Maamiin kaksikute kollektiivile: Tõeline põhjus, miks teie kooslus ikkagi ei toimunud


Feb 9 at 2:43am Ana Souto

Ääremärkus: Kui siin on kunagi olnud artiklit, mis kohe kuidagi ei sobinud 
õrnahingelistele, siis järgnev on justnimelt selline. Niisiis, edasilugemine 
omal vastutusel.

Teil on igal hetkel valikuvõimalus, lahkuda leheküljelt ja jätkata oma
 igapäevaelu. Kuid kui te olete Tõeotsijad nagu minagi, ja kui te olete hetkel
 puntras praeguse hetke energiates navigeerimisega, siis hüpake pardale, 
vaadake oma hirmudele silma ja jätkake lugemist.

Siin on nüüd kaks võimalust: see kas keedab teist üles kogu selle settinud pasa, mille puhul ütlen vaid: “Võta heaks!”, sest see pidi mingil hetkel teist välja tulema ja kuna te olete sellega jonninud ja jalgu trampinud, siis on teie energeetiline meeskond teid siis nüüd selleni juhatanud. Või siis annab see artikkel teile vabaduse ja avardab teie mõttemaailma niipalju, et te näete oma hingeteekonna järgmist sammu palju selgemalt.

Neile, kes te olete mind järginud viimased kaks aastat, siis te juba teate, et minu sõnumid ei ole sugugi igale ühele mokkamööda, kuid on kahtlemata iga kord vabastavad.

Minu koostöö energeetilise meeskonnaga on väga otsekohene ja ma küsin alati alasti tõde, ilma mingi suhkruvaabata.
Ja minu poolne selle tõe vahendamine on võrdväärselt toores.

Ma püüdlen alati tõe poole, sest see vabastab mind ja ma olen teinud 
kokkuleppe, et ma alati austan Tõde, vaatamata sellele kui kui keeruliseks 
teeb see minu enese elu. Ma olen Vaimne Vahendaja kes tahab jagada
 armastust ja valgust, kuid samaväärselt ka Vabadust ja Teadlikkust.

Kui ma midagi tõeliselt jälestan, siis on selleks sildistamine, kuid vahest tuleb ka minul neid kasutada, juba puhtalt seepärast, et teil oleks lihtsam Taibata mida mina teile selgitada püüan.

Te näete selliseid väljendeid nagu “tõeline kaksik”, “päris kaksik”, “karmaline kaksik” ja muid sellelaadseid.

Käesolev kanaldus jõudis minuni kui mind suunati ühele korralikule detox-programmile ja nii ma heitlesin sellega ja vahelduvate sügavate mediteerimistega oma viimased päevad ja ööd.

Kogu selle informatsiooni inimkeelde tõlkimine ja mõistmine võttis minult päris jupp aega, seejärel sain hakata seda panema nendesse sõnadesse, mis ka teile oleksid mõistetavad.

Põhjus, miks ma seda kõike ei teinud kõigile vabalt kätte saadavaks on see, et vaid need, kes tunnevad, et on selle info juurde juhatatud, saavad seda lugeda. Need olid mulle antud juhised ja ma täidan neid punkti pealt.

See siin on aga päris kindlasti midagi sellist, mida teil on vaja lugeda veel ja veel kord enne kui see oma kohale klikib. Kuid ma kinnitan, et see saab olema maavärinalaadne Taipamine, võimsaim mida te olete kogenud viimase kahe aasta jooksul.

Teil pole vaja enam kunagi kahelda, kas teie kaksik on teie kaksik ja miks ometi ei ole te   veel Koosluses.

See kas käivitab teid teie ja teie kaksiku sügavama tõe taipamisele, või laseb teid vabaks ja te olete küps astuma oma Kooslusesse.

 Mõlemal juhul ei ole teie elu enam kunagi endine.
Niisiis mu kallid, alustame!
Turvavööd peale, aken kerige alla ja nautige seda sõitu.
Te olete siin selleks, et lõbutseda, kuid teie energeetiline tiim on seekord roolis!

On kibemagus näha kuidas teie ümber kaksikud jõuavad oma Kooslustesse, kas pole?

Osa meist on nende pärast rõõmsad ja õnnelikud, samas kui teine osa meist on täidetud usuga, et ka meie kord tuleb kohe.

