Tellimused


Tänane kirjutis erineb tavapärastest. Lihtsalt hetkeolukord maailmas vajab välja kirjutamist. Keda huvitab tõeliselt, mis praegu toimub siis lugege edasi. Kelle jaoks aga kõik on nagu peab siis …
Niisiis Maslow vajaduste püramiid.

Enamus meist teab ütlust: “See mida tellid seda saad!”
Sama mõtet kannab ka palju teisi lauseid nagu:

  • Külvad tuult korjad tormi
  • Mida külvad seda lõikad
  • Küsi ja sulle antakse
  • ja palju sarnaseid

Miks ma praegu seda meenutan? Aga seepärast, et tegelikult on enamus inimesi kollektiivis (inimsuse kollektiivis) oodanud, et valitsus hoolib nende heaolust ja andnud endalt ära õiguse ise vastutada ja rahuldada juba ka heaolu püramiidi esimese astme vajadusi. Need vajadused, mille olemasolu lubab meie biokeemilisel masinal, kehal, toimida ja meile elamist võimaldada.

Maslow püramiid

Füsioloogilised vajadused on: õhk, toit vesi, uni ja palju muud mis on vajalikud bioloogilise olendi eksisteerimiseks. Kuidas need on ära antud? Vaadake mis toimub teie ümber.

2020 aasta keskelt hakati valitsuste tasandilt ellu viima globaliseerimise programmi. Tehti seda käputäie kröösuste tahte järgi. Vaadates eelnevat püramiidi siis istusid nad ja kahjuks istuvad veel seal eneseteostamise astmel. Oskamata aga hoolida ja luua, on nad hakanud ennast teostama läbi ümbritsevate vähendamise ja hävitamise, sest ainus asi mis neile on oluline on oma tegevuse eest sisse tulev RAHA.

Esimesena võeti meilt Sotsiaalsuse vajaduste täitmiseks vajalikud võimalused. Tehti seda justkui meie tervise eest hoolitsemise eesmärgil. Samas sisendades inimestele, et nende eest hoolitakse. Hmm? Esmaselt hakkas hävinema inimeste vaimne tervis. Füüsiliseni oli veel pikk maa. Kui Hirmuenergias piisavalt praadida, siis hakkab inimene alateadlikult soovima, et see kõik juba lõppeks ja keha hakkab selleks võimalusi looma. Füüsilised haigused hakkasid ilmuma ja valitsused põhjendasid seda uue ülinakkava viirusega. Hirmunud inimesed usaldasid oma valitsusi ja tahtest olla “head kodanikud” andsid ära oma sotsiaalse vajaduse. Pannes ennast isolatsiooni.

Järgmiseks läks turvalisuse vajadus. Kurjategijad olid väidetavalt igal pool. Ja isegi sinu enese lähedased olid kurjategijad, sest sa ei hoolinud oma lähedaste turvalisusest. Usaldades iseenese immuunsüsteemi ja jätkates maailmavaadet, et kes ise endast hoolib, sellest hoolib ka loodus.
Just, Loodus. See mis on meid tervena hoidnud sajandeid. Just keha enda haiguste vastu võitlemise süsteem.

Ka turvalisuse ära andmine toimus inimeste endi vaba tahte alusel. Mitte kõigi, kuid piisava kriitilise massi hirmutamise tagajärjel ja vastutavate isikute kiusamise ja hirmutamise taktika tulemusena. Just labase kiusamise. Kui see kampaania algas oli mulle selge, et see on üks-ühele labane koolikusamine mida praktiseeritakse aga valitsusametnike ja nende inimeste tasemel, kes tegelikult peaksid head seisma inimeste toimetuleku ja tõese käitumise eest.

Eksperimentaalsete vedelike turule tulemisega ja paari koolikiusamise all kannatanud suurusehullustust põdeva tegelase kriisete saatel, võttis see kriitiline mass vastu “taevamanna”. Taevalik pääsetee nohust.

Siinkohal ei vähenda ma haigust. Haigus on nõrgale organismile raske ja mõnel juhul ka surmav, kuid milline seni teada olevatest haigustest seda ei ole? Kuid see eksperimentaalne vedelik vähendab niigi nõrka organismi ja teatud grupp, kes siis sai süsti flakoonist nr 3, sai tasuta eutanaasia. Haigestusid ja surid täiesti terved noored sportlased. Tragid eakad, kes said eelnevalt oma eluga hakkama olid nüüd korraga mõne nädala jooksul Liiva Annuse külalised. Terved, töökad pereisad ja pereemad olid korraga südame ja veresoonkonna haiguste krooniliste diagnooside põdejad.

Ja ikka veel ei suutnud inimesed aru saada mis toimub. Tellimus, usus, et valitsus hoiab ja kaitseb oma rahvast, jätkas oma realiseerumist.

Idiokraatia kolmas vaatus on käima läinud.

Need kes on veel säilitanud usu iseenese organismi ja mäletavad kuidas ennast hoida ja mida teha kui vajadus on ennast ravida, need näevad ja püüavad seda kõike ka nähtavale tuua teistele. Kuid nagu filmiski, on hullunud mass kaotanud usu ja “viljavõrsed ei jõua nii kiiresti nina mullast välja tõsta”. Viimane lause siis Filmi “Idiokraatia” lõpuosast, kui minevikuinimene jäi üksi oma ürituses maailma parandada ja teda ähvardas hukkamine. Ja alles siis, kui avastati kaamerates, et tema tegevus on vilja kandnud ja põllul hakkavad tõusma võrsed. Alles siis kui mass ei saanud mööda vaadata oma senise käitumise ohtlikusest, alles siis “avastati” et mees räägib targalt ja teda peaks tegema valitsusjuhiks.

Kas jõuame selle Eestis ära oodata või jätkub idiokraatia ja mineviku inimesed oma säilinud IQ tasemega tapetakse lihtsalt ära?

Uhh, lõpetan tänaseks.

Olge kaitstud oma südame Väes.

YksikHunt Elle

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.