Mees kes kõnnib koos tervendajaga


Järgnev on tõlge postitusest, mis kirjeldab Teekonda, kus kumbki osapool täidab oma Hingemissiooni. Kus ühiskonna arusaam suhtest on pea peale keeratud ja vaba omastamisest. See on Kooslus, kus kulgetakse kõrvuti tõelises vabaduses ja alistudes teineteisele ning oma missioonidele.

“Koosluse eiramine muutub iga päevaga keerulisemaks.
Telepaatiat, mis teid ühendab, pole võimalik eirata.
Teie mõtetes liiguvad täiemõõdulised vestlused.
Mälestused minevikus saadud vastustest kajavad teie peas.
Tema sõnad jätavad vaikselt jälgi teie südamesse.
Olgugi, et te püüate oma saatust eirata,
saab iga päevaga selgemaks, et seista temaga õlg õla kõrval
on teie selle elu kõige olulisem ülesanne.”

Mees, kes kõnnib koos oma Tervendajaga.

Kui Mees valib sellise Naise, kes on otsustanud järgida oma Missiooni, siis on tema ainsaks võimaluseks võtta ette Teekond, et seda ühendust hoida. Teekond koos temaga. Tehes seda peamiselt sellise ruumi loomisega, kus naine saab oma ülesandeid oma missiooni ees täita. See võib tähendada, et mehel tuleb loobuda oma klammerdumisest, või siis õnnestub tal leida nende ühisest teekonnast tervenemiseks vajalikud vahendid – kuid see pole kerge ülesanne.

Kui Mees valib Naise, kelle ülesanne on tervendada feminiinse kollektiivi haavu, siis teeb ta seda Naisega Võrdsena, järgides palju suuremat eesmärki kui maja ehitamine või laste kasvatamine. Nende Ühendus ületab kõrgelt tavapäraste soorollide täitmist. Selle Mehe jaoks tähendab see, võtta vastu ülesanne, olla selle Naise jaoks tugev seljatagune, toetada kui see Naine ei suuda enam muundada maailma valu. Tema jaoks tähendab see, et tal tuleb vastu võtta seksuaalsuse teistsugune vorm, sest seksuaalsuse tasandi tervendamine on naise, kes on teekonnal saamaks Tervendajaks, üks põhjalikumaid teemasid. Mehe jaoks tähendab see aga seda, et tal tuleb vastu võtta rahulikkus, õrnus ja tervenemine – tihti oma enese kire tagasi hoidmine või muudesse teemadesse juhtimine … seda kõike selleks, et olla Terviklikkuses.

Sest kui Mees valib Naise, kes püüdleb Vabaduse poole, siis saavutada saavad nad seda vaid koos … ja tal tuleb loobuda oma nartsissistlikest aspektidest ning tunnustada Naise Teekonda kui enese teekonda Vabaduse suunas.

Kui Mees valib Naise, kes on võimas, ei saa ta enam püherdada survestamise või enesevähendamise energiates. Mees – kui ta võtab vastu Missiooni kulgeda koos Naisega — võtab vastu ülesande teenida maskuliinsuse kollektiivi heaolu, olgugi et see kõik toimub taustatööna. Selle tulemusena loob ta Turvailsuse Ruumi, hoides ja kaitstes Naist oma enese vanade haavade varitsuse eest, juhtides teda eesmärgi suunas.

Kui Mees valib naise, lähtudes oma imetlusest Naise sära ja tarkuse suhtes, siis tuleb tal ka mõista, et ta ei saa takerduda oma enese puudustesse mis paneksid teda Naise sära summutama … tehes seda lihtsalt oma hirmust, et ta peaks oma Naist jagama teiste inimestega.

Kui Mees valib Naise, kes järgib oma Missiooni, siis ei tohi ta karta sõnu, nagu:
Austus, Alandlikkus ja Alistumine. Ta on valmis minema jumalikkuse rada – kõndides sellel õlg õla kõrval oma Naisega, Tervendajaga – tehes seda tänulikkuses ja kõikehõlmava Südamega.

Selline Naine valib – kui ta üldse peab valima – kogu feminiinse kollektiivi heaolu … ja ta on valmis seda Teekonda minema üksinda, kuid ta ei lase oma ülesannet ära teha oma Mehel.
Vaatamata sellele on Naine vägagi teadlik sellest Jõust mis on olemas tema Mehes, kes käib õlg õla kõrval koos temaga.

~ Moksha Devi Sunshine

Tõlkis Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.