Ise juhitud eelmise elu meditatsioon


Teegond eelmistesse eludesse
Taustainfo: Igal ühel on võimekus siseneda oma enese eelmistesse eludesse. See oskus kasvab harjutades ja oma eelmise elu mälestuste meenutamisega läbi regressiooni, mida te saate edukalt läbi viia oma enese kodu turvalisuses.

Eesmärk: Selle harjutuse eesmärk on lubada enesel avastada oma eelmisi elusid, kui olete üksinda oma turvalises keskonnas, oma kodus.

Ettevalmistus:

Selle harjutuse edukuse võti seisneb ettevalmistuses.

1> Enamus inimesi peavad seda harjutust tegema igapäevaselt umbes kuu aega, enne kui nad saavutavad taseme, mis annab midagigi olulist nende eemiste elude kohta. Niisiis esimeseks on teil nähtavasti vaja varuda kannatlikkust, et see protsess annaks olulisi tulemusi. Seega, kui te olete kannatlik ja teil on jätkuvalt siiras soov jätkata oma eelmiste elude teekonnaga, siis olete te kindlasti edukad.

2> Pidage meeles, et seda protsessi tuleb teha rahulikult. Teil tuleb keskenduda ja täielikult lõdvestada oma keha ja meel, et pildid teie eelmistest eludest saaks teie teadvuse mõistmisesse tulla pehmelt. Iga kord kui te seda harjutust teete, sukeldute te sügavamale iseenesesse. Mida sügavamale te sukeldute, seda rohkem te vastuseid saate.

3> Kutsuge oma Kõrgemat Mina, oma Teejuhte, oma Kaitseingleid või misiganes teisi tegelasi Universumi Energeetilisest Tiimist te eelistate, ennast oma Teekonnal saatma, et nad oleks teiega kogu sessiooni ajal ja hoiaksid teid turvalisuses.

4> Võti seisneb mugavas/lõõgastunud olekus. Te võite olla pikali (soovitav) või istuda. Kui te eelistate istuda siis olge veendunud, et olete kindlalt ja toetatud ning te tunnete ennast täielikult lõõgastunult ja mugavalt. Jälgige, et teid ei kammitseks mingi riideese, riietus olgu keha ümber vabalt.

5> Tehke seda harjutust rahulikus keskonnas, kus te saate kogu sessiooni jooksul olla täielikult vaikselt ja häirimatult, soovituslik on seda teha puhanuna (et te ei jääks magama). Kogu see protsess ei tohiks kesta rohkem kui 45 min. Pange omale äratus, et see võiks teid tagasi kutsuda, kui teekond peaks kestma kauem. Hiljem on see juba vaid soovituslik.

6> Valige oma eelmise elu uurimise jaoks küsimus. See võiks olla midagi sellist nagu “Mis on see, mida mul on vaja kõige rohkem teada”, “Mida on mul vaja tervendada esmajärjekorras”  või “Mis on minu elu eesmärk”, “Milline oli minu eelmine isiksus” või “Millised olid minu erilised vajadused”.

Niisiis jätkame. Kuidas seda Harjutust läbi viia:

1> Hinga mõned korrad sügavalt sisse, luba nendel hingetõmmetel puhastada ja avardada oma ruumi, tee seda niikaua kuni tunned ennast tõeliselt mugavalt ja lõõgastunult, olgu siis valitud asend milline tahes. (See ei tohiks võtta rohkem kui 3 min, et saavutada lõõgastumine).

2> Sulge silmad, kujutle enda ees valge kulla värvi tervendavat valguskera. Saada see tervendav valgus kordamööda igasse keha punkti, millele sa oma tähelepanu pöörad. Alusta jalgadest, liigu mööda sääri üle põlvede, valgus levib mööda reisi ja jõuab puusadeni, tõuseb edasi kõhtu, haarab endasse kogu keha, läbi rinna ja südame, nüüd on selles valguses juba ka sinu õlad, käsivarred ja käed. Valgus tõuseb kuklasse ja võtab enesesse ka sinu pea. Luba sellel tervendaval valgusel sumiseda oma keha igas kohas kuni tunned ennast tõeliselt lõõgastunult.

a> Taju kogu oma keha, otsides sellist kohta, mis pole veel jõudnud lõõgastuda. Saada sellesse kohta täiendavalt tervendavat valgust. Tee seda niikaua, kuni oled täielikult lõõgastunud.

b> Sa peaksid olema nüüd täiuslikus rahu ja vaikuse kohas. Su keha peaks  olema nüüd täidetud kauni ja turvalise tervendava valgusega. Võta hetk, et seda eneses tajuda. Tunne selle soojust ja turvalist surinat.

3> Sukeldu enesesse ja võta ühendust oma sisemise nägemusega. Oma meeles kujuta ette alumisel trepiastmel  olevat suletud ust. Näe ennast selle trepi poole kõndimas. Astu aeglaselt sellest trepist alla. Kui oled jõudnud alla näed sa kahte asja.

a> VASAKUL on üks väga mugav diivan. Sa puhkad sellel mõne hetke, kuni keskendad oma mõtted sellele, mida sa soovid saavutada sellel Teekonnal läbi aja ja ruumi.

b> PAREMAL on uks, millel on suurte punaste tähtedega kirjutatud “MINU EELMISED ELUD”. Hetkel on see uks suletud. Selle ukse taga on aga läbipääs sinu enese eelmistesse eludesse.

