Noorkuu Jääras


Tänaseni liikusime me läbi energiaportaali, mis käivitus märtsi täiskuuga ja me liigume edasi kuni 19.aprillini, ehk siis järgmise täiskuuni.

See Noorkuu on Teekonna keskpunkt ja see on see hetk, kus meil tuleb otsustada kas me oleme valmis selleks, et kogeda uusi asju.

Võibolla me tunneme seda oma eludes. Võibolla me tunneme vajadust lahti lasta oma piiratud uskumustest või likvideerida kõik blokeeringud, mis mis paneb meid tundma nagu mädasoos. Sellel ööl, kui noorkuu loob ennast Jäära tähemärgis, antakse meile võimalus omaks võtta uued olemise viisid või jätkata liikumist läbi energiaportaali, seda selleks, et me saaksime kasvada, uueneda ja areneda.

See aeg, kui Noorkuu on Jäära tähemärgis on parim aeg püstitada eesmärke, luua, külvata seemneid või soovida. Jäära märk on tuline ja see esindab tegevust ja juhtimist. Selles perioodis on energiad alati üliintensiivsed just seesama intensiivsus ja pinge aitab aga meil liikuda oma soovitud elu suunas.

See periood, kui Noorkuu on Jääras on väga hea aeg saata oma soove universumile.

Kuigi on öeldud, et see on Noorkuu kingitus, on see ka just see aeg kui tuleb energiatele läheneda veidi teisiti. Raskused tekivad meie tulevikukohaste unistuste ja loomiste osas. Nimelt takerdume me selles osas enamasti oma ego lõksu.

Sellel 3D teekonnal on füüsiline ego sama tähtis kui hing, kuid praegu on see aeg kus meil on võimalik tasakaalustada oma sisemised kaalud. Meie valemisse saab lisatud uus muutuja, et me saaksime selgemaks kuidas me saame oma hingemissioonile alistuda lihtsamalt. Tegelikult ongi teekonnale alistumine just usaldus, et meie isiklik Olem on meie teeraja lahti teinud juba enne seda, kui meie sellesse kehastusse maandusime.

Kuupimeduse ajal palutakse meil jätta oma ego ja isekus kõrvale ning alistuda teekonnale. Meie Kõrgem Mina juhatab meid, et me joonduksime oma enese Jumalikkusega ja isegi uskuda seda, et kõik mis peab toimuma on meie poole teel.

Enam pole põhjust jalgu trampida ja vastupanu osutada.

Lihtsamalt öeldes, on praegu see aeg, kus me saame langetada oma mõõga ja vabaneda Sõdalase rüüst. Just need asjad, millega tihti just Jäära seostatakse ning lubada enese Jumalanna ja pehmema poole ilmumist oma suhtumistesse ja ellu.

Jäära maskuliinne pool julgustab meid seadma eesmärke, soovima soove tulevikuks ja võtma vaheesmärke, millega me saame sammukese oma soovitu suunas liikuda. Kuid naiselikum pool julgustab meid joonduma, liikuma koos vooluga ja usaldama, et kõik mis on meie jaoks varuks, tuleb meieni suurima kerguse ja rõõmuga.

Noorkuu selle seisu ajal on meil kaval taibata, kus me saame oma ego täis soovidele vastu seista. Me peaksime endalt küsima, kas see, mida me tahame on meie hinge vajadus või on see lihtsalt ego loodud illusioon.

Selles ei ole mingit arvustamist, vahest on meie ego tahtmiste täitmine kinni paljudes põhjustes ja kui me tajume, et see on just sellel hetkel õige tegu, siis me ka taipame, et vaatamata ego tahtmise rahuldamisele me saame jätkata oma Hingevajaduse eesmärkide täitmist. Ja ei mingit enesesüüdistamist selle juures.

Me võime teha kõike, mida me peame tegema.

Muuseas, see kui me vahime enesesse ja kahtleme oma eesmärkides võib olla märgiks, et meil tuleb ka nendest eesmärkidelst lahti lasta. Seda selleks, et ka nende nimel töötada. Kui me ei ole fikseerunud tulemusele, avame võimalused selle eesmärgini jõudmiseks muid kanaleid pidi. Võibolla vajavad need eesmärgid lahti laskmist just seetõttu, et muutuda rohkem loomulikeks, voolavateks. Võibolla on aga on need hoopis meie edukust takistavad – olgu siis eesmärgile (selle sama eesmärgi) jõudmist või meie antud hetke arengut takistavad.

Tegelikult on selle Noorkuu pimedas hetkes vajalik süübida iseenesesse, et taibata kuhu meid juhitakse meie enese ülimina poolt. Meil tuleb taibata seda, kuidas meid julgustatakse alistuma omaenese teekonnale ja külvata seemneid, et joonduda omaenese kõrgema Tõe ja Teekonnaga.

Meil tuleks paluda Universumi juhendust, et mõista mis on see parim teekond meie isiklikule hinge arengule.

Meil tuleb usaldada oma Kõrgemat Mina, et sellel on meie jaoks alati plaan ja see teab kuhu meil tuleb minna.

Me ei tulnud siia kehastusse tühjade kätega. Meie juhendiraamat ja meie Olem on jätkuvalt meiega, see on meie sisu, mis peitub meie kehas ja see teab kõiki detaile ja sõnu. Kuigi meie teadvus ei suuda meenutada detaile on meie Teadlikkus see, mis meid juhendab ja meil tuleb vaid usaldada omaenese intuitsiooni. See on meie teejuht.

Me peaksime eksperimenteerima oma eesmärkidest ja unistustest lahti laskmist sellel noorkuul ja lihtsalt alistuma teadmisele, et kõik mis meiega parajasti toimub on meie enda parima arengu ja tuleviku hüvanguks.

Me võiksime panna käe oma südamele ja paluda Universumit meid juhatama. Me võiksime paluda, et see valgustaks meile seda õiget teeotsa. Me võiksime lasta lahti oma kramplikust eesmärkidest ja unistustest kinni hoidmisest ja paljuda juhatust oma enese Kõrgemalt Minalt.

Tõlge originaalist
https://www.ibelieveinmothernature.com/my-world/tonights-new-moon-is-all-about-power-prepare-for-new-beginnings/?fbclid=IwAR1r75wbTdzUYQMw94hS1bgdT6KlVgzh_wBumVAxu8B0TUEAfiDPqInCpqo

Tõlkis Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.