8 Tõde KaksikLeekide Teekonnalt


Teekond Iseenese juurde. KaksikLeegi Teekond, mille ülimaks eesmärgiks on Tingimusteta Armastus ja ka Ülim Ühendus, mis võib tõeks saada ka selles füüsilises reaalsuses, kui me oleme ausad iseenese suhtes ja töötame selle tõelise iseenese mõistmise ja armastamise nimel.

Leidsin sotsiaalmeediast taas ühe armsa ja täpselt paika pidava pildikese. See omakorda tekitas vajaduse lisada oma mõtteid sinna juurde.
Ehk siis 8 Tõde KaksikLeegi Teekonnast

  1. Sinu KaksikLeek on Sina. Te jagate ühte ja sedasama “algmustrit”.

Just samamoodi nagu maja ehitamisel on algselt joonistatud projekt või käsitöö jaoks on esialgne mustrikiri oma tingmärkidega on ka KaksikLeekidel oma nn blueprint. Me oleme kuni rakutasandini ühesugused. See kuidas meid vormib eelnev elu või elud on aga kinni meie elu ülesannetes ja kogemustes.

2. Igaüks on loodud koos KaksikLeegiga.

Kui ma oma Teekonda alustasin nägin ma selgelt, et igal olendil on oma nn teisik või siis see, kes on just täpselt sama algmustriga. Vahe on muidugi selles, kas meil on ette nähtud oma Hingelepingute alusel selles elus kohtuda ja kui kaua me oleme füüsiliselt koos.

3. Looja lõi kõik oma lapsed ÜHE KaksikLeegiga.

Sarnaseid vibratsioone ja sagedusi on paljude hingedega, kuid KaksikLeek on ainult üks. Ja uskuge mind, see ei ole lilled ja liblikad ja kodu mängimine unistuste printsiga. Vähemalt mitte kehastuse alguses.

4. Teid loodi igavesti koos olema oma KaksikLeegiga

Igavesti on see tõesti. Kuid see pole füüsiliselt elu algusest lõpuni teineteise vedamine isegi kui me lõpuks elame koos ühes ruumis ja suudame armastada meie kehastuste füüsilist keha. Me oleme koos rakutasandil. Energeetiliselt. Läbi erinevate reaalsuste ja maailmade ning muidugi ka erinevate elude. Meil on kehastusi väga palju, kuid koos ühel aegjoonel on neid elusid vähe. Lihtsalt seepärast, et meil on vaja väga palju enne selgeks õppida ja oma sisemisi haavu tervendada. Protsess, mis kestab Allikast väljumise hetkest kuni sinna tagasi minemiseni.

5.Sinu KaksikLeek on sinu täiuslik peegel. Ta peegeldab kõike seda, mis on sinu teadvuses (ala ja ületeadvuses)

Kaksikleek tõmbab meid käima nii nagu ei suuda mitte keegi teine teha. Seda nii seksuaalse kire kui ärrituste ja “haavade otsa komistamisega”. Meie Teine Leek on täpne peegeldus kõigest sellest mis on meie sees. Isegi kui me seda ei teadvusta. Ta suudab meile haiget teha valusamalt kui keegi teine. Seejuures ei tee ta seda kunagi pahatahtlikkusest, vaid toore siirusega. Just toore siirusega näitab ta meile mida me teeme iseenesele ja millised varjatud mõtte ja käitumismustrid meis olemas on.
Oii, see ei ole kerge teekond. Aga see on Üle mõistuse toetav ja õpetav Side. Taibates seda on juba kerge oma suhtumisi muuta ja areneda parimaks võimalikuks Iseendaks.
Just nendeks Jumalikuks Maskuliinsuseks ja Feniniinsuseks. Me areneme Amatsooniks ja Sõdalaseks, Kuningaks ja Kuningannaks, Jumalannaks ja Jumalaks. Just see enese kõige kõrgema vaimse arengu teekond on KaksikLeegi teekond.

