Milleks seda kõike siis üldse vaja on?


Milleks seda kõike siis üldse vaja on?

Üks laupäevane novembri hommik

Siin ma siis nüüd jälle olen ja tunnen tungi kirjutada. Väljas on selline kergelt miinuskraadides päikesepaisteline novembri hommik. Öised seiklused dimensioonides ja eelmistes eludes panid mu mõtted liikuma viimasel ajal minult küsitud küsimustele ja minu üllatusele, et inimesed pole ka nelja aasta möödudes veel aru saanud, millest ma räägin või mis on tegelikult Tingimusteta Armastus või KaksikLeegi Side.

Aga alustame algusest.

Tihti on imestatud, et kuidas mul on uned nii selged ja detailide rohked. Tegelikult pole siin midagi keerulist, olen väikelapsest alates mäletanud oma öiseid seiklusi. Kuid see pole näitaja, et teised seda ei suudaks.

Nimelt on selle usu aluseks minu enese kogemus ajast kui ma oma Väe kinni keerasin ja sellega ka unenägemise. Samal perioodil aga sattus ette kirjandust Teadliku unenägemise (Lucid Dreaming) kohta ning minu tutvusringi sattus ka esimene nn Nägija (aasta oli siis 2003 arvatavasti). Temaga sai siis arutletud igasugustel ebatavalistel teemadel ning me olime teineteisele vastastikku õpetajateks – mina oma sünnipärase Väe teadmistega ja tema oma Nägija oskustega. Tema oli siis see, kes mulle andis esimese “tunnistuse” või siis eriala nimetuse. Nimelt olin ma Uneskäija – nüüd siis mitte kuutõbine vaid minu seiklused unenägudes, nii ma omalajal arvasin, olid tegelikult rännakud teistesse aegjoontesse ja dimensioonidesse, maailmadesse, kui soovite.

Mida siis tähendab see uneskäimine nn reaalsest vaatevinklist? Aga just seda, et treenides on inimesed võimelised oma seiklusi kirja panema ja võivad veel väga kaua oma unesid mäletada. Olen siinsamas blogis jaganud Ana Souto artikli tõlget samal teemal – UnesRändajad.

Et teha unes rändamisega algust võib kasutada youtubes nähtaval olevaid meditatsioone. Eesti keeles on neid küll vähe ja mulle endale paljud lugejate hääled ei sobi, kuid nagu öeldakse, kõigi jaoks on kuskil olemas just see õige. Meditatsiooni lugeja hääl peab kindlasti olema inimesele endale sobiv, seda selleks, et oleks võimalikult lihtne keskenduda.

Olen oma teekonnal jõudnud nii kaugele, et olen alustanud meditatsioonide linti lugemisega. Selleks, et need avalikkusele üles panna on vaja veidi rahulikumat aega ja õiget programmi, mis lubab taustaks lisada sobiva heli ja pildivaramu. Esimese pääsukesena on minu Youtube kanalil üleval “Eelmiste elude tervendamise meditatsioon” . Protsess ise on lihtne ja kasutatav ka mitte ainult eelmiste elude avastamiseks. Samuti võib jalutada oma selles elus, et mõista kuskohas oleme “totaalselt pange pannud”. See viimane teadmine sai avastatud ühe mu noore õpilase katsetuses. Niisiis. Mediteerides selle video juures on võimalik ka oma selle elu pusasid lahti harutada.

Mis siis tähendab KaksikLeegi Side ja Tingimusteta Armastus? Milleks siis see kõik?

Oli 08.02.2016 üks meeldiv kolleegide ja Meeskonna ühine lõõgastumise õhtu. Olen sellest õhtust ja järgneva mälu taastamise teekonnast kirjutanud “Hingekarje” ariklis ja lisaks on minu sulest paberile teekonna leidnud ka väike raamatuke, mida näinud on aga väga valitud seltskond.

Täna aga püüan selgitada oma kogemuste all olevaid mustreid ja uue maailma paradigmade kohandamise õppimist.

KaksikLeegid on ÜHE OLEMI ehk siis teadlikkuse jagunemine kahte kehastusse. Ei, see ei ole vajalik suhte loomiseks. See on vajalik, et me õpiksime oma kehastuste jooksul kaks korda niipalju kogemusi kui seda suudaks nn tavateadlikkus. KaksikLeegi Side on Vaimse arengu Side, et me saaksime õpetada ja juhendada vana maailma uuenemises inimesi ellu jääma ja säilitama oma isiksus, et mitte vägistada oma hinge ja suuta olla oma hinge võimsaim versioon.

Jahh, me elame/kehastume mitmeid kordi, sellest ka eelmiste elude tervendamise vajalikkus. Meie hing on surematu, aga kogemused, mille põhjust me pole endale suutnud selgeks teha, tulevad meiega kaasa igasse järgnevasse ellu. Niisiis, mõistes oma Olemi Vajadusi, õpime me tervendama ka oma selle füüsilise reaalsuse olukordi.

Mul on olnud au kohtuda viimaste nädalate jooksul ühe uue kehastusega, mis on bioloogiliseks masinaks minu Kalli Hinge, viimase kehastuse ema olemi kandjaks. See väike keha kannab võimsa Sõdalase Olemit. See, et see laps on mulle lähedane, sai ilmseks ühest kummalisest kohtumisest, kus ma vanematega suheldes korraga kuulsin, kuidas keegi üritab mulle midagi selgitada. Lisaks oli võimas taju mu KaksikLeegi kohalolekust. Nagu eelnevatest postitustest teada, lahkus ta selle reaalsuse füüsilisest kestast, kuid energeetiliselt toetab ja juhendab meie Missiooni jätkuvalt.