4> Samal ajal kui sa istud või lamad sellel mugavas diivanil, luba Allika Armastus ennast ümbritseda. Tea, et sa oled igal ajahetkel täielikult kaitstud ja hoitud.

a> Kui sa ei taha veel siseneda, siis on see täiesti OK. Ja pole tähtis, miks sa praegu seda teha ei soovi. Luba enesel lihtsalt lõõgastuda ja niisama lesida sellel mugaval diivanil.

d>Kui oled valmis sisenema, siis tõuse diivanilt ja liigu ukse juurde.

5> Enne seda, kui alustad teekonda läbi aja ja ruumi, on sul vaja kinnitada, et sa tegutsed Universumi reeglite järgi. See on ülioluline, et sinu Teekond saaks olla meeldiv ja turvaline.

a> “Läbi selle Teekonna läbi oma eelmiste elude olen ma alati turvaliselt ja kaitstud.”

b> “Ma kuulen, näen ja kogen kõike oma eelmistest eludest just selliselt justkui ma vaataks filmi. Täpselt nagu film ei saa mind kahjustada, olen ma turvaliselt ka oma rännakul läbi oma eelmiste elude. Mitte mingi sealne kogemus ei saa mind kahjustada.”

c> “Minu kavatsused oma eelmiste elude suhtes on puhtad ja siirad, et … ( ja siia sõnastad oma peamise küsimuse, miks sa tahad eelmistesse eludesse minna).”

6> Ava uks. Kui uks ei avane, siis ütleb Universum sulle, et sul oleks parem hetkel diivanile tagasi istuda. Kui sa otsustad ikkagi edasi minna, siis on see sinu otsus. Lihtsalt pea meeles, et praegusel hetkel oleks sinu enese heaolu silmas pidades mõttekas peatuda.
Kui sa oled valmis, siis astu uksest sisse. Selles toas näed sa kahte asja.

a> Selles “Eelmise Elu Toas” on seinal suur valge ekraan, millele on ette tõmmatud kardinad.

b> Kummalgi pool ekraani on nupp: üks neist on ROHELINE ja teine PUNANE.

c>VASAKUL olev ROHELINE nupp avab kardinad ekraani eest ja näitab sulle sinu eelmisi elusid.

d> PAREMAL olev PUNANE  nupp tõmbab kardinad ette ja saadab su turvaliselt tagasi mugavale diivanile.

7> Kui kardinad avanevad näed sa kujutist enesest oma eelmises elus. See on see elu, mida sa pead hetkel kõige rohkem uurima või siis on see kõige rohkem sarnane sinu praeguse eluga.

a> Vaata ennast sellel ekraanil. Kui sa saad pildi fookusesse ja saad täpselt aru kes see isiksus seal on, ütle “Käivitu”. Film sinu eelmisest elust ei hakka enne käima, kuni sa ise selle käivitad.

b> Kui sul on raske näha ennast sellel Eelmise Elu Ekraanil, siis ütle, et soovid näha selle eelmise elu isiku jalgu. Püüa näha seda, millised on su jalavarjud selles elus. Kas need on kingad, sandaalid, saapad või oled sa hoopis paljajalu?

c> Kui sa juba suudad näha oma jalgu, siis tõsta aeglaselt pilk ülespoole, et näha tervet ennast. Kui saavutad fookuse siis jälgi ennast sellel ekraanil. Võta selleks hetk ja siis ütle “Käivitu!”

8>Kui sa oled valmis, vajuta ROHELIST nuppu, et avada kardinad ja alustada oma teekonda. Esimesel korral ole seal 20 – 30 min. Kui juba oled kogenenum siis võid minna pikemaks.

9> Kui sa tunned, et seekordne teekond sai läbi või hakkab helisema äratus, siis on aeg tulla tagasi. Vajuta PUNAST nuppu ja sa leiad ennast eesruumi mugavalt diivanilt. Võta enesele paar minutit, et puhata seal. Siis tõuse ja liigu trepist üles sinna, kuskohast sa alustasid oma teekonda.

Täpselt nagu süvasukelduja, tuleb sul tõusta aeglaselt pinnale, oma enese teadvuse pinnale. Sa oled olnud väga sügaval iseeneses ja sul on vaja veidi kohaneda, et suuta taas saavutada oma normaalne ärkvelolek.

Näiteks: Selle harjutuse mõte on selles, et sa sukeldud oma enese eelmistesse eludesse. Erinevalt suvalisest filmist on see alati väga sügavalt isiklik teekond mis puudutab sind nii mitmes tasandis. Igaühe jaoks on see erinev, sest iga inimene on omanäoline. Kui sa teed seda rännakut läbi aja ja ruumi, esimest korda, siis küsi, et su Kõrgem Teadlikkus näitaks sulle su kõige meeldivamat elu, seda selleks, et saada kätte kõik vajalikud nipid selle harjutuse protsessis.

Ma soovin teile teie Teekonnale Iseenesesse õpetlikke elamusi.

Koostamise au kuulub: Ellen A. Mogensenile kes sai selleks inspiratsiooni Aja Valvuritelt.

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

http://www.healpastlives.com/pastlf/exercise/exregres.htm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.