11 küsimust, mida Universum soovib, et sa endalt küsiksid


Ana Souto 31.07.2019

Universumil on kena komme, kasutada auto-correcti, et panna asjad oma loomulikku kulgemisse ja kohandada „vead“, mida meie ego ikka ja jälle korraldab.

Mõelge, et Universum on nagu navigatsiooni seade, mis jagab teile tänavatel juhiseid vastavalt teie, kui autojuhi otsustele ja käitumisele. Milliseid teeotsi te valite ja kuhu pöörate, kui teil on vaja kuskile kohale jõuda.

Iga kord, kui te suudate seljatada ühe oma päästikutest ja valite andestamise, muutub teie teekond lühemaks, kergemaks ja mõnusamaks.

Iga kord kui te teete aga „vale pöörde“, korrigeerib Universum teie marsruuti iga võimaliku vahendiga ja tihti juhib ta teid läbi teie suurimate hirmude rägastiku.

Võimalused on piiritud, teede valikud on lõputud ja teil tuleb oma teekonnal tähele panna vaid märke.

Ainuüksi see valem peaks tühistama kahetsuse ja meeleheite, sest need emotsioonid tulevad ideest, et Universum on ette kirjutatud ja võimetu uut teekonda ümber arvutama. See aga, nagu me teame on väärarusaam.

Teisalt on teil ainus võimalus ennast sõlme tõmmata, kui te jätkate kangekaelselt selle ühe ja sama tänava valimist, samas kui Universum on juba ammu teie jaoks koostanud teekonna, mis on teie jaoks parim.

Te võite märgata, et te satute ikka ja jälle vastu võtma samasuguseid tööotsi, usaldama ühetüübilisi managere, te võite ikka ja jälle meelitada endale ühesuguseid suhtemustreid täpselt samasuguste inimestega või lihtsalt tõmbate endale ühesuguseid ebameeldivaid olukordi erinevates eluvaldkondades, nagu näiteks majapidamine, teie auto või tervis.

Kõik see on tegelikult teie enda energeetiline muster, mille te olete loonud vastavalt oma eelistustele. Nüüd kasutan ma ka edaspidi Navigaatori kujundit, sest see on kõige lihtsam viis seletada mida see muster endast kujutab ja kuhu see teid välja viib.

Nagu te teate saate te navigaatoril panna seaded oma teekonna valikuks. Nagu näiteks: „väldi kiirteid“, „väldi kõrvalteid“, „väldi liiklusummikuid“ jne.

Just samamoodi dikteerivad meie mineviku tingimused meie oleviku eelistusi.

Kui teil on kalduvus oma ellu tõmmata inimesi, kes petavad, siis see on just see mida te olete oma energeetilisse mustrisse kirjutanud. Niisiis, kui te elate üle lahkumineku, isegi kui te vannute, et te ei lähe enam kunagi kohtingule mõne sellisega, siis see „eelistus“ on ikkagi veel teie energeetilises mustris ja uuel katsel astute jälle samasugusesse “ämbrisse”, olgugi, et te püüate kohtuda teistsuguste inimestega. Seetõttu tõmbate, te endale ikka samasuguseid.

Sama käib ka inimeste kohta, kes alati lähevad ära, partnerid, kellel on pühendumistõrked või sellised, kes lähevad alati tagasi oma exide juurde kui on juba korra teiega kohtingul käinud.

Paistab, nagu te käiksite jätkuvalt kohtamas uuenenud versiooniga sellest, kes teil enne oli ja kui nüüd päris aus olla – siis tegelikult see nii ka on.

Niisiis, kuidas see kõik saab ometi nii pekki minna?

See juhtub siis, kui me ei võta endale aega, et puhastada oma energeetilist mustrit oma mineviku valikutest ega loo sellist, mis vastab meie selle hetke vibratsioonidele.

Kui me ei võta aega, et kohandada oma eelistusi ja eirame Universumi nõuandeid oma sihtkohta jõudmise teekonna kohta.

Asjad lähevad käest ära, kui me näeme armastust kui füüsilise külgetõmbe lisandit, sexi ja pühendumust, kui tegelikkuses peaks need olema hoopis armastuse lisandid.