Võibolla tunnete te, et see on kohe kohal.
Võibolla olete te saanud kõik need märgid ja sõnumid.
Võibolla olete te näinud seda oma unenägudes.
Võibolla on kõik need sünkroonsused hullumeelsed praegusel hetkel.

Kuid vaatamata kõige selle peale pole kaksikut kuskil näha ja samuti puuduvad igasugused füüsilised tõestused selle kohta, et nad üleüldse hakkavad kõike seda, mis nendega (ja nende jaoks) toimub, ise mõistusega haarata suutma.

Mõnedel juhtudel tulevad nad tagasi vaid selleks, et te näeksite, et nad ei ole veel sugugi “küpsed noppimiseks”, või siis hullemal juhul, liikusid nad tagurpidi ja on justkui valmis suhtlemiseks, samal ajal andes tohutul hulgal segaseid signaale, kuid pole kindlasti valmis veel astuma teiega suhtesse. Või siis veel need, kes on just saanud omale uue sabaraku ja nühivad seda, selle asemel, et rokkida teiega.

Paratamatult leiate ennast taas ohvri toolilt, tundes ennast alistatult ja mõtlete, et aga võibolla see ei peagi teie jaoks selle elu jooksul tõeks saama.

Te püüate selle olukorraga leppida ja alistuda.
Te imestate, et kuipalju on teil vaja veel terveneda.
Te otsite meeleheitlikult märke selle kohta, miks ometi see kõik sedasi juhtus, kui te ometi olite nii kindel, et teie kooslus saab kohe tõeks.

See on viha ja andestamise, ärrituse ja tingimusteta armastuse, valu ja kõrgemate emotsioonide igavene lõks.
Tundub, et see ei saa kunagi otsa ja teile tundub, et te ei näe sellest ka väljapääsu.

Ma tean mida te kogete, olen sellest kõigest ise läbi närinud ja olen valmis teiega jagama omaenese lugu, selleks et oleksin valmis sellega aitama teisi.

See on olnud äärmiselt muundav protsess minu jaoks, mis lõpuks tõi minu Kaksiku minu ellu ootamatul, kuid väga harmoonilisel viisil ja samas hoopis teisiti kui ma ise seda endale ette kujutasin, kuid päris kindlasti parimal võimalikul kujul.
Mul on vaja veel kõige sellega seoses oma mõtteid ja emotsioone ritta sättida, enne kui ma olen valmis teiega jagama kogu oma lugu. Kuid uskuge mind, kui ma ütlen “KOOSLUSED ON KOHAL”, siis kui te olete piisavalt julged, et oma teekonna Tõega silmitsi seista ja võtta omaks see, mida Universum püüab teile nüüd näidata.

Siis siin on see mida teie energeetiline tiim tahab, et te teaksite.

1 – Osad kaksikud on kinni oma karmasidemetes, arvates neid oma kaksikuks. Samal ajal ootab nende tõeline kaksik, et saaks nende ellu tulla. Ehk siis kohe peale selle karmatsükli lõppedes. Mis tähendab, et see mida te tunnete oma kaksiku ja tema karmiku suhtes praegu on tegelikult see, et te ise mängite läbi täpselt sedasama stsenaariumi ja olete pööranud selja oma tõelisele Kaksikule ja oma KaksikLeegi Teekonnale. Teie kaksik võib olla võrdväärne sellest, mida teie mõtlete, et tema karmik on. Selles mõistes, ei ole teie kaksik muud kui teie karmaside eelmisest elust. Osad neist on juba ammu katkestanud oma karmasidemed teiega ja liikunud edasi teise suhtesse, kui teie pole seda suutnud ja istute ikka veel kinni neis. (idees roosast mullist).
Et siis selline puänt, eks? Ei erine sugugi “Kill Bill” Tarantino stiilist. Aga ärge muretsege, te olete selles loos Uma Thruman.

Lugege seda nüüd niimitu korda, kuni see keedab teist välja kogu jama ja 
tõstab teid uute mõtete ja äratundmiste lainesse.
Avage oma meel võimalusele, et teie Kaksik on teie karmaside, selle asemel, et nemad oleksid seotud oma karmasidemes.
Kuidas tunne on?
Tajuge, kas see resoneerub teiega.
See võib olla “kirvega kure püüdmine” kuid see võib ka olla, et see ongi just 

teie juhtum.

