Nõuab kerasid, et olla Naine – ja me kanname neid uhkelt oma rinnal


Seotud kujutis

Hei mu kallid Kaasteelised,

Tänasel päeval ei ole sugugi kerge olla naine, sest me oleme lõketes põletanud liiga palju kopsukaid. Nüüd me mitte ainult ei peaks olema õrnad, pehmed, hoolitsevad ja armastavad, vaid me tahame olla ka jõustatud, iseseisvad, austatud ja jumaldatud. 

Nende koostisosade valedes doosides kokku segamisest on tekkinud olukord, kus me oleme kohati paindumatud ja kanged nagu pulgad, või siis teises äärmuses – enamus ajast lükata-tõmmata põrandalapid.

Niisiis, kuhu me tõmbame oma naiseliku haavatavuse ja hapruse piiri?  Kuidas me saame siiski olla väelised ja austatud, olles samal ajal õrnad ja pehmed?
Kuidas me saame järgida oma intuitsiooni, ilma et me tunneksime, et me kaotame kohe oma mõistuseraasu?

Liiga palju jõudu viskab meid automaatselt maskuliinsuse energiasse ja lööb meid tasakaalust välja. Samas kui peale viimast haiget saamist, kui me andsime oma südame nagu sule tuulele mängida, ei ole liiga õrn olemine isegi mitte valik.

See õhkõrn tasakaal ongi meie Teekond Iseenesesse, kus meil tuleb selgeks õppida kõik oma päästikud ja haavumised, samal ajal kaotamata grammigi oma isiklikust Väest ja Vabadusest. Samal ajal olles avatud teistelt tulevale armastusele ning lastes lahti hirmust
taaskord haiget saada.

Nonii, see oli nüüd paras pähkel!

Asi on selles, et keegi, kuskil, kunagi tuli teie ellu ja purustas teid miljoniks tillukeseks killuks, mille te pidite pärast kild haaval hoolikalt kokku liimima. Põlvili maas, vannitoa põrandal, ripsmedušši ojad voolamas nabaauku.

Siis, te võtsite ennast kokku, vaatasite peeglisse, kust tundus vastu vaatavad Brandon Lee “Vares” ja te lubasite endale, et ei ole enam kunagi nii haletsusväärne ja nii te tõusite ning lendasite võitlusesse iga mehega, kes julges teie ellu tulla sellest päevast alates.

SEE ON SPARTA!

Jõulised Naised võivad olla väga hirmuäratavad, oleme selles osas ausad, eks?

Vägev Naine võib teid kõrvale visata nagu tulise kartuli, kui ta taipab, et te pole täielikult pühendunud iseenese arengule, nagu seda on ta ise. 

Vägev Naine esitab teile väljakutse, et te saaksite parimaks võimalikuks versiooniks iseenesest ja ta ei luba teil leppida mitte millegi vähemaga, kui sellega mida te väärt olete kõigis oma elu valdkondades.
Ta paneb teid kasvama teie enese võimsama versioonini.
Ta usub teisse ja külvab teie teele usalduse seemneid nagu leivapuru metsarajale, mille järgi te saate minna.
Tema näeb teie pisarate taga tugevust ja õrnust teie karmides nurkades.
Ta lihvib neid teravusi oma pühade kätega ja nendel päevadel, kui te enam iseennastki armastada ei suuda, armastab teid veel tugevamalt.
Ta laulab teie laulu teile, kui te enam ei mäleta sõnu.

Ta ütleb inimestele, kes on talle jätkuvalt käru keeranud, et temaga on kõik hästi ning jätab teid mõtisklema, et millest ta küll tehtud on.
Ta nutab ennast ööpimeduses magama ja hommikul ärgates kohendab oma veatut meiki, astub jalga hingetuks tegevad stilettod ja astub taas maailmale vastu, justkui poleks eelmisel õhtul mitte midagi juhtunud.

Kuid selle Vägeva Naisega on üks väike teema – ta võib aegajalt olla vägagi ebakindel oma rindade suuruse, kuju ja suuna pärast.

