Väljasõit! Kobi juhiistmele, sa ei ole oma elu kaasreisija!!!June 10, 2017 Ana Souto

Mu kallid Kaasteelised,

Ma olen juba niipaljudega teie seast kontakti saanud ja mul on hea meel tõdeda, et niipaljud inimesed ärkavad omaenese vaimsusesse.

Mulle meeldivad inimesed, kes on võimelised kahtlema oma senistes väärtushinnangutes ja uskumustes. See on justkui ettearvatava filmi vaatamine, kus me saame filmi lõpuks puändi ja meil on vaja kogu see film otsast lõpuni uuesti üle vaadata, et päriselt mõista tervet lugu, selle tegelasi ja muuta iseenese hoiakuid.

Enamus inimesi küsivad minu käest teemade kohta mis panevad neid tundma kinni kiilunult. See hõlmab väga laia skaalat uskumusi ja tegevusi mis paneb neid elama hirmus või kahtluses või mõlemat korraga.
Niisiis, mul tuleb vastata küsimustele seksuaalsuse kohta, eneserahuldamise, sotsiaalse staatuse, raha, karjääri, pereväärtuste, usu ja abielu kohta.
Kõige tähtsam on aga mõista, enne kui me üldse sügavamale läheme nende teemadega, et meie uskumused on suures osas kinni selles vundamendis mille meie jaoks on ehitanud meie vanemad ja vanavanemad ja nende vanemad. See on nagu ümmargune koogivorm mida on pärandatud põlvest põlve ja see tähendab, et mitte kellelgi ei ole enam lubatud süüa kandilist kooki!

Me hakkame alles siis nendele asjadele tähelepanu pöörama ja mõtlema, kui need hakkavad meie ellu tekitama ebamugavust.

Me ei püüagi omaks võtta oma seksuaalsust ega püüa seda oma vanematele ja perele selgitada, sest me kardame nii hirmsasti, et me ei “sobitu” enam nende perekonna standarditesse ja traditsioonidesse.

Me ei ole oma töid tehes enam õnnelikud, kuid see on võimalus oma arveid maksta ja ennast olulistena tunda.

Meie perekonna poolt meile valitud usk ei tundu meile kuidagi omane, kuid me ei võta omaks meie enese uskumusi ja vaimsust.

Me ei ole oma abieludes õnnelikud, kuid meie perekonnas ei lahutata, niisiis me eelistame pigem jääda sellesse ebamugavasse liitu, kui muutuda suguvõsa mustaks lambaks.

Me ostame omale suuremaid maju ja kiiremaid autosid, otsime töökohti kus makstakse rohkem palka, reisime eksootilistesse kohtadesse ja ööbime kallites hotellides, püüdleme Direktori ametipostile ja ostame hirmkalleid kingi, käekotte ja päeva lõpuks avastame ennast vaatamas oma randmel ilutsevat Rolexit, taibates, et nüüd on aeg minna tagasi oma kindlusesse. Asetada oma pea puhtast Egiptuse puuvillast tehtud padjale ja ikkagi olla õnnetult kägardunud ja magada külmunud südamega.
Ja kõik see vaid seepärast, et me peame mahtuma kellegi teise kingakarpi, isegi kui see tähendaks meie enda emotsionaalsele ja vaimsele arengule vee peale tõmbamist, sest me oleme ette nähtud vabalt jooksma.
Ja kui te nüüd  minu käest küsiksite, siis see on liiga kallis hind ja täiesti ebavajalik.

Niisiis, millest me siin aru ei saa?

Vaadake, meie hing ei hooli sellest mis autoga me sõidame, meie hingele on oluline see mis meile annab tiivad. Neid ei huvita kas meil on käe peal kallis kell, tähtis on see kas me teame millal on õige aeg järgida oma teekonda.
Meie hingi ei huvita kas me magame sulemadratsitel kallites kvartalites, peamine on see, et meil on põhjust naeratamiseks enne uinumist, võtta ühendust oma südameruumiga ja öelda “Ma tänan, Universum!”

