsuse.

Usaldus, toetus ja usk viib sind selleni.

Sinu igapäevased praktikad viivad sind selleni.

Usalduse seemne külvamine viib sind selleni.

Püsides joondumuses oma eesmärgiga viib sind selleni.

Püüd neid päästa ei vii teid kumbagi kuhugile.

Vastupidi, see paneb teid tundma jõuetuna ja jätab neisse tunde saamatusest.

Tänaseks me juba teame, et ainus viis see lahendada on otse läbi. Niisiis me lubame neil käia seda rada ja taas üles leida oma sisemine mina. Sisemine Mina on selle kõige juures võtmesõna.

Nendel perioodidel on ülioluline neile näidata, et teie armastus nende suhtes ei sõltu sellest mida nad omavad või millised nad välja näevad.

Selle mõistmine aitab neil lahti lasta oma süütundest ja survest olla/saada kellekski, kelleks teie soovite. See väike taipamine vabastab neid ja nad saavad olla just need kes nad tõeliselt on.

Tõele au andes tuleb meil kõigil aegajalt läbida tõelise ahastuse ja täieliku kokkuvarisemise hetki, kuid näha valgust tunneli lõpus on väga keeruline, kui sa oled keeristormis. Ehk siis, ühel teist tuleb alati püsida tormist väljaspool, et hoida asju tasakaalus ja “normaalsetena” ja seda teie mõlema nimel, sest te mitte ainult ei ela seda kõike üle vaid ka lööte õitsema läbi nende kõigi raskuste.

Ka see läheb mööda, võib tunduda kulunud ja juba räbaldunud loosungina, kuid miski ei kirjelda olukorda täpsemalt kui see lause.

Aeg tervendab kõike, kuid seda vaid siis, kui me oleme valmis muutusteks ja evolutsiooniks. Niikaua, kui me võtame oma kogemusi kui isikliku kasvu käivitajaid. Kui me aga võtame neid kui oma isiksuse hävitamist hoiab aeg meie haavad verilihal.

Teie partner suudab seljatada iga olukorra, seda niikaua kuni teie jätkate oma impeeriumi ehitamist. Te ehitate kõrvuti, kummalgi on üles ehitada oma Palee ja Armastus ehitab nende vahele silla.

Te vastastikku inspireerite, motiveerite ja palvetate, et elu teeks ise omad korrektuurid.

Te usaldate Allikat ja oma enese Sisemise Olemi Väge.

Te usaldate, et energia tasakaalustub ja harmoniseerub varsti teie kahe vahel ja sama juhtub teie eluga.

Te jõustate neid Tingimusteta armastusega ja toetate neid kaugusest.

Ma loodan, et see sõnum on selline, mida te just täna vajate, et olla jõustatud hetke energiates ja annab teile lisajõudu , et te suudaksite toetada oma partnerit millega iganes nad hetkel rinnutsi on.

Saadan teile palju armastust ja valgust ning palvetan, et oleksite turvaliselt ja kaitstud oma enese südame väes.

Kogu oma armastusega,

Ana x

Tõlkis Elle Vihman

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com/2018/11/empowering-your-counterpart-through.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+TheBloomFromWithinProject+%28The+Bloom+from+Within+Project%29

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.