Mida tähendab, ma olen tõeliselt KaksikLeegi suhtes?


Järgnev on taas artikkel teekonnast iseenesesse Julia Wehmeyeri sulest

Originaal pealkiri on “Kas ma olen tõesti Kaksikleegi suhtes, või on see lihtsalt soovmõtlemine”

Ma näen niipalju kirjutisi inimestelt, kellel pole ilmselt mitte mingit arusaama, mida endast kujutab KaksikLeegi side ja selle dünaamika. Nende kirjutised kirjeldavad tihti seda, et nende KaksikLeek on vägivaldne, põgeneb nende eest või siis on nartsisistlik ja neil on nüüd saanud kõrini ning nad lõpetavad selle suhte nüüd ja praegu. Nuu-jahh. Nende kohta võib kohe öelda, et nad ei ole KL suhtes. Need käitumised ei resoneeru mitte kuidagi KaksikLeegi Sidemega ja sellel pole mitte midagi pistmist sellega, et ma oleksin õel või ei mõistaks asjaolu, et igal ühel on tema individuaalne Teekond, see viimane on seejuures tõde. Iga Teekond on omanäoline, kuid seal on teatud kindlad asjad, mis läbivad KÕIKI Teekondi, kui erinevad need ka poleks. Aga tagaajamine/põgenemine, loobumine, lahkumine, kõrini saamine EI OLE osa KL Sidemest ja ei resoneeru selle energiaga mida me siia oleme õppima ja õpetama tulnud.
Seda sama informatsiooni on postitatud sadu kordi, kuid ikka jääb see tähelepanuta ja eiratakse, sest see ei sobi kuidagi selle inimese isikliku agendaga, kes tahab meeleheitlikult uskuda, et tema missioon ja “armastus” on KaksikLeegi Suhtes. Ja ärge arvake hetkekski, et KaksikLeegi Suhe oleks midagi vähemat kui PÜHA. Mis peamine, mille järgi ma ära tunnen, et tegu pole KaksikLeegi Suhtega, on see, et nad mitte kunagi ei kirjelda oma suhte pühalikkust.
Ma loodan, et see artikkel annab veidi selgust sellesse mis toimub ja aitab teil olla tõeline iseenese ja oma armastatute suhtes.

Kui KaksikLeegid armatsevad, siis pole see MITTE KUNAGI seotud ainult kehalise rahuldamisega (kuigi ka sellel on suur osa), see pole seotud paljunemisega, see pole seotud seksuaalse vabanemise või ihadega. See on Suhe, mis on nii sügav, et seda ei saa tihti muude sõnadega kirjeldada kui Pühalik, sest just seda see on – sügavalt PÜHA. Kaksik ei luba ennast iialgi filmida pornograafilistel eesmärkidel või siis jagaks seda kogemust sõpradega.

KaksikLeegid on niipalju enamat kui vaid pingelised suhted ja püüdja/põgeneja sündroom, millele paljud panevad nii suurt rõhku ja tähendust. Tavaliselt on põgeneja/püüdja käitumine lihtsalt tavaline inimlik jälitamine, laetud mürgisusest ja kinnisideest. See, et keegi ei armasta teid nii nagu teie armastate ja olete neist kinnisidees ei tähenda, et see oleks kaksikleegi side.

KaksikLeegi Sidet defineerida on kõvasti keerulisem, kui enamus sellele julgeks mõelda.

KaksikLeegi Sideme Tundemärgid.