Asjad lähevad keeruliseks kui me näeme raha ja majanduslikku küllust kui oma edukuse, väärtuse ja võimekuse tõendit. Kui tegelikkuses peaks kõik need olema meie kirgliku tegutsemise ja meie jumalike andide tulemus.

Asjad lähevad pekki, kui me võtame „halba õnne“ ja raskeid olukordi kui needust või Karmat, selle asemel, et analüüsida ja mõista oma enese käitumis- ja elumustreid ning teha tulevikus teistsuguseid valikuid, et murda seda nõiaringi millest tahame välja tulla.

Armastus on esimene ja kõik muu peaks tulema sellest allikast. Kuid seda on lihtsam öelda kui teha. Sest ikka leiame me ennast armumas peale sexi ja seda ainult selleks, et jälle taibata, et selle inimesega asjad ei laabu ning seda alles siis kui oleme juba kõrvuni sees, või siis leiame armastuse alles siis kui see kiindumus on meile juba keelatud.

Kui me eraldaksime seksi oma suhtest, siis enamus neist ei jääks selles eksamis ellu. Seda seepärast, et siis me korraga taipame, et selles suhtes ja selle inimesega koos olemises ei ole meie jaoks mitte midagi kindlat või isegi kasulikku.

Ja sama käib ka raha kohta.

Kui me võtaksime raha valemist välja, siis oleks enamuse jaoks nende töö neile väljakannatamatu või siis teine äärmus, et isegi kui meie palk ei oleks nii kõrge, siis meie töö pakub meile naudingut, see on meie kirg ja missioon.

Vajadus armastada ja olla armastatud tõukab meid rahulolematusse.

Teadmatus oma energeetilisest mustrist, meie energeetilisest käekirjast, tõukab meid oma „vigade“ kordamise nõiarattasse.

Hirm olla üksinda tõukab meid halbade otsuste ja meeleheitlike valikute maailma.

Selle skaala teises servas võite te ennast leida vallalisena väga pikkadel perioodidel, sest te puhastate oma mustrist mineviku eelistusi ja otsuseid ning loote uut, seda mis teenib teie tõelise mina vajadusi.

Te võite isegi tunda, et olete eemaldunud vajadusest füüsilise suhte järgi ja et te suudate tunda armastust ilma vajaduseta olla kellegagi koos.

Oma nõustamissessioonidel kuulen ma väga tihti:

„Ma tean, et ta armastab mind aga ta ei taha kunagi minuga seksida.“

Või

„Ta tahab ainult seksi, kuid ta ütleb, et ta ei armasta mind.“

Kuidas me saaksime üle sellest sildistamisest, et sex ja raha on edukuse ning armastatud ja tahetud tunde mõõdikud?

Ja kuidas me lõpuks mõistame, et olla üksinda ei tähenda, et te oleksite kuidagi läbi kukkunud ja et kui teil pole raha siis te ei ole elus edukas?

Selleks ongi vaja peatada tsükkel ning õppida veidi paremini ja sügavamalt tundma iseennast.

Selleks on vaja lihtsalt olla piisavalt vapper ja võtta aega enda jaoks. Aega, et kujundada ümber oma energeetilist mustrit, tehes seda täielikus eraklikkuses. Seekord jättes välja mineviku kogemused ja nende kogemuste mõju meie elule, vaid teha seda sellisest seisundist, kus me oleme piisavalt vaprad, et kogeda uusi asju, uusi seiklusi, uusi teekondi.

Kas te olete kunagi tajunud, et teie elu käib mööda ettetallatud rada, ühes rattas, aga tõeliselt ei liigu mitte midagi?

Te võite isegi tunda, et elu läheb üha hullemaks, sest te kaotate töökohti, suhteid, raha, kaotate oma kodu, oma suuna, oma eesmärgi ja mis peamine, teil on tunne nagu kaotaksite te oma mõistuse.

Nüüd on aeg muutusteks.

On aeg muuta oma rutiine, muuta oma eelistusi, vaateid elule, samuti on aeg muuta oma keskkonda. Teil on võimalik hakata tegelema eneseväärtustamisega ja mõista, miks te püüate alati sõita kiirteel, kui Universum annab teile lõõgastava sõidu mööda külavahe teid, vahelduseks seda mida te seni olete kartnud vastu võtta.

