Mis on Kundalini ärkamine?


by JULIE LONGSTREET WEHMEYER

Mis on Kundalini Ärkamine KaksikLeekide Sidemetes?

See artikkel on kirjutatud sellest vaatenurgast, kuidas kundalini ärkamine mõjutab Pooldunud Hingede ehk KaksikLeekide arengut. