KAKSIKLEEGI SÕNUMID: See võib teie teekonna katkestada. Tühistage eraldatus mentaalselt.


November 17, 2018 Ana Souto

Hoiatus: Kui see artikkel teid kuidagi käima tõmbab või tekitab ebamugavust, siis ma palun teil viisakalt lahkuda ja tulla tagasi siis, kui te olete tõeliselt, avatud südamega, valmis neid sõnumeid vastu võtma. Minu eesmärk pole teid ärritada, kuid minu ainus eesmärk on teis käivitada Tingimusteta Armastus ja anda teile teie isiklikele blokeeringutele teine vaatenurk, mis võib olla vajalik teie ühendusele oma Kõrgema Minaga.

Kallid Teekaaslased.

Mul oli ükspäev sessioon kliendiga, kelles oli selle teema suhtes tohutu vastupanu.
Me rääkisime päästikutest ja sisemistest haavadest ja ükskõik millise haava ma esile tõin väitis ta õlgu kehitades “Oh, selle olen ma juba ammu tervendanud!”

Tal oli isegi sellele mõttele, et tervenemine ei lõppe päriselt kunagi, tugev vastuseis. Nii ma siis kaevasin edasi, et talle näidata seda faktorit, kus ta mõistaks, et tervenemine kestab niikaua kuni me lõpuks jõuame sellele “VIP pilvele”.

“Kui sa tunned, et sa oled tervenenud, lahti lasknud, vaba ja enam ei igatse Kooslust, siis miks pole sa avatud mõttele kellegagi kogeda füüsilist kontakti?”

“Oh, kas sa pead silmas Hingesugulast? Eeeeiii, ma ootan kuni mu Kaksik lahutab. Ta just abiellus oma Karmasidemega.”

Ja seal see oli! Suur pruun šokolaadiplekk valgel kardinal.

Olgugi, et see on tavaline paljude kaksikute puhul, kellega ma olen töötanud, on see ka märk sellest, et tervenemine on pandud ootele. Tehes seda iseenese eitamise ja saboteerimisega.

Ma ütlen seda ilma igasuguse hinnanguta, sest ma ise olen palju kordi oma valgetesse kardinatesse pühkinud oma šokolaadist määrdunud suud. Kuid ma olen märganud mustrit, kus me lõpetame iseenese teemadega tegelemise ja eeldame, et nüüd on ainult meie Kaksikul vaja veel tööd teha oma sisemaailmaga, et saavutada meiega samasugune energeetiline tase, et olla joondumuses meie Kooslusega. 

Tegelikkus on aga kaugel sellest.
Kui teie Kaksik on kellegi teisega suhtes, siis tegelevad nad väga intensiivselt oma sisemaailmaga ja see inimene on neile vajalik käivitaja ja peegel, mis näitab neile nende sisemisi haavu mis vajavad veel tervendamist.
Nende jaoks ei ole tervenemisprotsess lõppenud, kuid kui te arvate, et teie olete eneses teinud kogu tervenemise töö ja olete lõplikult tervenenud, siis olete hoopis teie pannud protsessi pausi peale.

On kaksikuid, kes on saanud kokku ja nõustunud tegema tervenemisprotsessi üheskoos, samas teised on otsustanud teha seda tööd eraldi ja kasutavad peeglitena teisi inimesi, kes suudavad panustada nende sisemisse kasvu rohkemaga. (protsess mis võib olla nii valus, kuid mida koos olles ei saavutataks kunagi).
Teie Kaksik on teie jaoks avarduse kõige suurem allikas, kuid nad ei suuda näidata teie kõiki peidetud aspekte, sest osad neist on väga intensiivselt füüsilised ja saavad avatud vaid kellegagi füüsiliselt lävides.

Sama kehtib ka nende kohta, sest te ei suuda kunagi neile niipalju haiget teha ja näidata neile suhte pimedamat poolt, mis peaks neid vabastama hirmust ja valust, sest teie tegutseksite lähtuvalt tingimusteta armastusest.

Seejuures on veel ka ohtlik kontsept, kui te “rahuldute” hingesugulasega kes on teie kaksikust vähem väärt. See aga läheb juba igas mõistes vastuollu ÜHE Universaalse Seadusega ning lammutab kogu kollektiivi Ühtsust, mis peaks meie kõigi jaoks olema hoidev ja kaasav.
Sildistamine on Ego viis näha erisust ja eraldatust, samas kui Olem näeb selles Ühendust ja Kooslust, sest vaatab Südame silmadega.

