Oktoobri energiad


Oktoobri energiad

Et mõista sõnademängu väike tõlkenurgake enne artiklit.
Fall – tähendab sügist ja samas ka langemist, maha jäämist, kukkumist, lagunemist

Oktoober, Sügise kuu…
Lehtede Langemine.
Vihma langemine.
Meie Ego Lagunemine.
Oma elu ära elanud uskumuste Lagunemine.
Vanade toimetuleku mehhanismide ja väljendusviiside Lagunemine.

Meie endise mina Maha Jäämine ja uue Mina, selle, kes meist saab, sünd.
Kuu, milles me tunneme ennast lõksus teiste hirmu ja hinnangute soos, sest nad kardavad seda, mida me oma ellu suudame luua. Ajalõik, kus meil tuleb taaskord sukelduda sügavale oma sisemise jõu, eesmärgi ja missiooni järele, et me suudaksime endalt maha raputada igasuguse enesesabotaazi ja eneses kahtlemise.

Sedamööda, kuidas me sammume ühe selle dekaadi raskeima ja väljakutsuvaima aasta lõpu poole, ei saa me kuidagi mööda väikesest kurbusest ja melanhooliast kõige selle osas mida me sellel aastal maha pidime jätma. Sealhulgas inimesed, kes olid seni meie teekonna osaks.

Me kõnnime paljajalu ja seotud silmadega oma Teekonna uude faasi, kus on ainus kindel asi see, et me ei ole kunagi üksi, ega eksinud ega ka mitte oma teekonnalt maas.

Aeg on õppida puudelt ja taimedelt, mis nii kaunilt austavad oma vana vormi lahti laskmise protsessi, et võtta vastu uus.

Aeg on õppida Kuult, mis nii õrnalt, ilma igasuguse enesekriitikata muutub, teades, et kasvamiseks peab ta kõigepealt kahanema.

On aeg uskuda iseenesesse ja läbida pettumuste, frustratsiooni, venitamistaktikate ja tagurlikkuse kihtide, et saaksime luua uusi seiklusi ja uusi edasi liikumise viise.

Oktoober palub meil teha asju teisiti ja toimetada mineviku tegemisi uuest vaatenurgast lähtuvalt. See on pingeline energia milles tuleb navigeerida. Kui me ei õpi hoidma ennast ja oma vaimset tervist siis lõppeb see depressiooni ja läbipõlemisega.
Kuid Veenus on oma kohal ja justkui meie päästja suunab meid avama oma südametsakrad ja avardama armastuse energiat teisteni.

Oktoober ei ole lihtne kuu, kuid ma luban, et see on seda väärt. Võtke seda nagu viimast kaljunukki, mis tuleb teil ületada enne kui hakkate nägema asju suures pildis nagu mäetipust alla orgu vaadates.

Hingake.
Mediteerige.
Detox.
Magage.
korrake ja korrake eelnevat.

Teadke, et te olete hoitud.

Tänutundega
Ana
@annathebloomer

originaali leiate siit
https://www.facebook.com/thebloomfromwithinproject/videos/337395374161326

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.