Miks me ei saa teateid oma surnud lähedastelt?


Järjekordne tõlge JULIE LONGSTREET WEHMEYER.

Külastus ja sõnumid pärast üleminekut

Ma näen seda küsimust postitatavat tihti ja see murrab iga kord mu südame. Surma, edasimineku ja armastuse kohta on liikvel liiga palju valeinformatsiooni.

Umbes aasta tagasi sain ma osaliseks tohutust vaimsest ärkamisest ja mind õnnistati kahe võimsa vaimjuhiga (St. Anthony ja St. Paul) ja muidugi minu partnerhing kes on minuga kogu aeg ja kellega koos ma olen taassündinud palju kordi enne. Palju sellest, mida ma kohe hakkan allpool kirjutama tuleb just nendest – niisiis, alustame.

On palju põhjuseid, miks te ei saa sõnumeid oma lähedastelt kohe peale nende lahkumist. Ma püüan selgitada paari põhilist, et toetada teid teie leinas.

Palun mõista seda, et su lähedased ei ole kuhugi kadunud. Nad ei ole “igaveseks läinud”. Nad on jätkuvalt täiesti olemas, kuid nad on nüüd puhtast energiast ja see tähendab, et nad ei vaja “kondikotti”. See nn Kondikott pole muud kui sõiduk, millega liikuda ringi siin selles reaalsuses.

Enamus hingesid püsib nn viiendas dimensioonis, hoides oma surelikku vormi, meie surelikud, püsime aga nn kolmandas dimensioonis ja libiseme aegajalt nn neljandasse dimensiooni. Seda eriti unenägudes, kuid vähesed surelikud kogevad viiendat dimensiooni. See pole kõigile kättesaadav privileeg. Ja privileeg see on.

Ja meie lähedased, kui nad veel pole uuesti kehastunud, püsivad kenasti viiendas dimensioonis. Nautides oma eksistentsi seal. Seejuures on nad väga teadlikud sellest, mis toimub kolmandas, neljandas ja isegi esimeses ja teises dimensioonis.

Vaatamata sellele, mida mõned “meediumid” ja “selgeltnägijad” võivad teile rääkida, ei ole sealne eksistents sugugi ükssarvikud ja koogikesed. Jah! Seal on rõõm ja piiritu armastus, kuid seal on ka kadedus, vihkamine, toit ja loomulikult ka sex. Kuid need emotsioonid on seal mõistetud ja töödeldud palju kõrgemal tasemel.

Kõik hinged, mis kehastuvad siia reaalsusesse on selle otsuse teinud teadlikult. Nad tulevad siia, et saada elamise kogemust. Me kõik oleme selle läbi teinud. Ma tean, paljud küsivad praegu, “miks ma ometi seda valisin?” ja samas on juba ainuüksi selle küsimuse küsimine märgiks, et sa ei õpi seda õppetükki mida sa tulid siia Õppima. Ja hoiad kümne küünega kinni oma EGOst, sellest egotsentrilisest tahtmisest. Aga see teema on midagi, mis saab põhjalikumalt vaadeldud mõni teine homme.

Inimesed oma surelikus vormis “surevad” või “lähevad üle”. See on osa Hingelepingust. Sa jätad maha selle füüsilise keha ja liigud edasi. Mulle ei meeldi kasutada sõna “surema” seepärast, et see viitab halvenemisele ja mädanemisele, kui tegelikult on “Surm” kõike muud kui seda. See on tavaliselt samm trepist üles. Uus kõrgus, uus tase. Uutele kogemustele. Ma viitan “surmale” sõnaga “üleminek”.

See ei ole mingi süvauurimus sellest teemast, pigem selline tähelepanekute kirja panek. Seetõttu võib tõstatada rohkem küsimusi, kui anda vastuseid. See on aga hea märk, sest näitab, et olete vaimselt kasvamas.

Põhjused, miks sa ei pruugi saada oma lähedastelt sõnumeid.