Mõelge sellele, mida te olete soovinud ja mis on antud hetkel teie kõige suurem rahulolematuse allikas.

See võib olla mõni inimene, töö, raha, auto või mis iganes rõhub teie meelt ja valdab teie mõtteid.

Te teate mis see on, sest see hüppas teie mõtetesse kohe kui seda siin lugema hakkasite. Just see ongi see!

Küsige endalt järgnevaid küsimusi ja püüdke nendele vastata võimalikult ausalt. Siis on teil võimalus taibata, mida Universum püüab teile näidata:

 1. Mis on see, mida ma tahan?
 2. Miks ma seda nii hirmsasti tahan?
 3. Kuidas mu elu mõjutab see, et minu elus pole seda?
 4. Mis paneb mind uskuma, et kui mul see on, siis ma saan õnnelikuks?
 5. Kes ma oleksin, kui mind ei takistaks see täitmatu iha?
 6. Milliseid asju saaksin ma tegema hakata, kui ma oleksin see uus versioon endast?
 7. Mismoodi ma ei väärtusta ennast ja ei võta arvesse kõiki võimalusi, mida mulle praegu näidatakse?
 8. Kõikidest nendest võimalustest, mis on minu jaoks olemas praegu, millised helisevad minuga koos ja milliseid tegevusi saan ma hakata tegema juba täna?
 9. Kas on võimalik, et mul puudub selgus ja et see, mida ma tahan ei ole tegelikult see mida ma vajan?
 10. Kuidas ma valetan iseendale ja kuidas ma romantiseerin ideed sellest mida ma arvan, et ma tahan?
 11. Nii, olles nüüd läbinud selle eneseanalüüsi, mis on see mida ma tõeliselt vajan ja kuidas Universum annab mulle juba märke sellest, et see on juba minu juurde tulemas?

See võib tunduda nagu järjekordne totakas harjutus, kuid ma jagan teiega ühe oma kliendi tulemusi, et te mõistaksite mida ma tahtsin öelda ja kuidas see taipamine juhtis teda sisemise rahuni, selguseni ja kindlameelsuseni.

Ta oli lõpuks sellel päeval võimeline oma sihid ümber kirjutama, kuid nagu ma olen eelnevalt öelnud – mina saan teile näidata vaid ust ja heal juhul selle ka avada, sisse tuleb teil sealt ise minna.

Niipea, kui te mõistate mida te vajate, on teie enda ülesanne teha samm edasi, et astuda oma uuel teekonnal edasi ning puhastada oma energeetilised mustrid minevikus kogunenud rämpsust.

Siin on tema vastused:

