Augusti energiad ja meie vanad haavad


Augusti energiad ja meie vanad haavad

Eessõnaks tahan öelda.
Eelmisest pühapäevast, 26.07.2020, alates on energiad olnud järsud ja keerulised. Ma olin ise põlvili maas. Saamata aru mis toimub. Olles KaksikLeek vahendan ka oma teise keha tundeid, lisaks kollektiivis valitsevatele energiatele. Ja see oli Puhastustule järjekordne etapp.
Täna hommikul “komistades” oma hingeõe artiklile sain aga juba paremini aru, et nädala alguse bipolaarne enesetunne on järjekordse aegjoonte nihke ja energeetiliste infopakettide tagajärg.

Ehk siis soovitus. Jooge palju vett ja võtke vitamiine, B-grupp ja Mg, Zn ja kõik muud head närve tugevdavad segud. Hoidke oma sisemist tasakaalu ja kui “hullus” üle pea kasvab, siis teadke, et see on vaid praeguste nihete tagajärg 😉

Edasi tuleb tõlge Ana Souto artiklist, mille ta avaldas täna hommikul sotsiaalmeedias.

Valged valed iseenesele

Me elame praegu kollektiivina väga keeruliste planetaarsete ja energeetiliste pingete aegadel.

Segu sisemisest vaikusest ja välisest kaosest kisub meid emotsionaalsesse bipolaarsusesse, tundes kõike ja mitte midagi, nähes selgelt kõike ja samas olles pimedad nagu sündinud kassipojad, liikudes tohutu kiirusega ja püsides paigal seal, kus mitte midagi ei muutu, kuid samas kõik on teisiti.

August anub meid, et me laseksime lahti armastusest, mis on kasvatatud egost. See võib olla keeruline ettevõtmine, kui me pole valmis seilama kõikidel nendel emotsioonidel, mis kaasnevad meie vanade ootuste ja praeguse kangekaelsuse vabastamisega.

Võibolla loodad sa ikka veel tulevate ajajoonte ilmumisele, mis olid ehitatud mineviku aegjoontele. Nendele samadele, mis on juba kokku kukkunud ja lahustunud. Ja nüüdseks on Universum andnud sulle ka selguse sellest, miks need ei saagi tõeluseks saada.

Need alternatiivsed ajajooned ei kuulu enam sinu saatusesse, sest need loodi sinu vanade, mädanevate traumade kõverustes.

Need olid soovid ja igatsused, mis loodi ajal, kui sa ei väärtustanud ennast piisavalt, et soovida paremaid asju/olukordi mis oleksid olnud sinu Teekonnale häälestatud. Seevastu leppisid sa millegagi, mis oli palju vähem, kui sinu tõelised unistused.

Armastus, raha, töö ja avalik tunnustus on praegu tõstetud sulle karmilt nina ette, et sa lõpuks ometi taipaksid, kuidas sa oled iseennast vähendanud. Sedamööda, kui Lõvi energia paneb sind tunnistama iseenese väärtust sinu kogukonnas ja sind ümbritsevas maailmas.

Sul on tegelikult olemas kõik vajalikud tööriistad, sa oled kogunud kõik vajalikud teadmised, puudu on veel vaid sinu isikliku joondumuse jumalik ajastatus.

Tee seda, mida sa oled kogu aeg teinud kindlameelsuse, pühendumuse ja kirega.

See, mis on tõeliselt sinu ei lähe sinust mööda, niisiis pinguta veel veidi, armasta veidike tugevamalt ja andesta veidike sügavamalt.

Augustis sa näed kuidas sinu isiklik vabadus võrdub sellega, kui palju oled sa suutnud lahti lasta. Seejuures on sinu “vangla” sinu enese sisemiste hinnangute peegelduseks.

Milliseid väikeseid valgeid valesid oled sa endale rääkinud?
Mida sa tassid kaasas, mis tegelikult kuulub teistele?
Millise ajajoone sa valid?

Ole tõeline.
Ole otsekohene.
Ole aus.
Ole julge.

Sa saad sellega hakkama.
Sa oled armastatud.

Tänutundega,
Ana ❤

Originaali leiate siit https://www.facebook.com/photo?fbid=288244719076392&set=a.170832280817637

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.