6. Sinu KaksikLeek käivitab kõik sinu sisemised haavad ja solvumised.

Nagu eelnevas Tões juba ütlesin käivitab ta kõik meie salajased hirmud, valed ja pettumused. Tema on see, kes näitab meile meid ennast. Ilma ilustamata, ilma suhkruglasuurita. Me näeme tema abiga iseenese mädaseid haavu ja suhtumisi, mida me iial ei taha endas näha. Kuid me oleme nüüd sunnitud neid vaatama ja neid tervendama. Isegi kui me valdame vaimseid kaitseid ja meie elus ei suuda keegi meie Tuumani jõuda, siis on just meie KaksikLeek see, kes tuleb nendest kaitsetest läbi nagu tuline nuga läheb läbi sulavõi. Suhh! Ja juba puudutab ta meie salajasi haavu. Seejuures ei tee ta seda iialgi pahatahtlikult. Ta on meie kõrval kui me ennast tervendame. Ta on meie energeetiline toetaja kui me astume vastu maailma probleemidele. Ta on meie kõrval Armastades ja hoides. Isegi kui me oleme nii väsinud sellest kõigest on ta seal ja sõnab “Ma ei luba sul surra! Me saame sellest koos üle!” Ja saamegi! Korjame oma hingekillud taas vannitoapõrandalt üles ja liimime kokku Uuel hommikul oleme taas need Sõdalased ja Amatsoonid, et jätkata oma Teekonda Iseeneseni. Või nagu paljudele meeldib arvata “Jumalani”, Loojani, Allikani.

7. Sinu ülim eesmärk on nende haavade ja solvumiste tervendamine. Süüdistamine ja kontroll ei aita mitte kuidagi teie kooslusele kaasa.

Tõesti, see on Ülim Eesmärk. Sest vaid siis oleme suutelised viibima ühes füüsilises ruumis. Ei ole mingit mõtet teda süüdistada. Ei ole mingit vajadust tahta kontrollida mis tema teeb või kuidas elab sellel ajal, kui sina oma haavu ja suhtumisi tervendad. Füüsilise koosluseni jõuame siis, kui õpime armastama ja väärtustama Iseennast. Seda muidgi mõlema osapoole osas. Võib juhtuda, et üks saab oma õppimised enne valmis, kuid siis pole ka keeruline teist järgi oodata. See on just sama nagu ühes eelnevas postituses kirjutasin, tegelikult tõlkisin, et see on nagu supermarketis käimine. Kus kumbki osapool käib just temale vajalike riiulite juures. Ja kui üks saab enne valmis, siis ei oota ta kassa juures teist järgi vaid läheb koju ja valmistab õhtusöögi. Sest kindel on see, et ka see teine jõuab järgi. Tal lihtsalt läheb kauem aega.

8. Teie Ülim Ühendus on tegelikult puhas peegeldus sellest, milline on teie suhe iseenese algloomesse. See teekond on tegelikult tõusev teekond Loojani.

Viimane tõde võtabki kokku lühidalt kõik need kaheksa Tõde. See on Teekond Iseenese Kõrgema Minani. Lõpuks ometi mõistame me ennast. Saame aru, mis on meie eluülesanne ja mida tegelikult tähendab armastada. Ja siis….
Ja siis ei ole enam mingeid takistusi sellel “Tuhkatriinude” unistusel: “Ja kui ma selle inimese kätte saan, siis saan kogeda Jumalikku sexi.”
Kahe olemikehastuse, ehk siis ühe hinge kahe füüsilise keha vaheline füüsiline armatsemine on energia jagamine. See vallanduv energia on võimeline töös hoidma tervet linna kuu aega 😉

Minu enese teekond on jõudnud taipamiseni, et ma olen just see, mis ma olen ja mitte keegi ei ole minust õigem või parem või ilusam. Me kõik oleme Isenese Tõelises Minas just sellised nagu olema peame ja võrrelda tohime ennast vaid iseenese eilse minaga.
Kui selle kirjutise näiteid kasutada, siis olen jõudnud oma kaubaga koju ja teen õhtusööki. Ma tean, et just omal hetkel jõuab Koju ka minu Kuningas. Kuningas, kes on mind energeetiliselt toetanud läbi selle keerulise eneseavastuse teekonna. Kuningas, kelle sõnad kõlasid minu peas kui me olime ühes ruumis. Kuningas, kes võttis minult mälestuse sellest õhtust, kui ma tahtsin talle lihtsalt haiget teha, sest ta väitis ennast teadvat asju minu tulevikust. 🙂
Tulevikust, mis on tänaseks olevik ja kui täpselt on kõik oma kohale langenud.

Kasutades lõpetuseks oma KaksikLeegi sõnu “Igal asjal on just oma aeg!”

YksikHunt oma tervenemise Teekonnal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.