Vaimsus ja füüsilised valud ning mida meil on vaja teada mõttemustrite kordamisest


Taas kord olen oma Teekonnal komistanud artikli otsa, mida võiks enamus teada. Ma ei räägi, et kõik peavad seda uskuma. Pigem lugege ja laske see info enese kehast ja meelest läbi joosta ning tehke omad järeldused. Minu soovitus – kui kohe kuidagi ei käi siin kirjutatu teie igapäeva mõttemustritega kokku, siis pange aken kinni ja tegelege edasi oma igapäevase tegevusega. Ma ei saa kellelegi peale sundida teadmisi. Nagu on kena vanasõna “Sina võid hobuse allikale viia aga jooma peab tema ise hakkama!” Seega ma näitan vaid teeotsa, avan ukse aga edasi tuleb teil endil minna.

Järgnev kirjutis on pikk, kuid mitte pikem, kui paljud mu eelnevad postitused. Seega andke endale aega selle lugemiseks. Materjal eeldab ka veidi mõtlemist ja eneseanalüüsi oskust. Nimelt annab see üsna hea selgitusemis toimub ja mida füüsiliselt tähendab vaimne edasi arenemine, sageduse muundumine või siis ascesion.

Universumist saabuvad infopaketid on olnud pehmelt öeldes intensiivsed.
Olete te hiljuti tundnud ülaselja-, õlgade- ja kaelavalu ägenemist? Kas tunnete ennast väsinute ja iga väiksema asja peale ärritumas?

Tuleb tuttav ette?

Vaatame siis mõnda sümptomit, mis te võite tunda …
Erinevad pakitsused ja valud kehas. Eriti kael, õlad ja selg. Erinevad allikad annavad selle põhjuseks kiiresti muunduva DNA, mis käivitub vastavalt sellele, kuidas teie teadlikkus ja vaimne tundlikkus ärkavad. Mis peamine, teie Merkabah, ehk siis energeetiline transportkeha on saanud uuendatud. Mida rohkem te arenete edasi, seda selgemaks see saab. Tähtis on märkida, et vananemine, haigused (dis-ease, ehk siis vastupidine kergusele) ja muud takistused on saanud meie sisemaailmas vabastatud. Samas iga vana mustri kadumine tekitab meie bioloogilisele kehale ja ajule kannatusi. On see ju ometi tuttav ja turvaline ja järsku seda enam pole.

Järgnev tekst on Cedar River`i kirjutatud.

Vaimse tõusmise 12 taset

Me kõik areneme ja imeme endasse Allika valgust just omaenese tempoga. Osade jaoks on see tegevus teadlik ja nad tegutsevad kindla teadmisega nende muudatustega, seega on nende transformatsioon kiirem. Osade jaoks on see kõik alateadlik ja nad laevad endasse Allika Valgust just nii kiiresti kui maailm meie ümber muutub. Ja siiski, on võimalik seda arengut jagada tasemeteks….

1 TASE

Kui füüsiline keha langetab oma tihedust on päris tavapärane, et esinevad sellised sümptomid nagu külmetus, peavalud, kõhulahtisus, lihaste ja liigeste valud. Enamus nn gripi epideemiaid on tegelikult Valguse epideemiad!
Ajukeemia muutub, parema ja vasaku ajupoolkera tegevused põimuvad. Hüpofüüs ja käbinääre hakkavad suuruselt muutuma. DNA struktuuri keemilised osised hakkavad muutuma ning seovad endaga lisa vesiniku aatomeid ja muid keemilisi ühendeid, mida rakk vajab, et suuta vastu võtta Kõrgsageduslikku Valgust ning lagundada seda sellesse sagedusse, mida ta saab kasutada DNA kodeerimiseks.

2 TASE

Eeterlik algmuster (ehk meie enda käitumis ja mõttemustrite algne programm) võtab vastu valgust ja vabastab karmalisi kogemusi meie rakumälust. Inimene tunneb ennast uimaselt, justkui vales kohas. Samuti on gripilaadsed sümptomid. Paljud hakkavad küsima “miks ma ometi siin olen?” Valgus eeterlikus mustris aitab vabastada neljanda dimensiooni struktuurides ning tekitab “pööriseid” emotsionaalses, mentaalses ja spirituaalses geomeetrias. Muutused on järsud ja paljud tunnevad ennast väsinutena.

3 TASE

Füüsilised tajud muutuvad väga tugevateks. Teie kehad ei ime endasse Valgust mitte ainult enda muutmiseks vaid tegutsevad nagu filtrid, koodimurdjad sellesama kõrgsagedusliku energia jaoks, et muundada seda Maa jaoks sobivaks. See “sissehingamise” protsess on nüüd muutunud pöördumatuks. Piltlikult on see nagu oleks kummipael kaua olnud viimaseni välja venitatud ja nüüd on see lahti lastud ja ta on tagasi jõudnud oma normaalsesse olekusse.