Niisiis, veel sündimata lapsekeha andis märku ka ema kõhtu lüües, et ta on minu kohalolekust teadlik. Niisiis sai minust selle lapse “Haldjast ristiema”.
SõdalasHingedega on aga kord nii, et neil pole kunagi lihtne elu meie igapäevases võtmes. Meil tuleb palju asju suuta endale selgeks teha, paljud sündmused meie elus on kõrvaltvaatajale kohutavad, kuid vaatamata kõigele on meie hing/Olem võitlusvalmis ja me teame väga selgelt nn kurjuse anatoomiat.

Leidsin täna FB keskkonnast väga täpse lause

“Suurimat head on võimeline tegema see, kes tunneb väga hästi kurjuse anatoomiat”

See aga räägib sellest, et me oleme nagu Samurai Sõdalased, kes kasvatavad oma aias lilli ja on ülimalt rahumeelsed. Samas kui ohtu satuvad meile olulised inimesed, väärtused, jätame kõpla ja reha ning haarame oma mõõkade järgi.

Tingimusteta armastus. Misasi see siis lõpuks on ja millega seda süüakse?
Alustame siis otse Tundest. Kuidas üks saaks aru, et see on tingimusteta armastus ja mitte tavaline omastamissoovist kirge täis iha.

Tingimusteta Armastus ei omasta. See ei vaja tunnete kinnitamist teise poolt. See ei vaja, et teine oleks 24/7 kohal ja venitaks oma naba kõveraks, et meil oleks mugav ja hea. Tingimusteta Armastus ei halvusta, ei arvusta aga ei luba ka iseennast alandada või kuidagi kahjustada.

Niisiis Tingimusteta Armastuse Tunnet on kõige lihtsam seletada kui öelda, et see on:
ema armastus isa vastu
õe armastus oma venna suhtes
ema armastus oma poja suhtes
tütre armastus oma isa suhtes
See on armastajate kirglik armastus, kui nad on hetkes, kus ei ole mitte mingeid muid raame, kohustusi või ootusi.
See on Teadlikkuse armastus Maailma inimkonna suhtes,
See on see tunne, kui vaataks väikest kassipoega mängimas ja sinu kehas tekib tunne lendamisest ja soojast surinast. Ja seda kõike ÜHES HETKES ja pidevalt.

See on lisaks veel telepaatiline suhtlemine ja teineteise tunnete ja emotsioonide tajumine, kui ollakse teineteisest sadade kilomeetrite kaugusel.
See on teise valikute austamine ja enese piiride väärtustamine.
See on üks hingamine olenemata sellest, et kummalgi on ühes ajajoones oma “pereelu” ja ülesanded-õppetükid, mis on vajalik endale selgeks teha.
See on side, mis ei katke ka peale ühe biokeemilise keha välja lülitamist.

Miks ma olen nii kindel selles? Just selles osas, et isegi kui üks pooltest sureb, siis side jääb?
Nimelt on minu Kaksiku kohalolek ja tema teadmised/oskused ning tema Vägi kinnitunud minu biokeemilise masina ruumi. Me “sõidame” koos selles biokeemilises masinas ja minus on selline löögijõud mida ma imetlesin temas, kui ta oli mulle Juhiks.

Ja lõpuks vastus küsimusele MILLEKS SIIS SEDA KÕIKE VAJA ON KUI MEES-KEHA JA NAIS-KEHA EI SAA LUUA PEREKONDA?

Just selline oli ahastav küsimus, kui sai teatavaks, et minu Kaksik, minu Kallis Hing on siit jäädavalt lahkunud.
Aga just sellejaoks, et me õpiksime omaenese teemadega toime tulema. Ja pean ütlema, et peale tema surma on ta suutnud minu reaalis asju mõjutada tugevamini kui ta seda tegi siis kui ta elas. Olgugi, et ka siis oli tema mõju minu probleemsete olukordade juures müstiliselt tuntav.

Niisiis, KaksikLeegi Side on selleks, et meie vaimne areng toimiks ja see Side on nendel OlemiTeadvustel, kelle on Lepingud loodud Missiooniks Maailma üleminekuajaks ette valmistada.

Tingimusteta Armastust õppida saab aga igaüks. Alustada tuleb Iseenese vajaduste mõistmisest ja sellega koos ISE OMA VAJADUSTE RAHULDAMISE NIMEL TEGUTSEMA. Ei saa mitte kellegi arvelt tulla meie hingevajaduste täitmine. Kes arvab, et see on egoism või nartsisism, see eksib sügavalt. See on just seesama toetav armastus iseenese ja ka oma ümbritseva suhtes, taibates, et iga Olemiteadvus omab just sama õigust ja kohustust iseenese olemi vajaduste rahuldamisega tegeleda. Kes aga arvab, et see peaks käima läbi teiste, no neid tabab ebameeldiv üllatus. See aeg on meie Maa energiaväljas kohe lõppenud.

Tavapärane soov on soov olla armastatud. Niisiis – kas oled Armastus, mida soovid saada?
Õppige iseennast armastama ja oma ruumi kehtestama. Mõelge, kas te ikka olete sellised inimesed, kellega koos sooviksite olla, kui te oleks iseenese sõbrad, abikaasad, tuttavad.

Tingimusteta Armastuse selgeks saamist ja oma Südame väes rahu leidmist soovides,

Oma KaksikLeegiga Hingekooslusesse jõudnud,

YksikHunt
Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.