Inimesed ja mitteinimesed


Poliitika ja meedia on andnud pööblile uue kärna kratsida. Aga väga vähesed vaevuvad mõtlema, et mis on selle kõige taga praegu.

Mind teeb kurvaks ja vihaseks see kuidas inimesed lähevad põlema emotsioonidest. Just sellise tooniga, mida meedia ja Parasiitide eliit tahab. Mõtlemata, et tegelik kurjus on juba ammu eemaldunud ohutusse kaugusesse ja naudib mugavas turvalisuses seda energiat mis talle riigijuhtide teatrietendustega hõbekandikul ette söödetakse.

See kui globalistid mängivad on tavainimesele kõige raskem. Mängulaual on inimelud ja kodud ja turvalisus. Eelneva kahe aasta jooksul on liiga palju inimesi muudetud mitteinimesteks.

Kes on mitteinimesed? Aga need, kes valimatult nõuavad karistust rahvuste järgi. Need, kelle ainsaks liikumapanevaks jõuks on raha. Seejuures ei ole nende asi, et selles protsessis saavad kannatada süütud inimesed.

Niisiis, minu soovitus kõigile, kes ei suuda hoiduda hukkamõistust rahvuse pinnalt – pange korraks oma emotsioonid pausile ja vaadake, mis tegelikult toimub.

Vaadake, kellele see kõik kasu toob ja vaadake, kas kõik osapooled ikka on nii altaripoisi kombel valged ja inglihäälega.

See mida mina näen on suur teater. Tavainimesed on vaid etturid malelaual, kes ei oma muud eesmärki kui kahuriliha. Ja globalistid on oma eesmärkide saavutamiseks paigutanud riikide juhtideks mitteinimesed. Parasiitide mõjuvõimu alla sattunud anumad, mis ei ole enam ammu need, kes nad olid veel mõned aastad tagasi.

Isegi, kui praeguse Ukraina-Vene sõja tagajärjeks ei ole suureplaaniline kodusõda Venemaal ja Eesti maanurk jääb sõdadest otseselt puutumata, siis ei ole meie rahvaarv sugugi säilinud.
Esiteks surevad paljud vaktsiinide tagajärgedesse.
Teiseks, kui see ei tapa, siis on juba valmis uued lepingud, mis ootavad vaid allkirjastamist, et Eesti saab olema vaktsiinitootjate inimkatsetuste katsepolügon.
Ja kolmandaks, mis enam pole sugugi nii müstiline kui veel kaks aastat tagasi – Meie enda valitsus müüb meie maanurga suurriikide sõjatallermaaks. Ette ruttavalt on juba vastu võetud sellised seadused, mis lubavad sõjaseisukorra puhul võõrandada elanike vara. Oleme tagasi 1940 aastas.

Mida me siis teha saame?
Mis on see mis päästaks Inimesed?

Samuraidel on ilus ütlus. “Parem on olla Sõdalane lilleaias, kui lillekasvataja Lahinguväljal”.
Asja mõte on selles, et inimesena peame õppima kasutama füüsilist jõudu, kuid Olemitena tuleb meil olla Teasdlik, millal on aeg olla Mõõgakeerutaja ja millal sulega kalligraafiaid joonistada.

Järgnevad paljudele vastukarva sõnad. Niisiis, kui te veel loete ja kahtlete, kas edasi tasub lugeda, siis pange aken kinni ja unustage see, mida lugesite.
Kui te olete aga Rahumeelsed Sõdalased, siis püsige veel veidi vagunis.

See olukord, kus me praegu oleme jõudnud on olnud sihiks juba mitukümmend aastat. Asi hakkas kiiva kiskuma kui õrnahingelised tädikesed otsustasid, et vägivald on vaja 0-tolerantsi alla võtta. Rõhk läks nõrkade päästmisele ja kõige ja kõigi seadustega reguleerimisele. Keelati ära poiste omavahelised kaklused. Samas kui tüdrukutele anti õigus piiramatult näidata oma ülemvõimu.

Ultrafeminiinne maailm. Mehed kastreeriti ära. Hoiti Naisenergias ja nüüd, kui alla surutud maskuliinsus raputab ahelaid ja püüab vangikongist välja murda, on reaalis sõjaseisukord.

Araablastel on vanasõna:
Rasked ajad kasvatavad tugevaid inimesi. Tugevad inimesed loovad tugevaid riike ja häid aegu. Head ajad loovad aga sisutuid mehi ja sisutud/munadeta mehed loovad raskeid aegu.

Praegu oleme ajastus, kus just need munadeta mehed või lausa vagiinaga mehed püüavad suurushullustuses kokku ajada raha. Ja siin ei ole rahvusega midagi pistmist. Rahvustele tehakse genotsiidi. Ja seda teevad paljukiidetud rahvusvalitsused. Meie enda kodueesti ei erine siin mitte grammigi.

Kui nüüd küsite, et kas olen valmis relva haarama ja lahingusse tormama?
Vaja on vaid selle reaali relvi ja ka need leiab, ning jätkan seda millega olen uneajas Teadlikult tegelenud alates veebruarist 2016. Enne seda olid uned mida ei suutnud reaalsena võtta, sest ma ei olnud veel saavutanud mõistmist, mis tegelikult toimub.

Puudutades lõpuks ka energeetilist relvastust, siis nüüd on vaja hoida omaenese rakusagedust ja mediteerida teadlikult Allika sagedusel. Armastuse saatmine päästikuhulludele parasiitidele ei tööta enam. Nemad on oma valikud teinud. Seal ei ole enam olendit, kes oskaks sellega midagi peale hakata. Nende südamete asemel on tinatükid. Raiusin neid paar ööd tagasi ja puhastasin parasiitidest. Anumad panin Musta Peegli kuubikutesse, milles on ühendus Allikaenergiaga. Tinatükid sulatasin kokku ja edastasin algloomesse. Nendel anumatel on hetkel 20 päeva aega seal järgi mõelda. Eks siis ole näha, mis edasi nendega saab.

Nüüd tundub, et vajalik info on Minu ja mu Kaksiku poolt edastatud.

Tänaseks lõpetan.

Olge kaitstud oma enese südame väes.

Valmis Lashingusse lendama

Sinine Lohe

Elle

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.