4 TASE

Ajus ja selle keemias ja elektromagneetilises energias on aset leidnud suured muudatused. Sümptomid on tihti peavalu, udune nägemine, kuulmise kadu ja vahest ka valud rinnus. Kristallid meie eeterlikus kehas hoiavad endas viienda dimensiooni algmustri jooni, et hoida neid stardivalmis, kuni te olete valmis uuesti ühenduma. Valud rinnakus on seotud südame avardumisega sügavamatele tasemetele. Nägemine ja kuulmine on samuti ümberhäälestumises, et olla valmis vastu võtma teistsugust informatsiooni.

Meie mentaalne keha on transformatsioonis ja inimesed tunnevad seletamatut ja vastuvaidlematut vajadust järgneda kõhklusteta oma hinge vajadustele. Inimesed kogevad telepaatilisi välgatusi, selgeltnägemist ja peaaegu kõik kogevad empaatiat. See on tunnete aeg. See on aeg austada ja tunnustada oma emotsionaalkeha ja õppida seda valitsema.

5 TASE

Mentaalne keha otsustab võtta ühenduse Kõrgema Minaga. Unenäod muutuvad ja saavad rohkem teadlikkust. De ja vu saab olema igapäevane kaaslane. Mõtlemise protsess ei ole enam ühesuunaline. Olemitena kõõlume teadmise ja kahtluse vahel. Me taipame, et tavaline mõtlemine ja käitumine ning endised vaated programmeerimiste ja ümberprogrammeerimiste osas enam ei kehti. Me suudame luua “Mina”, mida me loodame olla ja vabameme “Minast” keda me arvasime, et oleme, sest me olime just nende vanemate, eakaaslaste ja ühiskonnaga seotud. Muutused tunduvad olevat püsivad ja me hakkame teadlikult lahti laskma sellest, mis meid enam ei toeta. Enam ei viitsi me reageerida “sest nii on kogu aeg olnud”.

6 TASE

Me hakkame enda poole tõmbama selliseid inimesi, kellega meid seob ühine kasvamise toetus ja ka käivitamine. Me kahtleme selles mis on tõelisus, kas meie mõistus on veel alles ja see kuidas me määratleme ennast muutub järsult. Asjade ümberhindamine võib olla väga ebamugav, kuid me tunneme, et see lihtsalt on vaja läbi teha. Ümberhindamisele läheb kõik – meie suhted, meie töösuhted, kodune keskkond, senine eluviis. On aeg lasta lahti, liikuda edasi. Meie sõpruskond muutub, kõik tundub olevat ebakindel, kuid me tunneme ennast kergematena, helgematena, kuidagi vabadena. Selleks hetkeks on on meie olemis juba 33% Valgust – paistab nagu me avaksime oma intuitsiooni, selgeltnägemist ja selgeltkuulmist. Kõik see on meie jaoks muutunud tavapäraseks seisundiks.

7 TASE

Südametsakra avaneb veel rohkem. Me muutume veel siiramaks oma emotsioonide suhtes. me lihtsalt peame olema tõelised endad, kõigi oma tahkudega! Me vabastame vanu mustreid ja blokeeringuid – on aeg teha suurpuhastus oma emotsioonides. See kui me vabastame ennast üleliigsest emotsionaalsest prügist on ränk protsess. Peale seda tunneme me end rohkem häälestunult hetkele, me oleme kohal ja lubame elul end kanda.

Väga sageli saavad otsa või muutuvad väga järsult vanad suhted. See juhtub just sedamööda, kuidas Olem sukeldub iseenesesse ja hakkab väärtustama omaenese tundeid. Sest siin pole lihtsalt enam ruumi eneseeitamisele. Me hakkame vabanema emotsionaalsetest klammerdumistest teiste suhtes.

Valud rinnus on seda tavalisemad mida rohkem süda avab oma energiavälja.

Sellel ajal saab vabastatud ka hirm. Lihtsalt seepärast, et kõikide kehade energiaväljad on joondatud läbi südame. See aga tähendab, et hirm pudeneb võrrandist välja. Surve otsmikul või kuklas on seotud hüpofüüsi ja käbinäärme avanemisega. Avanemine on seotud valguse absorbeerimisega. Kui need näärmed saavad täielikult avatud, käivitatud ja töötavad kõrgemal tasemel – vananemine ja surm kaovad. Kui käbinääre on täielikult avanenud kogeme me multidimensionaalsust, mida kaugemale me jõuame mitme dimensiooni mõistmisel, seda tugevamalt tundub duaalsus meid mõjutavat.

On päevi, kui me oleme lõbusad ja kerged ja on päevi, kus oleme jälle komistanud hirmu ja ellujäämis teemadesse. Plajud soovivad “üles tõusta” ja siit planeedilt lahkuda, sest me tegelikult tajume väga selgelt, et me suudame seda. Kui me järgime oma rõõmu, siis võib tekkida vajadus seda “maailma päästa” ja soovida, et igaüks järgiks oma rõõmu.

KÕIK see on arengu protsess ja peegeldab meie enda vaadete muutumist. Teadlik toitumine. Tunnete, et te vajate vähem toitu, enamuses on kerged, elus produktid. Paljud on lõpetanud selles faasis liha, suhkru ja alkoholi tarbimise, sest nad tajuvad nende ainete mõju oma keha vibratsionaalsetele väljadele.