Aegajalt vaatab ta enese peegeldust ja ei suuda leida mitte grammigi täiuslikkusest omaenese kehas.
Ta tunneb ennast oma emotsioonides haavatavalt ja ei julge neid täielikult väljendada.
Ta tunneb ennast üksi ja hüljatuna, isegi kui ta tegelikult on tähelepanu keskmes. 
Eriti sellistel hetkedel, kui ta on tähelepanu keskpunktis.

Ta kahtleb selles, kas ta näeb selles kleidis kaunis välja või kas ta pole mitte liiga vana nende lühikeste pükste jaoks.

Ta on teadlik oma sisemisest universumist ja kontaktis oma isiklike keerdudega, kuid ta ei lase neil oma mõtteid vallutada ega tema elu hävitada.

Ta kasutab neid oma isikliku arengu katalüsaatoritena.

Ta teab, et ta ei saa kunagi öelda õigele inimesele valesid asju, sest see õige inimene ei näe temas midagi valet, isegi kui ta oma ütlemistega vahest võssa paneb.

Ta ei hakka kellegagi pesa punuma mitte seepärast, et ta oleks kangekaelne, vaid seepärast, et ta teab, et see ÜKS tema jaoks libistab oma sõrmed läbi ta juuste, justkui need oleks kuldsetest lõngadest ja kohtleb teda ennast justkui koosneks ta kalliskividest.

Ta on saanud haiget, jahh. Teda on väga alatult hüljatud, ehk isegi. 

Ta on näinud elu põhjamuda, tundnud ennast solgiämbrina, väärtusetuna, hüljatuna, valesti mõistetuna, kogenud ülekohut, kriitikat, olnud jalge alla tallatud, vähendatud, alandatud, tundnud ennast kasutuna kui tuhatoos mootorrattal.

Vägevad Naised võivad tõesti olla hirmutavad, mitte seepärast, et neid poleks võimalik haavata, aga seetõttu, et nad teavad kuidas ennast taas kokku korjata, seelikult tolm maha rapsata ja edasi minna. Tehes seda ilma igasuguse välise abita.

Ja just see ongi see paik, kus meie Vägi ja haavatavus kohtuvad, onju nii?

See paikneb võimes hirmuta alistuda Armastusele, sest me teame, et me suudame ennast alati uuesti põrandalt kokku korjata, kuivatada ja tolmust puhtaks lüüa.

Vägine Naine Armastab teid oma hinge sügavusest, kuid kui te mängite temaga labaseid mänge, siis pillab ta teid nagu nõela heinakuhja.

On viimane aeg, et inimesed hakkaksid mõistma, et kangekaelsus ja Vägisus on kaks täiesti erinevat asja.

Vägine Naine on pehme, hell ja õrn.
Ta on avatud puhtale Armastusele.
Ta on Vaba.
Ta on Valgus.
Ta on Kartmatu.

Tal on korralikud kerad ja ta kannab neid uhkelt oma rinnal.

Niisiis, kõik Naised, kes te uhkeldate oma varustusega nagu Jumalannad – tüdrukud, jätkake samas vaimus!

Hüljake kangekaelsus ja astuge pehmusesse, imelise naise jumalikku eneseväärtustamisesse, kes ei vabanda oma olemasolemise pärast.

Avage ennast kõrgemale Armastusele.
Avage oma Süda.
Avage oma Meel.
Avage oma hing.
Avage oma vaim.

Avage ennast oma jumalikkusele ja pühale naiselikkusele.
Pidage meeles, et teie haavatavus on teie Tugevus ja see õrnus teis tuleb kogetud valust.

See on teie isiklik Teekond ja mitte kellelgi pole õigus arvustada seda, kuidas te tervendate seda mida teised on ära lõhkunud teis.

Et broneerida aega privaatsessiooniks kasutage järgnevat linki:

Book a Session with me!

Et avada teekonna tagamaid,ühinege minu Patreon Hõimuga!

Kahe Imelise Kera Omanik,

Ana x

Tõlkis Elle Vihman

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com/2018/11/it-takes-balls-to-be-woman-and-we.html?fbclid=IwAR3kJtTHM1U5S8_bENOaD2GqfJEd3A5NLSbv8eUCwWKDzyLEAQZQmGMXfcU

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.