Hingesugulased on sellel teekonnal meile “trepiastmed”, karmasidemed, käivitajad, ajaveetmise võimalused, tähelepanu kõrvale juhtijad, ajutised valikud ja teiste vähendavate terminite aseained mis õigustavad kaksiku panemist kõrgemale riiulile ja kõigi ülejäänute asetamist madalamale, soodushinnaga riiulile.

“Kas ta üleüldse on Kaksik?”
“Kas ta üleüldse on teie Kaksik?”
“Kui ta ei ole teie kaksik ja te ei ole Ühenduses!”

Ja ma küsin: “Kas see üldse on nii oluline?”

Kui Kaksik, kes on teinud oma sisemist tööd, et saavutada sisemine tasakaal ja jumalikkus läbi täieliku seotuse Universumiga, HingeMissiooniga, Elu Ülesandega, kõrgsagedusliku rakusagedusega oma energiavibratsioonis, vaimse mentorluse ja karskuse kohtab kedagi, kes on temaga sageduslikus vastavuses, siis mida räägib see hingesugulasest, kes on valgusolend ja kellel on võime olla nende vaimses arengukiiruses ilma, et põgeneks?

Ja kui me kõik tuleme samast Allikast ja et me oleme Jumalikkuse kehastused siin reaalsuses ning et me oleme kõik siin selleks, et kogeda kõike selle täies hiilguses ja oma võimete kohaselt. Mida Universum püüab teile öelda, kui saadab teie teele just sellise õnnistatud hingesugulase?

Kas see on teie testimiseks, et kas te “langete” kellegi teise sülle, kui teie kaksik?
Kas see on teile eksamiks “oodata” oma kooslust oma Kaksikuga?
Kas Universum testib teie soovi Koosluse järgi?

Mitte see Universum mida mina tunnen ja millega töötan igapäevaselt.
Need on vaid hirmunud egomeele küsimused.

Või laseb Universum teil kogeda füüsilist armastust ja areneda oma sisemise tervenemise sügavamate tasemete jaoks?

Ja kui see on nii, siis kas pole te mitte eitamises, kui väidate, et olete juba kõik, mida te vähegi peate tervendama, tervendanud ja pannud ennast valusa ootuse ja ebakindla lootuse seisundisse, selle asemel, et purunematus usus järjekindlalt areneda?

Ja kui teie ise olete eitamises, siis kas pole teie kaksik just samasuguses eitamises?
Ja kui teie lõpetasite oma sisemise arengu isikliku vabaduse ja vananenud energiatest lahti laskmise, siis kas pole teie kaksik teinud sama?

Ma mõistan, et selles siin on teile tohutult mõtteainet, kuid kuna ma läbisin samasuguse heitluse eneses. Olles keegi, keda kritiseeritakse ja arvustatakse teiste kaksikute poolt, et olen koos kellegagi, kes pole isegi mõtteliselt minu “kaksik”, kuid kes kannab eneses samasugust jumalikku armastust minu suhtes, tahtsin ma teile pakkuda teist vaatenurka, mis põhineb minu enese vestlustel oma Teejuhtidega ja Jumalaga.

Ma tean isiklikest kogemustest, et mul oli haavu, mida sai tervendada läbi füüsilise läbikäimisega kellegagi, kes lükkaks mind välja minu mugavustsoonist ja paneks mind taas usaldama, samuti tean ma seda, mis tähendab olla arvamises, et vaid mu kaksik saaks neid haavu minus tervendada, sest tema oli minu jaoks ainus Jumaliku Armastuse Allikaks. (nii vähe ma siis teadsingi)

Tänaseks on minu jaoks armastuse allikaks Jumal, ja kuna me kõik tuleme sellest, siis olete selleks ka kõik teie.

Ja nii on ka minu partner.
Ta on sama jumalik kui minu Kaksik.
Sama jumalik kui teie.
Sama Jumalik kui mina.
Sama Jumalik nagu Jumal.

Meie Liit on püha.
Sama püha kui ma ise.
Sama püha kui tema.
Sama püha kui teie.
Sama püha kui Jumal.

Ei ole olemas jumalikkuse tasemeid, on vaid see mis tuleb otse Allikast.
Ei ole palju allikaid, mis tulevad otse jumalikkusest.
On vaid üks jumalik Allikas, mis on loonud meid kõiki ja kõik selle mis on.