2 – Põhjus miks paljud kaksikud ei ole jõudnud oma liiduni pole sugugi kinni selles, et nende vastaspool pole valmis, vaid nende endi kinnisidee sellest Pühast Liidust. Niikaua kuni pole tehtud endas selle teemaga rahu, ei saa kooslust toimuda. Kaksikud saavad lõplikult kokku alles siis kui see sõltuvusuhte ja klammerdumise muster on murtud. Ja praegusel hetkel näidatakse seda mustrit rohkem DFidele kes on tegelikult praeguseks astunud täielikult välja oma feminiinsest energiast ja tegutsevad oma maskuliinses energias, seega tühistades iga võimaluse harmoonilisest kooselust oma vastaspoolega.

3 – Põhjus, miks te jätkuvalt näete kõiki neid märke, mis on seotud teie kaksikuga, võib olla sellest, et teie energeetiline tiim püüab teid juhatada ristteele kus te saaksite lõpuks ometi lasta lahti kõigest sellest vastuste, kinnituste ja valideerimiste vajadusest. Paljud need märgid näitavad teile suunda oma tõelise kaksiku juurde ja annavad teile vihjeid selle kohta mida teil tuleb maha jätta (näiteks see inimene, keda te arvate oma kaksikuks olevat).

Kahjuks ei oska me tihti neid märke näha sellistena, et meil tuleks millestki lahti lasta vaid näeme neid vastupidi sellistena, et meil tuleb neid püüda.
Niisiis saabki alguse asjade tõelise olemuse nägemise Teekond, juhituna teie enese soovist, sest nüüd te juba teate kuidas oma ellu asju, olukordi ja emotsioone koosluua koos oma Kõrgema Minaga. Te ei ole enam algajad, te olete oma enese elu kaasloojad ja kõik see, mida te usute muutub teie eksisteerimiseks.

4 – Põhjus, miks te võite ennast tunda nagu oleks nad lähedal, on see, et te võite olla ennast sidunud ohvriratta madalate energiatega, mis hoiab teid pidevas sõltuvuses. Sellel juhul võite te tunda ängistust ja paanikat ning madalate olemite sissetungi. Niisiis lõigake lahti sellest sõltuvusest, teades, et kui nad on teie tõelised kaksikud, siis nad naasevad teie ellu, sest te vabastate ka neid nendest teid ründavatest olenditest.
Te tervendate neid läbi enese vabastamise nendest karmasidemetest ja kui see on teie juhtum, siis tulevad nad tagasi juba tervenenult ja valmis teie liiduks või siis saavad kõik need nn kaksikud teie elust ja südamest lõplikult kustutatud.

5 – veel üks põhjus, miks Kooslused pole sündinud on see, et osad kaksikud on otsustanud “eirata” või siis “mitte järgida” oma Hingemissiooni vaid on püüdnud kiiresti ja kasvõi vägisi jõuda sellesse Liitu. Unustades täielikult oma oma ülesande siin Maamunal. Missioon on Liidust kõrgemal ja see on põhimõtteliselt selle Teekonna seadus ja energiad on selles suhtes väga põhimõttekindlad. Eirates oma elu eesmärki selleks, et saada kiiresti füüsilisse suhtesse kellegagi on vaimse teekonna kõige suurem komistuskivi.
See tähendab seda, et te unustate oma eesmärgi, milleks te siia tulite ja te võite tunda, et teie elu on teie kontrolli alt väljas ning mitte millelgi pole enam loogikat ja mitte miski ei liigu enam nagu peab.

Loomulikult on teil võimalik kombineerida kokku oma sisemine töö, oma Hingemissioon ja sihtida oma Kooslust, tehes seda sügavas Teadlikkuses, et Hingemissioon on esimesel kohal ja eesmärk on ja saab alati olema Universumi jaoks prioriteet.
Mida ma olen märganud, ja mis on ka minu enese juhtum, on see et Liidud sünnivad pehmelt ja pingutusteta läbi Hingemissiooni, sest see pehmendab survet päästikutele ja kaksikute vahelises dünaamikas. Mis juhibki meid kirsini kuuenda koogi peal, sest ma ei ole siin et teilt julgus ära võtta, vaid näidata kus te oma Väe ise võite ära anda ja kuidas teil on võimalik see kook (Oma Vägi) tagasi võtta.