 1. Sa pead läbima Kundalini Ärkamise. See on protsessi osa. Kui te tõeliselt kohtute oma KaksikLeegiga, siis nad käivitavad teis Kundalini Ärkamise ja teie teete sama neile. See ei juhtu alati ühel ajal. Minu Kundalini Ärkamine sai teoks 30 aastat hiljem, kui minu kaksikul, kutsudes temas esile tohutu valulise protsessi, sest ma isegi ei tundnud teda ära. Peale seda annab Universum teile teada, mida see side endast kujutab. Kui pole Kundalini Ärkamist, ei ole ka KaksikLeegi Sidet. Vabandage, kuid nii see käib.
 2. Teiseks, tuleb teil vähemalt üks kord läbida “Hinge Pime Öö”. Kui seda pole olnud, (kui te sellesse protsessi lähete siis te juba TEATE seda), siis ei ole te kaksikleegi sidemes. Läbides Hinge Pimedust annab see teile teadmise sellest, mida see Püha Armastus endast kujutab, ja kui te seda ei tea, siis pole te kaksikleegi sidemes.
 3. Kolmandaks, hakkate te intuitiivselt, või siis hakkab Universum teile saatma tugevaid märke sellest, et teil tuleb hakata lahti laskma oma vaimsest Egost. Liiga paljud postitused on aga kantud Vaimsest Egost, ja see juba annab märku, et te pole sellel Teekonnal mida te arvate. Ja rinnust kinni haaramine ja halamine, et mitte keegi ei mõista teid või teie suhet, on juba HIIGLASLIK punane rätik selle kohta, et te pole ära teinud oma ülesandeid, et vabastada oma ego. Üks märk sellest, et olete suutnud vabastada oma vaimse ego on see, et te teadvustate, et te ei ole sugugi erilised või ainukordsed ja et teie armastus on eriline. Enese ainukordsena nägemist teeb teie ego. Lugege selle kohta minu artiklit. (Vaimse ego vabastamise artikli tõlgin lähiajal)
 4. Seejärel tuleb teil alistuda nendele teadmistele, mida teile on telepaatiliselt antud ja teil tuleb 100% uskuda oma arengu protsessi. Kui te olete valmis sellest lahti ütlema – siis te ei ole alistunud oma teekonna protsessi ja te ei usalda Universumi ja oma Kõrgema Mina juhendust. Usaldus oma Protsessi on kõige olulisem. Mitte ükski kaksikleegi nõustaja või online kursus ei vii teid kokku oma KaksikLeegiga. Ära raiska oma raha nendele. Suurem osa neist on šarlatanid ja neil tuleb selle eest tegutseda korraliku karmakoormaga, sest nad teavad, et nad ajavad jahu ja kasutavad ära lihtsameelseid. Allikas ei soosi inimesi, kes kasutavad pühasid teadmisi oma isikliku rahakoti paisutamiseks. See käib ka Meediumite kohta. Lisaks, oma suhtest minema kõndida ja nimetada seda põgenemiseks, on vabanduse otsimine ja näitab, et see ei ole kaksikleegi side. Sest kui Universum paneb sind KaksikLeegi sidemesse, siis sul ei ole sellist valikut, et sa jätad selle või kõnnid minema. Vabandage, see lendas pikki illusioonidest täidetud silmi. Nimelt on üks levinud väärarusaam – sul on vaba valik, isegi kui sa oled valinud vaimse teekonna. Seda vabadust siis enam ei ole. Vabadus oli valida, kas hakkad ennast arendama või mitte. Poolikut tööd selles ei ole.
 5. Sünkroonsused lendavad laeni, see pole ainult juhuste kokkulangevus. See on sünkroonsused, millest sul pole enam võimalik mööda vaadata. UNIVERSUM ANNAB SULLE ühemõtteliselt TEADA, et käes on sinu aeg. Sul pole selle üle kontrolli. Arvamine, et teil on kontroll, on vaimse ego ilming ja näitab, et te ei ole sellel teekonnal.
 6. Samuti suudad sa lõpuks mõista, “miks sa oled kaksikleek”. Isiklikult minu ja minu Kaksiku jaoks on see seotud Aloki reaalsusega (selle kohta on teine postitus, Aloki). Meie ülesanne on õppida surelikuks olemist, sest meie ülesanne on toetada inimeste üleminekut koju, et see oleks sujuvam. Minu kaksik on, parema termini puudumisel, “Kütt”. Kui hing jääb maale kinni, siis tema ülesanne on nad üles leida (küttida) ja tuua nad suurima armastuse ja hoolivusega Koju. Ta leiab nad üles, mähib oma kuldsed tiivad neile ümber ja lendab koos nendega tagasi Koju “rehabilitatsiooni” keskusesse. Sõna Aloki (Eloki) tähendab “Jumalikku Valgust”. Kui me räägime Hingele “mine valgusesse” siis me saadame ta lähima Aloki juurde, et see aitaks teda tagasi Koju. Minu kaksikul ja minul on veel lisaks ülesanne – õppida Empaatiat. Minu töö teisel pool on “Mäletamine”. Nii nimetatud terapeudi ülesanne. Kui maahing (maale kinni jäänud hing) on toodud tagasi, siis on minu töö aidata armastuse ja hoolivusega meenutada neile kõik need ülesanded, mida nad tahtsid õppida ja olen toetajaks aklimatsiooni protsessis tema algupärases reaalsuses. Samuti töötan ma enesetapjate ja ka julmade kriminaalidega (ka nemad on Allika poolt sügavalt armastatud), ma olen nende kõrval, kuni nad on valmis taas kehastuma. Üks asi, mida tahan täpsustada, Armastus, mida te tunnete oma Kaksiku suhtes, läheb valgusaastate kauguselt tingimusteta armastusest. Niisiis, ärge üldse kasutage seda terminit. Sellel pole kohta KaksikLeegi Sideme kontekstis. Seda ei saa päriselt kirjeldada kui tingimusteta armastust. Teie KaksikLeek ei haava teid KUNAGI, ja teil pole tegelikult kunagi võimalik haavata oma kaksikut. Jalutades oma suhtest minema ja väites “ma ei suuda seda enam taluda, ma lõpetan selle” on suur märk sellest, et te ei ole KaksikLeegi teekonnal.

