Sõnumid lauludes, kas olen järsku hulluks läinud?


Järgnev on taaskord tõlge Julia loomingust. Originaalpostitus on pealkirjaga KaksikLeekide/Hingesugulaste Playlist.

Muusika ja vaimsus on omavahel keerukalt seotud, sest vaimsed kogemused on tihti muusika loomisel inspiratsiooniks ja muusika omakorda loob vajaliku keskkonna vaimsetele kogemustele.

Samas kui vaimsus pole ilmtingimata seotud religiooniga, kasutavad paljud inimesed oma igapäevaste vaimsete tegemiste põhjuseks just religiooni. See kujund siin aitab selgitada muusika ja paljude suuremate religioonide omavahelist suhet.

Muusika ja vaimsus käivad käsikäes, nad on seda alati teinud. Läbi igaviku on inimene saanud muusikast sõnumeid ja saanud sellest inspiratsiooni. Muusika on tihti vaimselt laetud ja seda kasutatakse oma igapäevaellu imeliste olukordade loomiseks.

Vaimolendid/energeetilised olendid saadavad meile läbi muusika sõnumeid.

Näiteks, sa ärkad hommikul ja su peas keerleb mingi laul, ja ilma isegi kui sa oma ajusid väänad, ei suuda sa kuidagi meenutada millal sa seda laulu viimati kuulsid.

Või siis, sa paned raadio käima ja sealt tuleb just see laul millele mõtlesid.

Vaimolendid suudavad meiega suhelda läbi laulude, laulusõnade ja ütluste.

Kui sa ärkad üles lauluga peas keerlemas võib see vabalt olla sõnum Universaalselt Teadvuselt, Sinu Vaimselt Teejuhilt või isegi lahkunud lähedaselt.

On üsna tavapärane, kui meile kallid inimesed peale üle minekut kasutavad oma esimeseks märguandeks laulu, mis sisaldab endas sõnumit neilt meile. Samuti suhtlevad inglid meiega läbi laulude.

Kuidas teha vahet olulisel ja mitteolulisel laulul? Me kuuleme meie jaoks olulisi laule just siis, kui me mõtleme oma lahkunud lähedasest või küsime mõttes nõu oma vaimsetelt teejuhtidelt.

Läheneva Valentinipäeva valguses (originaal artikkel on kirjutatud veebruaris), tundus olevat ajakohane panna kokku playlist 14 laulust, mis minu jaoks esindavad KaksikLeegi/Hingesugulase sidet.

Üks huvitav aspekt KaksikLeegi telepaatilise sideme kohta. KaksikLeegid kasutavad muusikat ja laule, et edasi anda telepaatilise lisandiga sõnumeid ja emotsioone. Kuigi sellised telepaatilised sõnumid liigitatakse tihti “soovunelma” (wishful thinking) kategooriasse, on minu isiklik seisukoht, et see on üks parimaid võimalusi teineteisega suhelda. Seejuures, kui me veel pole oma armsamaga kohtunud, on selline telepaatiline kontakt veel eriti imeline. Samuti saab sellisest ühendusest eraldusperioodiks omamoodi lõbustus. Muusika iseenesest on võimas telepaatiline edastaja: mitte ainult kui sügavalt vaimne vaid ka selle noodid on võimelised edasi kandma elektromagneetilisi laenguid. Selle oktaavid ja sagedused käituvad nagu armastuse energia vibriatsioonide kanalid, mis ühendavad armastajaid. Mis seejuures peamine, selline telepaatia ei eelda mingisugust muusikalist talenti – kõigest avatud südant ja vastuvõtlikku meelt.

Muusika on oma olemuselt juba energeetiline hääl. Samas kui paljud inimesed alahindavad muusika tähtsust kui telepaatilist vahendit ja seetõttu jääb neil märkamata kuidas selle abil on võimalik tugevdada ja võimendada igaveste armastajate vahelist sidet. Mina isiklikult usun, et muusika kannab endaga palju emotsioone ja emotsionaalses kehas on armastajatel kõige rohkem blokeeringuid.
Mida ma sellega öelda tahan on, et kui meil puudub kontroll oma emotsionaalse tasakaalu üle, siis me oleme hädas just nendesamade telepaatiliste sõnumite tuvastamise ja aktsepteerimistega. Ja sellega lisame veelgi survet oma emotsionaalsele kehale. Me lihtsalt ei saa enam aru (või ei julge aru saada) mis on tõeline ja mis mitte. Seepärast saab meie armsama sõnum tühistatud ja meie enda minevikust tõusevad pinnale negatiivsed emotsioonid ning nõuavad selgitust.

Kui teil on mõni lemmik KaksikLeegi/Hingesugulase sideme laul, mis on ilmselt selle fenomeni kohta ja pole niisama armastuslaul, võid selle saata mulle aadressile at julie@writingitdown.net ja ma lisan selle listi.

1. Flame Twin by Norah Jones: Lyrics

2. If It Will Make You Mine – Jamie O’Hara Lyrics

3. Longer by Dan Fogelberg Lyrics

4. I Will always Love You by Dolly Parton Lyrics

5. 1000 Years by Christina Perri Lyrics

6. I Don’t Want to Miss a Thing by Aerosmith Lyrics

7. I Surrender – Jamie O’Hara Lyrics

8. Waiting for a Girl Like You – Foreigner Lyrics

9. Unchained Melody – Righteous Brothers Lyrics

10. Keeper of the Stars by Tracey Bird Lyrics

11. Said I Loved You But I Lied – Michael Bolton

12. Synchronicity – The Police

13. The Wedding Song – Peter, Paul and Mary Lyrics

14. Come Swim the Rivers – Jamie O’Hara lyrics

Nautige.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.