Täna tahangi ma rääkida sellest, kuidas te võite olla “tagaistme juhid” kui peaksite tegelikult ise oma masina rooli istuma.
Niisiis, turvavööd kinni, keerame aknad alla ja läheme VÄLJASÕIDULE!

Ainsad tegelased, keda te võiksite oma biokeemilisse masinasse peale võtta on teie enese Kõrgem Mina kaardilugejaks (Nad on vana kooli tegelased, neile ei meeldi GPS), ja oma energeetilise meeskonna ning esivanemad tagaistmele lõbusaid laule laulma.

Nemad on teie hinge teejuhid, neile on oluline teie õnnelikkus ja teie enese väärtuste ja eelistuste areng olenemata sellest, kuidas te üles olete kasvanud ja millist ajupesu olete kogenud tänaseks oma perekonna või kogukonna käest.
Nemad on tegelikult ainsad kellele peaksite muljet avaldama ja kelle juhendust järgima, sest see on joondatud teie enese arengu eesmärkidega.
Nemad näitavad teile suuna kätte ja käivitavad teie jaoks oluliste asjade juures teie intuitsiooni. Tehes seda just seepärast, et teil oleks lihtsam jõuda kohale sinna kuhu te minna tahate. Ja see on äärmuslik isiklik Vabadus.

Kui teil pole vaja oma ellu rohkem raha, sest te olete juba külluseni täis kõigest sellest mis teil juba olemas on, siis ronige ometi sellelt oravarattalt maha ja lõpetage see jooksmine.
See on ratas, aga see ei vii teid kuhugi, see on kinnitatud sellesse puuri.
Kui te olete gay, biseksuaalne, lesbi, transsooline – tunnistage seda ja võtke see omaks! See on imeline ja teil tuleb omaks võtta just teie enese seksuaalsus, sest seistes vastu sellele mis te tõeliselt olete, viib teid lõpuks depressioonitunnelist alla kiiremini kui te jõuate öelda “küpsekartul”.
Kui te hea meelega reisiksite kohtadesse, mis ühendavad teid teie südameruumiga ja loob uusi kultuurielamusi, siis tehke seda. Ärge seiske basseini ääres, kokteil näpus, pilvi vahtides. Pilved liiguvad edasi aga teie mitte.
Kui te olete rahul oma praeguse tööga, mis annab teile piisava majandusliku kindluse ja samal ajal võimaldab mõningase vabaduse ja autonoomia ning piisavalt vaba aega, siis lõpetage üle aia piilumine. Te ei leia õnne kui teil on pidevalt üks jalg õhus ja teine maas (Kui olete pidevalt kahe heinakuhja vahel).
Kui te näete pidevalt märke ja sünkroonsusi, mis panevad teid järgima oma enese vaimset teekonda ja valmistavad teid ette tervendajaks saamiseks, olgugi, et inimesed teie ümber arvavad, et te olete lootusetult metsapoole ja olete ennast korralikult ära nikastanud, siis igal-paganase-võimalikul-juhul MINGE JA TEHKE SEDA!

Kõik need asjad annavad teile vabaduse ja te ei peaks tegema järeleandmisi oma vabaduses olla teie ise selles hullumeelses maailmas, seda vaid seepärast, et te justkui peaksite kellegi teise meeleheaks elama.
Te ei saa kõikide meelejärgi elada. Te ei ole purk Nutellat!

Niisiis, siin on mõned sammud, kuidas maha astuda sellelt oravarattalt ja avastada teekond puurist välja.
Vabadus ootab teid teisel pool ja samamoodi ootan seal mina, koos tervituskomitee ja õhupallidega. 🙂

Leidke oma enese isiklikud väärtused, teie enese anded.
Jah, on raske olla vaba, kui te olete pidevalt elanud kellegi teise väärtustes.
Leidke see, mis on teie sisemise olemiga samas sageduses. Olgu siis teemaks raha, karjäär, väärtused ja nii edasi.
Tehke nimekiri nendest, mis võiksid teis käivitada õnnelikkuse tunde just praegusel hetkel.