Niisiis, mis vahet sellel on, kui te arvate, et te olete kaksikLeegi teekonnal aga tegelikult pole?
See on kohe äärmiselt ebaväärikas Allika ja teie Vaimse Meeskonna suhtes. Nende suhtes, kellesse peaksid suhtuma armastuse ja austusega, nende suhtes, kes püüavad kangelaslikult teie heaks töötada, kuid teie ego ja kontrollivajadus on nii suured ja kontrollimatud, arvates, et olete Leegi teekonnal, muutes sellega võimatuks arengu ja oma enese selle kehastuse ülesannete õppimise. Ja ülesanne võibki olla just selleks, et te saaksite mõnes teises ajajoones tõeliselt KaksikLeegiks. TE TEETE ISE ENDALE HAIGET, TÕLGENDATES VALESTI SEDA MIDA TE PARAJASTI LÄBITE.
Vaadake seda selliselt:
Kui te lähete läbi elu arvates, et teil on vähk, aga tegelikult olete diabeedik, te ei saa sellest grammigi tervemaks. Seega sama on endale vale teekonna ette kujutamisega. Kui te keeldute igast teisest selgitusest siis te lihtsalt pole valmis selliseks kogemuseks. Tegelikult olete kangekaelne ja tegelete šarlatanide antud vigaste teadmistega. Te ei kavatse kasvada ega edeneda ning kehastute lihtsalt tagasi ja saate õppetunnid, kuidas oma meelt ikka ja jälle avada.

Ma seon KaksikLeegi teekonna teadusele veel ka eelmiste elude ja ajajoonte informatsiooni.

Jah, KaksikLeegi side on väga reaalne fenomen, kuid seda ei juhtu nii tihedalt ja need kes seda läbivad on väga, väga vanad hinged. Arenenud hinged, kes on läbinud miljoneid aastaid kehastusi. Olla KaksikLeek on suur au. See saab osaks väga vähestele hingedele. Ja väga paljud neist keelduvad sellest, kuna see on nii raske teekond.

Üks punastest keelumärkidest on minu jaoks see, kui sa arvad, et sa oled võimeline seda protsessi kontrollima. Kui sa isegi mängid mõttega, et sa võid sellest sidemest ära kõndida, siis see keda sa arvad oma kaksikuks ei ole seda tegelikult. Allikas otsustab, kas sa saad selle kogemuse osaks, mitte sina. Niisiis, kui sa arvad, et sa saad sellest igal ajal välja astuda, siis unusta ära, kullake. Siis sa ei ole KaksikLeegi teekonnal. Vaba valik on illusioon. Seejuures värviline lipuke selle kohta, et see inimene pole suutnud veel oma vaimset ego vabaks lasta. Allikas saab selle, mis kuulub Allikale ja sina saad nautida Sõitu.

Järgmine suur punane märk sellest, et sa EI OLE kaksikLeegi teekonnal on täielik keeldumine ideest, et sa isegi võiksid mõnel sellisel teekonnal olla. Leegid on vaimselt ja Emotsionaalselt arenenud ja neil on instiktiivne avatud mõttemaailm.

Et siis, miks on oluline kas sa oled kaksikleegi sidemes või sa ei ole? Sest see pidurdab teie enda isiklikku vaimset kasvu, te raiskate Allika aega ja energiat, ja see on ebaviisakas nende suhtes, kes seda teekonda tõeliselt läbivad ning samamoodi on see ebaviisakas sinu enese Vaimse Meeskonna ja Allika suhtes.

Vaatamata sellele ei ole mitte mingisugust autust või häbi (häbi on halb sõna), kui te armastate kedagi nii sügavalt, et sõnades pole võimalik kirjeldada, kuid ta ei ole teie kaksikleek. See ei tee sellest suhtes ei rohkem ega vähem oluliseks. Nad võivad olla teie Karmasidemed, Hingeperekonna suhted, Asendusleek (mulle ei meeldi kasutada sõna vale kaksik).