8 TASE

Me jätame “maailmapäästja” reziimi maha. Hüpofüüs ja käbinääre muudavad kuju. Kui peavalud püsivad, siis lihtsalt paluge oma energeetiliselt tiimilt, et nad keeraksid võimsust veidi maha, sest nemad ju ei tunne valu. Või siis paluge, et aju vabastaks endorfiine – need on organismi naturaalsed valuvaigistajad.

Aju käivitub. Peamiselt suuraju, see “uinuv hiiglane”. Tavaline on kolju suurenemine. Samal ajal käivituvad 8. 9. ja 10 tsakra ja me meile hakkab meeldima Valguse keel. Teil võib tekkida raskusi enda väljendamiseks sõnu leida, sest te mõtlete juba toonides ja geomeetrilises keeles.

Te jagate sõnu oma südamest ja hingest ning teised ei pruugi teist aru saada, sest teil puudub ühine “keel”. Te tegutsete sügavas siiruses teravnenud tundlikkusega ja teadlikkusega. Samas tunnete ennast terviklikuna ja kohal olevana. Selles tasemes on üsna loomulik toituda ainult valgusest ja energiast. Seejuures on meie füüsiline keha täiesti terve ja elujõuline.

9 TASE

Tõlkida inimeste keelde energiaid muutub üha kergemaks. Kuuenda dimensiooni algmuster saab ühenduse teie viienda dimensiooni valguskehaga. Teie keha võib muuta kuju sedamööda kuidas energiaväljad liiguvad. Te tunnete ennast üha tugevamalt seotuna kõikide olemitega ja teile muutub vähetähtsaks teiste hinnang.

Te vabastate ennast ihast millegi järgi ja lõpetate “eraldatuse ja piirangute mängu” ning tunnete ennast tõeliselt vabana. Üheksandal tasemel on näha väga paljude Valguskehade maandumist füüsilisse kehasse. Selles tasemes allume oma enese Kõrgema Mina teadlikkusele ja meist saab tõeline Jumalik Maskuliinsus ja Feminiinsus, kes järgib oma hingemissiooni ja algseid hingelepinguid.

Vaatamata sellele, et meil on olnud terve igavik selleni jõudmiseks võib olla lõplik hüpe siiski hirmutav. Me võime pendeldada edasi tagasi, klammerduda vanadesse mugavustsoonidesse enne kui lõplikult lahti laseme.

Hirmust vabanemine annab meile keskendumise hetkele siin ja praegu. Olgugi, et hirmu tajud võivad tõusta, paistavad need tühised ja neid on lihtne kõrvale heita.

Üheksandal tasemel hakkame aru saama kontseptist “Mina Olen”

Teadke, et vaatamata sellele, et evolutsioon järsult kiireneb ja koos kõrgemate vibratsionaalsete energiatega ei ole me veel suutnud luua “Taevast Maa Peale”. Ehk siis tulevikul on varuks just sinu taevas maa peal. Niisiis usu oma “Mina Olen”.

Viimased kolm taset ühendavad kõik energiaväljad ja tsakrad ning te saate täieliku kontakti oma Mina Olen.

10 TASE

Merkhaba

Sa oled üks Allika Teadlikkusega. DNA ei ole enam vaid kahe heeliksiga vaid neid heelikseid on juba 12. Teleportatsioon, manifestatsioon jms on hetke küsimus. Merkhaba (teine nimetus Valguskehale) on üles ehitatud ja võimaldab sul läbida aega ruumi ja dimensioone just oma soovi järgi. Sellel on oma teadlikkus ja seda juhte teie ise.

11 TASE

Kõik Valguskeha kihid on lõpuni valmis ehitatud ja aktiveeritud. Need on sinu füüsilise kehaga ühenduses läbi tsakrate. Need valguse maatriksid asetsevad akupunktuuri liinidel ja joonistavad kauneid viienda dimensiooni valgusliikumise süsteeme. Raku regeneratsioon on lõpule jõudnud.

Aeg ei ole enam sirgjooneline vaid samaaegne – minevik, olevik ja tulevik eksisteerivad üheaegselt – need eksisteerivad paralleelselt. Enam, ei ole eristatust ja te võite rahulikult manifesteerida oma nägemust “Taevast Maa Peal”.

12 TASE

Uue Maa süsteemide jätkamine ja rakendamine. Selleks ajaks on planeet ja selle elanikud uuenenud ja säravad oma täielikus hiilguses. Seega hakkab lahti rulluma Suure Plaani tulemus.

… Cedar Rivers

Üks kommentaar “Vaimsus ja füüsilised valud ning mida meil on vaja teada mõttemustrite kordamisest

  1. Väidetavalt on nn Coronaviiruse algsed sümptomid sarnased gripisümptomitele, ehk siis et kellel on tegelikult ilmemas ülemineku 1. ja 2. tase, tõmmataks ravi ja meditsiiniga maha.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.