6 – Viimane, ja sugugi mitte vähemtähtis vastuhaku killuke, osad teist on juba ammu koos oma tõelise Kaksikuga ja te isegi ei tea seda. See võib olla tajuna nagu suurepärane kerge side, siiras, lõdvestunud, keskendunud. Need ei pruugi sugugi olla vaimsed, kuid need võiksid olla. Nad ei pruugi ilmtingimata praktiseerida mingit kindlat vaimset õpetust, kuid kummalisel viisil avastate te neis Allika. Sügavas Rahus.

Vaadake oma elu.
Tunnustage seda inimest teie elus täna. Või vähemalt teadvustage, et keegi teine, keda te olete arvanud, võib olla teie Kaksik.
On väga suur võimalus, et kui see on nüüd teie lugu, siis tõelised emotsioonid, mälestused ja eelmistes eludes koos elatud hetkede meenumised on blokeeritud teie enese “karmasideme Kaksiku” poolt, kuid need aktiveeritakse ja vabastatakse kohe, kui teil käib ära see maavärinalaadne Taipamine, et te olete keerelnud viimased paar aastat iseenese karmatsüklis.

Niipea, kui te nihutate oma perspektiivi selle suhtes, nii hakkavad ilmuma uued märgid, mis suunavad teid teie tõelise kaksiku poole, mis on ka täiesti loomulik, sest te olete seotud väga sügavalt oma Hingemissiooni kaudu.

Kui te olete mind hiljuti jälginud, siis teate, et olen hakanud kaksikuid nimetama meie Peegliteks.
See ei ole juhuslik, nagu te suurepäraselt mõistate, sest see oli minu energeetilise tiimi poolt mulle antud harjutus, et ma lõpuks ometi laseksin lahti sellest tupikust, kus ma ennast leidsin.

Võti sellele peitub teis enestes. Ja seda teie toores ja siiras aususes, kui te vaatate oma kaksikut justkui peeglit, milles te näete iseenese vabadust.
Mida nad näitavad teile teie enda kohta?
Kuskohas on kaassõltuvus?
Kus on omandihimu ja omastamine?
Ja mis peamine, kas te suudate mõista seda, te see mida te nende suhtes tunnete ei ole sugugi Allika Armastus, kui kõik need eelnevad aspektid on teie sidemes olemas?

Märgid olid seal kogu aeg olemas.
Kuidas saab puhas armastus sedasi haiget teha?
Kuidas saab Siiras armastus olla nii omastav?
Kuidas saab Tõeline Armastus olla nii kaassõltuv?
Olge piisavalt vaprad, et astuda Teekonnale Iseenesesse ja saada teada, mis on TÕELISELT TEIE OMA TÕDE.
Ei ole olemas valet või õiget, on ainult Tõde.
Ja on täiesti OK panna vahest võssa, nii et ragin taga.
On vägagi tervislik kui kahtled igapäevaselt oma tegudes ja küsid endalt üle, et kas see ikka on minu enese hinge arengu seisukohalt vajalik.
Teie ärkamine ei saa päriselt kunagi otsa ja alati on uusi kõrgusi kuhu püüelda, et saavutada uusi Taipamisi ja enesearengut.
Kui te vaid avaksite oma mõttemaailma sellele.

Armastage ennast piisavalt, et näha selgelt mis seal on ja mida seal pole.

Ma teen praegusel hetkel osade oma Patronitega Peeglitöö programmi, kuid ma avan varsti ka avalikult sessioonid sellele meetodile. Ehk siis kui tunnete vajadust toetusele, et navigeerida oma Teekonnal, siis võtke ühendust.

Ma saadan teile tohutus koguses armastust ja Tänulikkust ning palvetan, et olete turvaliselt ja kaitstud oma enese südame Väes.

With love,

Ana x

©The content of this article is copyrighted

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/truth-bomb-for-24570261?utm_medium=post_notification_email&utm_source=post_link&utm_campaign=patron_engagement&token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJyZWRpc19rZXkiOiJpbnN0YW50LWFjY2Vzczo4NzRjMTRhYS1kM2VlLTQxZWMtOWZkNS0yNmUwYjNiZTY0ZTMifQ.FBfQFLq_3sNp5MUM8Y6dn4DuhXcoKCAnvU1jbXbAvBU

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.