Jumalik Mehelikkus on läbimas sügavaimaid haavu ja tervenemas


Jumalik Mehelikkus on läbimas sügavaimaid haavu ja tervenemas

Oleme ikka veel keerulises lainetuses. Astroloogiliselt annavad värvi Marsi ja Pluuto koosmõjud, mida tõlgendatakse kui miiniväljal kõndimist. Nagu me teame, eksib sapöör elus vaid ühe korra. Suht sama seis on ka energeetilisel miiniväljal. Me oleme kiiresti käivituvad ja võime väiksemagi asja peale kellelgi “pea otsast hammustada”. Samas oleme äärmiselt haavatavad.
Tänane artiklike on samuti tõlge sotsiaalmeediast leitud artiklist.

Peateemaks Jumalik Maskuliinsus ja tema varjatud haavad, millega ta on sunnitud silmitsi seisma.
Njahh, ei ole neil kerge. Õpivad oma haavu tervendama ja alustavad kõige sügavamast. Mehed, meie kallid Maskuliinsused. Lubage endal tunda oma emotsioone. Teil on see lubatud. Vana muster “Mehed ei nuta” On ammu hävitatud.

Aga järgnevaks siis Abigail Wainwright sulest, tulnud artikkel. Head lugemist.

Nende hiljutiste pingeliste nihete toimel on Jumalik Maskuliinsus kogenud südametšakra käivitamist. Väga sügavad tasandi trauma sai käima tõmmatud. Seda selleks, et see tuleks pinnale, valguse kätte ja saaks alustada tervenemist. See protsess tekitas paljudes piinavat üleküllasust, seda nii tugevalt, et nad kapseldusid endasse, teadmata mida kõige selle emotsioonide küllasusega peale saavad hakata. Vanasti toimetasid nad selle emotsioonide laviiniga nii, et muutusid lihtsalt tuimaks igasuguste tunnete suhtes. Kaasa arvatud nende osas, mis tulid Jumalikust Armastusest.

Selle sügava käivituse tulemusena, näeme nüüd, et DM on keskendunud oma rasketele hüljatuse haavadele ja tervendab neid. Tema enda jaoks näeb see välja nii, et ta keeldub oma DF-i armastusest, püsides turvaliselt oma “koopas”, hoides ennast eemal kõigist, kaasa arvatud neist, kellest ta sügavalt hoolib. See kõik on talle väga valus, isegi kui ta on otsustanud oma tunnetuse välja lülitada. Kõik see aga peab pinnale tõusma, sest see on vaimse arengu protsess. Ta on ennast tegelikult ette valmistanud üheks äärmuslikult pingeliseks energeetiliseks tõusuks.

See on Jumaliku Mehelikkuse kõige pimedam, kuid kõige vajalikum teekonna osa, mida ta läbib oma eluajal. Iga ainumas vari, mis tema sisemuses hulgub, peab saama tähelepanu. Ta tunneb sügavat häbi, see puhastab tema rakke ja DNA, seda selleks, et ta suudaks täielikult tõusta uude teadlikkusse. Ta teab, et ta on teinud asju, mis on tema Jumalikku Naiselikkust sügavalt haavanud. Minevikus oli tal lihtsam sellest lihtsalt eemalduda ja sellega mitte tegeleda. Lihtsam oli oma Jumalik Naiselikkus eemale tõrjuda. Nüüd aga, midagi väga sügavat, tiksub läbi selle puhastustule. Nüüd, kui ta on otsustanud tõeliselt tõusta, isegi, kui see on raskeim asi, mida ta on eales teinud. Ta tõesti ei taha enam oma Jumalikku Vastaspoolt haavata, niisis on tema jaoks selle lõpetamise ainus viis, hetkel tema eemaldumine. Seda niikaua kuni ta terveneb.

Ta võib tunda, nagu ta on kaotamas kõik, mida ta oli saavutanud. See mis aga tegelikult toimub on restart. Restart kõrgemale, 5D teadlikkuse pukti. Selleks, et sellega hakkama saada tuleb tal läbida tohutult valus Puhastustuli ja vaadata siiralt silma kõikidele oma tasanditele. Ta areneb edasi oma südame armastusse ja sisemisse Kooslusesse, seda just nii kiiresti kui kõik see, mis enam ei toeta laguneb ja langeb pulbriks. Jumalik Maskuliinsus on valmis ühinema oma tõelise jumaliku Minaga.

~ Abigail Wainwright 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.