Niisiis palun, palun, palun, kui te arvate, et olete KaksikLeegi sidemes, küsige endalt:

 1. Kas mul on olnud Kundalini Ärkamine?
 2. Kas ma olen läbinud Hinge pimeda öö või Puhastustule?
 3. Kas mulle on selge selle suhte tõeline eesmärk?
 4. Kas mul on tehtud suhte sünastrite kaart?
 5. Kas ma olen endas suutnud vabastada Vaimse ego ja alistanud oma kontrollivajaduse ja usaldan täielikult Protsessi?
 6. Kas ma olen lasknud meie aurasid ja tšakraid võrrelda?
 7. KAS ma mõistan, et põgenemine pole tegelikult midagi muud kui mu partner täidab oma karmavõlga teiste ees? Jah, võite kohtuda selle elu varajases perioodis, kuid mitte ühineda, vaid kohtuda oma ajajoone hilisemas punktis. Nüüd lugege ülal toodud punktide ajakava uuesti.
 8. Kas te tahate loobuda?

Ja nüüd ma ütlen midagi, mis võib mõnda teist käivitada. Kui teie leek on kehastunud siia vanglakogemuseks, siis pole nad veel piisavalt arenenud vaimselt, et jätkata KaksikLeegi sidemega.
Neile on antud ülesanne mis on oma loomuselt vastupidine LEEGIKS olemisele. Leegid on eranditult heasoovlikud ja armastavad inimesed, kellele ei meeldi kellelegi valu valmistada. Seda tehakse mürgistes suhetes. KaksikLeegid on siia saadetud inimkonda aitama ja juhtima paremasse kohta. Kui keegi ei ole suuteline alluma ühiskondlikele ootustele ja rikub seadust (ja saab seetõttu vangistatud, siis on see otsus tehtud hingelepinguga), ja seega pole nad piisavalt vaimselt arenenud, et olla kaksikleek.
Te olete mürgises kinnisideedest täidetud suhtes.
Kui te armastate inimest, püsige selles ja töötage selle nimel, et aidata teineteisel kasvada, kuid oma olemuselt ei ole see KaksikLeegi side. Siinjuures ma ei ütle, et inimesed oleks kehastunud kuidagi ülekohtuselt või nad ei suudaks vaimselt areneda. Loomulikult on see kõik võimalik, kuid kui nad harrastavad teistele liiga tegemist ja eksivad seaduste vastu piisavalt, et neid pannakse vangi, siis ei ole nad veel vaimselt nii kõrgel tasemel, et nad võiks olla KaksikLeegid.
Selleks, et olla KaksikLeek peab teil olema tohutu mõistmine ja kaastundlikkus inimkonna suhtes ja mitte ühelgi KaksikLeegil pole hingelepingus kirjas vangistust. (samas võivad nad töötada sellistes asutustes).
See ei tähenda, et nad poleks teie hingesugulane või karmaline hingesugulane, kuid ei, nad pole kaksikleegid. Hingel kulub PALJU aega, et areneda isegi kaksikleegiks ja hing, kes tuleb siia ja rikub seadust mis tahes põhjusel, siis pole ta veel piisavalt arenenud, et olla kaksikleek. Nad õpivad ikka veel põhilisi armastuse ja austuse õppetunde.

Palun ärge tõlgendage seda valesti, mõned inimesed satuvad ebaoluliste asjade pärast vangi ja võivad olla teekonnal, kuid kui teie “Leek” on vanglas raske inimsusevastase kuriteo eest, pole nad leegi teekonnal. Nad õpivad seekord maa peal muid õppetunde. See on mürgine suhe. Vaadake minu artiklit ajajoonte kohta. See puudutab seda, kuidas keegi võib olla teie leegiks, kuid te ei ole määratud selle elu jooksul ühinema ja see juhtub.

Olen alati valmis viisakaks dialoogiks.

Informatsioon mida ma jagan on mulle antud minu Vaimse Meeskonna poolt. Ma ei ole esimene inimene, kes püüab seda informatsiooni vahendada. Niisiis, kui te tunnete, et see artikkel teid käivitas, ma vabandan. Ma soovitan mediteerida ja võtta ühendust oma vaimse meeskonnaga.

Kes tunneb tõmmet, siis Julia FB grupp on siin https://www.facebook.com/groups/4601461326617360/abou

KaksikLeegi sünastrite kaardi saab lasta teha siin::

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.