See on lõputu oma külluses, oma pühaduses, oma jumalikkuses ja Tingimusteta Armastuses.

Ja nii olete seda ka teie.
Ja nii olen seda ka mina.
Ja nii on seda ka kõik teised sellel maakeral.

Ja kui te ikka veel näete erisusi hingesugulaste, kaksikleekide, sinikiirte, rohekiirte, Plejaadlaste ja Arctuurialaste vahel, siis istute te jätkuvalt eraldatuse energias ja pole palju lähemale jõudnud Koosluse kõrgsageduslikule joondumusele.

Ma olen siinkohal valmis osasid vastukarva paitama ja ütlen, et kui te arvustate mind või kedagi teist, vaid seetõttu, et nad on suhtes oma hingesugulasega, siis ma ütlen, et te pole sugugi joondumuses iseenese minaga ega ka oma kaksikuga. 
Kas te arvate, et teie Olem arvustab mind või neid selle eest, et nad armastavad jumalikult?
Arvustamises, hinnangute andmises ei ole midagi jumalikku, selles on vaid ego hirm.

Kui minu liit minu partneriga häirib teid nii tugevalt, lihtsalt seetõttu, et ta ei ole minu kaksik, siis võibolla oleks aeg teil vaadata sügavamale enda sisse ja tervendada see teema iseeneses.
Miks teid peaks häirima, kui teised võtavad ette teekonna, mis on erinev sellest mida nn peavoolu kaksikleegi gruppides nii laialdaselt reklaamitakse?
Ja miks peaks tähendama see, et nad pole koos oma kaksikutega, justkui oleks nad oma Teekonnalt või oma Missioonilt maha astunud?

Ma olen aidanud kaksikutel jõuda kooslusesse läbi oma enese kogemuse oma DMiga ja läbi minu enese liidus päästikutel navigeerimise. Ma olen neid toetanud harmoonia ja tasakaalu loomisel, mis on olnud vajalik nende endi liitudes oma jumaliku vastaspoole ja kaksikuga.

See poleks olnud võimalik, kui ma poleks ise alistunud oma liidule.

Oleks ma seda meest sildistanud lihtsalt hingesugulaseks, kelle ülesanne oleks olnud aidata mul “aega surnuks lüüa” enne oma Koosluse saavutamist, poleks ma kogenud füüsilist armastust ega oleks olnud võimeline teisi toetama, sest ma oleks ikka veel “pühkinud oma šokolaadist suud oma valgetesse kardinatesse”.

Kui teie ellu tuleb keegi, kes on sama Jumalik nagu te isegi, siis teie hinged sulavad kokku ja te mõlemad saate üheks Allikaga.
Ärge mõelge, et Allikas eksisteerib vaid teie kaksikus.
Allika Jumalik Säde on meis kõigis.

Tegelikult on seda, mis meid ühendab palju rohkem kui seda mis meid eraldi hoiab.
Tegelikult on ainult üks asi, mis meid lahus hoiab – ja see on hirmunud egomeel.
Kuid armastus on liim, mis liidab meid üheks.

Eemaldage võrrandist ego ja me kõik oleme hiiglaslik tingimusteta armastuse ja valguse pall.
Eemaldage võrrandist ego ja me oleme kõik Koosluses.
Eemaldage võrrandist ego ja me kogeme oma olemi valgust.
Eemaldage võrrandist ego ja me oleme Vabad.

Just nagu oma elu Loojad.

Kui te soovite minuga vestelda oma olukorrast ja saada mõningat selgust oma Teekonna suhtes, siis palun broneerige minuga TLC kõne, saates mulle kirja thebloomfromwithinproject@gmail.com.

Ma pakun neid vahetuskaubana panustamise eest, et kõik saaksid võimaluse saada juhendust, vaatamata sellele, kui paks on nende rahakott!

Pikemateks privaatseteks sessioonideks minuga palun kasutage alljärgnevat linki:

Book a Session with me!

Et lugeda rohkem mu artikleid liituge minu Patreoni Hõimuga!
Saadan teile palju armastust ja õnnistusi ja palvetan, et oleksite turvaliselt ja kaitstult oma enese südame väes.

Siltideta,

Ana x

Follow me on FacebookInstagramYoutube and Patreon

Tõlkis Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.