  1. Sa pole vaimselt valmis neid sõnumeid vastu võtma. Et olla suuteline suhtlema olenditega (ja sinna kuuluvad ka meie lahkunud lähedased, kes on saanud tagasi oma algse energeetilise vormi), tuleb sul olla vaimselt avatud. Kahjuks on enamus surelikke nii haaratud oma maisest elust, et avada ennast piisavalt nende kuulmiseks. Esikohal on sellised teemad nagu töö, materiaalsed asjad, mida teised minust mõtlevad. Kui tuleb aga teemaks siit ilmast lahkumine, siis surelikud EGOd keeravad ennast nii kõvasti oma enese valu, leina ja eituse sisse, et nad ei ole suutelised sisenema neljandasse või viiendasse dimensiooni, kus neil oleks võimalik suhelda oma lahkunud lähedastega.
  2. Hirm. Paljud inimesed kardavad lahkunute hingedega suhtlemist. Saage palun aru sellest, isegi kui te ei saa sellest artiklist midagi muud. EI OLE OLEMAS DEEMONEID! EI OLE OLEMAS HALBU OLENDEID. Need on inimeste poolt konstrueeritud kujundid, et hoida teid kontrolli all. Need on hirmud, mis on istutatud meie alatedvusesse organiseeritud religioonide, valitsuste ja autoriteetide poolt. Nüüd – ärge laske ennast lollitada, mõned vaimsed juhid, või inglid või tulnukad või misiganes sa tahad neid nimetada, ei kahtle hetkegi, et sundida teid tegutsema selliselt nagu nemad tahavad, isegi kui see ei ole mitte ühestki otsast teie heaolu jaoks vajalik. See võib olla valus nii vaimselt kui füüsiliselt. Kuid seal ei ole deemoneid, kes tahaksid teie hingi viia põrgusse, sest EI OLE OLE OLEMAS PÕRGUT. Kättemaks on inimlik konstruktsioon. Hingedelt ei ole teil mitte midagi karta. Kui hingolend hirmutab teid siis lihtsalt ja konkreetselt käskige tal lahkuda. Nad on kohustatud seda tegema.
  3. Nende karmaülesanne teie ees on tasutud ja/või nad ei ole teie hingeperekonna osa. See on üks kõige raskemine vastuvõetav teadmine. Kuid väga tihti on ka perekonna armastud liikmed kokku toodud vaid seetõttu, et neil on omavahel vaja lahendada karmavõlg. Peale selle lahendamist saavad nad edasi liikuda. Kui hingel oli suhe, isegi kui see oli väga lähedane suhe, teiega ja see on seotud karmavõlaga ja olete oma ühise elu jooksul selle võla lahendanud, siis see hing ei hakka teiega suhtlema teiseltpoolt reaalsuskardinat. Juhul kui te aga seda siiski jätkate, siis võib see luua uusi karmavõlgu, mille lahendamiseks tuleb teil jälle kehastuda sellesse reaalsusesse, et see lahendada. Universaalsete seadustega on hingedel see aga keelatud. See ei tähenda, et nad teid ei armasta. See ei tähenda, et teie ei armasta neid. Ja te võite kohtuda nendega tulevastes kehastustes, kuid teie vahel ei saa kunagi olema seda “tõmmet” mis pani teid lahendama oma karmavõlga, sest see on juba lahendatud. Lisaks kõigele, kui kõik hinged on oma ülesanded lahendanud ja edasi liikunud siis saate ka teie ÜHEKS nendega ja olete nagunii kõik koos. Kuid kui nad ei vasta teie kutsetele, siis teadke, et teie vahelised karmavõlad on lahendatud. Jah, see teeb meile, surelikele haiget, eriti juhul kui me neid väga sügavalt armastasime. Kuid meil tuleb endale selgeks teha kas see armastus oli Tõeline Universaalne Armastus või EGO-st tõugatud vajadus. Tõeline armastus tunneb lahkunu pärast rõõmu, seevastu EGO-st tulev vajadus tunneb enesehaletsust ja leina. Mis on järgmine põhjus miks tuleb lahti lasta EGOst ja mõista, et valu pole õigustatud ja see teeb haiget ainult leinajale. Parim mida me teha saame on see, et lasta lahti karmast ja püüda püsima jääda.
  4. Siis võib olla põhjuseks veel “Hinge rehabilitatsioon” mis tähendab, et hinged on rehabilitatsiooniasutuses ja tervendavad ennast. Just siit võite leida hinged, kes on teinud enesetapu, hinged kes on teinud suuri kuritegusid ja nii edasi. Ja enne kui keegi siin mulle turja kargab – Inimesed, kes on sooritanud kuriteo, isegi massimõrvarid, on katkised/kahjustatud hinged ja meie suurepärane Allikas kasutab igat võimalust, et neid hingi tervendada et ka nemad saaks edasi minna. Kui te arvate, et see pole “õiglane” või “õigustatud” siis ei ole te ikka veel mõistnud Universaalset Armastust ja teid juhib jätkuvalt teie EGO. Sel ajal kui hinged on rehabilitatsioonis, siis just samamoodi nagu siinses reaalsuses rehabilitatsiooni kinnistes asutustes, ei ole hingedel lubatud võtta ühendust teiste hingedega, eriti nendega, kes on veel surelikus kehas. Samuti võivad siia sattuda ka sellised hinged, kellest elavana poleks keegi uskunud, et nad on haiged või katki, kuid hing vajab siiski rehabilitatsiooni. Niisiis, siia ei satu hoopiski ainult kriminaalid või enesetapjad.
  5. Kui inimene, kes lahkus oli väga noor. Vahest on nii, et noored inimesed/lapsed külastavad oma vanemaid ja lähedasi, kuid tihti on neil ees kiire uus kehastus. Olles aga juba uuesti kehastunud siis ei saa nad enam teiega ühendust võtta. Kui Hingeleping näeb ette, et lahkuda tuleb väga noorelt, siis ei ole nad tavaliselt õppimas õppetükke, pigem on nad õpetajateks oma lähedastele. Pole vahet, kas nad lahkuvad mõne tunniselt või 10 aastaselt või 20 aastaselt on nad tulnud, et õpetada midagi meile. Nemad ei ole tulnud siia ise õppima vaid õpetama.

Kui me kehastume siia surelikku vormi, siis üks esimestest asjadest mis meisse istutatakse on meie EGO, mis on beebi seisukohalt oluline et ellu jääda. Väikelapsena on meil vajalik saada oma vajadused rahuldatud, niisiis peab meil olema tugev EGO ja ellujäämisinstinkt. Kogu selle asja juures on keeruline see, et peaaegu kohe, kui me siis kehasse sünnime, peame me hakkama oma EGOst lahti laskma ja treenima Allikale alistumist. Meie ülesanne on võtta omaks Universaalne Armastus ja tolerants.

Ma näen niipalju postitusi mis on ribadeks lastud juhitamatult kihutava EGO poolt ja sellest tingitud valu. Kuid kahjuks, kuni selleni, kui inimene on valmis kuulma ning mõistma EGO ja ALISTUMISE kontseptsiooni, seni nad kannatavad ja takistavad oma enese ülestõusmist, mis on tegelikult iga kehastuse lõplikuks eesmärgiks.

Üks kommentaar “Miks me ei saa teateid oma surnud lähedastelt?

  1. Pingback-viide: Mis on Vaimne Ego ja kuidas seda vabaks lasta? | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.