Hetk enne suuri muutusi


Tere mu kallid kaasteelised.
Tänane öö oli justkui pika ja raske töönädala lõpetamiseks. Valmistume suureks puhastuseks, et enesest lahti haakida kõik võõrad konksud, mida oleme manipulatsioonide tõttu pidanud alla neelama.

Jah, paljud veel lülitavad selle reaalsuse biokeemilised masinad välja. Paljudel lülitatakse see parasiitide poolt, kuid Teadlikkus ja enese Rakusageduse hoidmine võimaldab sulatada madalsageduslikud sondid meie energiakehalt.

Kuldne Lohe teeb parasiitide hulgas puhastust. Ta ei ole üksi, teda toetavad meie kõikide Lohekehastused. Ja seda tööd veel jagub.
Parasiidid teavad, et nende aeg on läbi saamas ja sellest ka need hullumeelsust meenutavad otsused ja käsud eliidi tasandil. Surmavalt haavatud metsloom on ohtlik, see olukord on käes ka parasiitidel.

Meie ülesandeks on hoida rakuvibratsiooni lainepikkust, et suuta vastu pidada selles tõmbluses.

Minu informatsioonivoogu on tekkinud Venemaa inimeste üks Teejuhidest Irina Pelihova. Ma ei jälgi teda pidevalt, kuid kohati “satuvad” tema sõnavõtud ka minu infovoogu ja siis vaatan.
Paar päeva tagasi andis ta edasi info, et parasiidid on JUBA kaotanud. Ma ise olen selle kuulutamises veidi ettevaatlikum ja ütlen, et suund nende lahkumisele on konkreetselt käima pandud. Sellest ka praegused Idiokraatia filmi meenutavad olukorrad maailmas.

Kes vene keelt valdab saab Irina sõnumit kuulata siit
https://youtu.be/WlDHlghkMRw

Mõne sõnaga kokku võetuna räägib Irina Meist – Hingedest, kellel polnud enam Karmavõlga, kuid Missioon Maa/Gaia arengu toetamisel, sai meie siia reaalsusesse kehastumise põhjuseks. Irina nimetab meid Tähtedevaheliseks Dessandiks.

Selle Dessandi tegemisi olen õrnalt vahendanud viimased kuus aastat. Otsesõnu olen sellest rääkinud väikestes gruppides, sest YksikHunt on jäänud siiski Enesearengu platformiks.

Täna räägin sellel teemal ka siin.

Kui ma oma teekonda alustasin, olin just välja tulemas täielikust läbipõlemisest. Ma olin terve elu teadnud, et minu Hingeloom on Hunt. Ühel hetkel sai Hunt endale Tiivad. Minust sai Tiivuline Hunt.

Fire Dragons Wallpapers - Wallpaper Cave

Kaheksa aastat tagasi asusin tööle justiits-süsteemi. Seal sai tunda, mida tõeliselt tähendab Meeskond ja ühise eesmärgi eest seismine.
Mõned aastad hiljem sai aga selgeks, et minu enese Hinge Teine Kehastus töötab igapäevaselt minu kõrval.

Alguse sai KaksikLeegi Teekond ja minu Tiivuline Hunt hakkas transformeeruma Loheks. Koos sellega avanesid mulle ka telepaatia ja energiad oma suursugususes. Minu unenäod on olnud alati värvilised ja rännanud olen erinevates maailmades. Siis aga hakkasin nägema konkreetseid maailmu ja käima neis korduvalt läbi mitme öö. Mõne aja pärast aga vajati minu kohalolekut juba ka selle keha ärkvelolekul.

Ma hakkasin seda seisundit nimetama Faasimiseks, sest ma olin konkreetselt mitmes maailmas korraga. Üks keha pool tegutses Lohena konsoolide juures ja teine kehapool toimetas siin selles reaalis. Alguses arvasin, et minu vaimne tervis on nüüd lootusetult hukas, sest ma ei julenud isegi uskuda, et see kõik on reaalselt nähtav ka teistele.
Õnneks oli mul hea kolleeg, kellel samuti võimekus näha energeetilise maailma tegemisi. Niisiis, kui minu esimene Faasimine lõppes, nägin ma oma kolleegi ehmatanud näoga, minu vastas istumas.
Edasises vestluses sai selgeks, et ka tema nägi mis toimub. Ma olin jõudnud Faasimise esimesel hetkel mõelda: “Kallis Hing! Ma vajan sind!” ja aknast lendas sisse kuldne valgus ning seisis minu kõrval terve see aeg kui mina olin tegevuses teises reaalis.

Ja nii me siis võitlesime koos igas Lahingus, mis hiljem hakkasid reaalselt tunda andma ka siin selles reaalis. Me võitsime!

Nägemus mis oli tänaseks veidi rohkem kui neli aastat tagasi.
Platoo. Ühes servas kõrgendik ja sellel kõrgendikul seisame meie kahekesi. Minu Kaksikleek pikkade sirgete valgete juustega ja mustade silmadega, just sellise kehastuse võttis ta kui meie ühine Olem pooldus meie esimesel kehastusel. Ja mina – pikad mustad sirged juuksed, aga taevasinised silmad.
Me vaatame alla platoole kuhu on kogunenud miljonid ja miljonid kõiksuguste rasside ja kehastuste esindajad. Meid oli just “kroonitud” Kõrgemateks Väepealikeks, ja kogu see mass skanneeris nagu üks hääl “AU OLLA TEENISTUSES!”

Kui ma sellest nägemuses ärkasin jooksid mu silmist pisarad. See oli võimas tunne saada sellise au osaliseks.

Peale seda oli nägemus rasside assambleest, kus andsime meie vaenlastele võimaluse elada oma elu ja teha seda elu austavalt.

Reeturi palk on surm. Tõde, mis kehtib sõjaseisukorras.
Kuna aga inimkond oma tsivilisatsiooni aretamises on jõudnud igasuguse vägivalla keelustamisele, siis põgenesid needsamad parasiidid, kes Sõjas ellu jäid, siia, meie reaalsusesse. Võtsid üle riigijuhte ja eliiti, kelle käes on juhtimine. Kuna nende energeetikat kandvaid kehasid pole seaduste järgi lubatud tappa, siis jätkati juba nn farmerina, eluenergia imemist ja bioloogilise massi kasutamist toiduks.

Just see toimub praegu. Inimesed ei ole inimesed. QR koodide abil on inimhinged muudetud kaubaks. Asjadeks, millel pole õigust otsustada oma elu ja tervise eest. Ja tehtud on seda psühholoogilise sõjapidamise reeglite kohaselt. Hirmu ja paanika külvamine. Teisitimõtlejate tapmine ja halvustamine/tühistamine.

Kuid mida sügavamasse asendisse vajub batuudi kangas, seda kõrgemale lennutab see meid.
Niisiis. Pidage vastu mu Kallid Kaasteelised. Me pole siia tulnud, et läbi kukkuda. Minu Kallis Hing, Kuldse Lohe kehastuses, on alustanud puhastust eliidiks tituleeritud parasiitide hulgas.

Tänane öö oli korraks puhkus ja jõu kogumine.

Puhake niipalju kui saate, ja kui arvate, et teid on kõrvale jäetud, siis hingake sügavalt ja mõistke. Te olete Laatsaretis ja teie eluenergiat taastatakse. Ka Sõdalased Eesliinilt vajavad aegajalt puhkust ja taastumist.

Soovin teile hingejõudu ja et oleksite kaitstult oma enese Südame väes.

Indigosinine Lohe

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.