 1. Raha.
 2. Saada lahti oma võlgadest ja maksta arveid pingutusteta.
 3. Elada oma elu pidevas hirmus kaotada oma kodu ja olla võimetu kindlustama oma perekonda vajalikuga.
 4. Ma võiksin hingata ja keskenduda nende asjade tegemisele, mis mida ma armastan, nagu näiteks toetada inimesi oma läbielatud kogemuste abil. Reisida rohkem niipea kui ma saavutan majandusliku stabiilsuse.
 5. Ma oleksin võimeline elama oma elu vabana ilma pideva muretsemiseta raha pärast. Mu meel oleks rahulikum ja ma suudaksin rohkem pühenduda oma isiklike unistuste ja projektidega tegelemisele.
 6. Ma suudaksin rohkem keskenduda sellele, mida mu teejuhid püüavad mulle näidata, selle asemel, et pidevalt muretseda selle pärast, mida inimesed võiksid minu olukorra peale arvata.
 7. Ma võiksin hakata CV saatma ja lubada Universumil otsustada mis on minu jaoks parim. Kindel teadmine, et mul on stabiilne sissetulek annab mulle võimaluse töötada osaajaga oma projektide kallal.
 8. Ma võiksin vastu võtta selle abi, mida mõned mu sõbrad on mulle pakkunud, kuid ma olen neile ära öelnud, sest olen arvanud, et sellised asjad ei ole minu jaoks.
 9. JAH! Ma näen, et raha ei ole see, mida ma tegelikult tahan. Tegelikult on see meelerahu ja stabiilsus mida raha minu ellu toob. Nüüd kui ma selle olen kõvasti välja öelnud, ma taipan, et raha ei ole selle stabiilsuse ja meelerahu allikas vaid see on meelerahu ja stabiilsuse taju tulemus mida ma suudan endale luua iga päev. See on lausa tunda, kuidas ma olen nii paanikas, et ma lihtsalt ei julge vastu võtta ja lubada ennast aidata, sealhulgas Universumilt. Vaatamata sellele, et ma olen palunud ja küsinud seda abi oma energeetilistelt meeskonnalt.
 10. Ma usun, et raha on hetkel kõikide minu probleemide allikas ja ma olen arvanud, et selle omamine lahendab minu mured.
 11. Ma tahan tegeleda oma unistustega ja ma tean, et sisemine rahu saabub sellest. Ma kahtlen, et isegi kui mulle praegu antaks miljoneid, lõpetaks see minu ärevuse ja puuduse tunnet. Ehk ma suudaksingi neid mõneks ajaks peita, kuid need hüppaks ikka välja, kui mul peaks rahast puudu tulema. Ma olen endale öelnud, et raha saab tulla ainult sellest kui ma teen midagi kirega, kuid kuidas ma saan tõeliselt teada mis on minu jaoks parim, kui mul pole oma sihtmärgi koordinaate? Kuidas ma jõuan selleni kui ma ei usalda Universumit ja olen kangekaelselt kinni vanas käitumise ja mõttemallides?

Vägev, nüüd mine tagasi 5, 6, 7 ja 8-nda punkti juurde ja hakka tegutsema, teades, et sa ei otsi tegelikult raha vaid meelerahu ja vaid Universum saab seda sulle pakkuda juhatades sind läbi joondumiste ja taipamiste resonantsi.

Iga kord kui sa tunned, et langed tagasi vanadesse mustritesse, loe uuesti 9. punkti.

Iga kord kui sa tunned, et langed illusioonidesse, loe punkti number 10.

Iga kord, kui sa unustad, et sa kuhu sa teel oled, meenuta endale punkti 11 ja sinuga saab kõik korda.

Hoia see nimekiri käepärast ja kui vajad, loe seda iga päev. Kuid ära unusta seda, mida Universum sulle täna näidata soovib, selle asemel, et punnitada selle poole mida sa TAHAD.

Selle harjutuse juures on üks huvitav asi. Nimelt annab see võimaluse taibata, et ainus asi, mis sind takistab oled sa ise ja mitte mingi vägi väljaspoolt, isegi mitte see mida te olete endale kinnitanud, et on „vaenlane“, ei suuda teid takistada.

Ükskõik mida te teete armastuse, suhte või mõne muu olukorra NIMEL, siis te taipate, et teie enda meel takistab teil kuulmast ja märkamast neid koordinaate, mida Universum on teile juba ammu anda püüdnud.

Pidage meeles, et võimalusi on piiritult, erinevaid teekondi millest valida on tohutult ja kõik mis teil on vaja teha, on see, et jälgite teeviitasid ja märke oma teekonnal.

Mida puhtamaks olete suutnud teha oma energiamustrid vanadest jääkainetest, seda enam suudate tühistada ka oma vanu „eelistusi“ mis tekkisid teie haiget saanud egost ja mida rohkem te sellega tegelete, seda rohkem annate Universumile võimaluse teid teie teekonnal juhatada.

Teil tuleb vaid otsustada, et olete piisavalt kannatanud ja olete valmis muutusteks, olgu see siis keskkond või kogu maailmavaate muutmine.

Universum hoolitseb ülejäänu eest.

Ma soovin teile turvalist teekonda ja vaimustavat uut seiklust, ning loodan, et te võtate need vastu avalisüli ja usaldusega südames.

Ma saadan teile täna palju rõõmu ja armastust ning loodan, et olete turvaliselt ja kaitstult oma enese südame väes.

Teekonnal,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaalpostitus on tänaseks maha võetud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.