Tegutse
Nüüd kui oled üles kirjutanud selle, mis on sulle tõeliselt oluline, on vaja käivitada tegevusplaan.
Mis on need teemad, millega saad just praegu oma elukvaliteeti parandada?
Kas te võiksite lõpetada oma püsikorralduse spordisaali kuukaardile, kui te pole trenni jõudnud viimased kolm kuud? Ja liituda näiteks millegi sellisega, mis oleks teile rohkem hingelähedane?
Kas te saaksite parandada oma sidet inimestega kes on kaugeks jäänud, kuid nad on teile vajalikud ja teiega joondumuses?
Kas teil on vajalikud oskused, et käivitada oma karjäär?

Püsige omaenese Väes
Ärge laske arvustajatel ennast segadusse ajada. Teie perekond, sõbrad ja eakaaslased võivad teie isiklike otsustega mitte nõus olla, kuid lõppkokkuvõtteks ei ela nemad teie elu.
Austage nende arvamust, tänage neid, püsige omas Väes ja järgige oma teekonda kindlalt, ainult iseenese jaoks.

Uuendage ennast
Ärge kunagi lõpetage küsimuste küsimist ja uurimist ja uute võimaluste otsimist, et parendada ennast ja oma keskkonda. Me kasvame läbi selle, millest me läbi läheme, seega ärge kartke omaks võtta muutusi ja tegutseda vastavalt nendele.
Nüüd kui te teate rohkem, tegutsege paremini.

Väljendage tänulikkust
Asjad ei juhtu teile, need juhtuvad teie jaoks. Väljendage tänulikkust kõige suhtes millega elu teid üllatab, need on võimalused oma enese Tõe ja väärtustega joondumiseks. Ja kui mõned kuivanud oksad ja lehed tuleb maha võtta, et teie saate kasvada tugevamaks, siis lubage ebavajalikul jääda minevikku ja olge selle eest tänulik.

Meie elus on tähtsad asjad ja erakorralised asjad.
Tähtsates asjades ei ole kiiret ega erakorralisust ja kiirekorralistes asjades ei ole mitte midagi olulist.

Tähtsad/olulised asjad on meie vundament, meie armastuse allikas, headus, väärikus, kannatlikkus, hoolitsus. Need on need mis on tõeliselt elus ja püsivad elavad ka siis kui me kolime väiksemasse majja, müüme maha oma auto või jääme tööst ilma.
Kui meie juured on piisavalt sügaval ei karda me ka kõige tugevamaid tuuli.

Kiired asjad on nagu “Püüa suslikut” mäng, kus me võime päevast päeva mängida aga tulemust ei ole.
Need on asjad nagu raha arvete maksmiseks, töö, et oleks raha arvete maksmiseks, Auto, et jõuda tööle, et saada raha, et maksta arveid. Majad, et elada, et meil oleks kuskil hommikul ärgata ja istuda autosse et sõita tööle et saada raha, et maksta arveid.
Kas pea käib juba ring?
Kena! Just nii juhtubki kui te olete oravarattas keerlemas ja siis korraga sealt maha astute.
Need asjad võivad tunduda olulised ja kiireloomulised meie esmase ellujäämise seisukohalt, kuid hinge õnnelikkusega pole sellel mitte midagi pistmist.

Niipea, kui te panete paika oma prioriteedid, oma nimekirja olulistest asjadest ja kiireloomulistest asjadest, võttes aluseks just omaenese väärtused, mida te olete loonud iseenese jaoks, saate te vabaks ja maailm on teie pärlikarp!

Teil peaks olema praegu vasikavaimustus sellest värskelt avanenud väravast, mis viib uute võimaluste mahlasele väljale.
Ja need võimalused on piiritud.
Ja nii olete ka teie.

Karvase hamstri päästja,

Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit: https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com/2017/06/road-trip-get-in-drivers-seat-you-are.html

Üks kommentaar “Väljasõit! Kobi juhiistmele, sa ei ole oma elu kaasreisija!!!

  1. Pingback-viide: Venitustaktika, enese-sabotaaž | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.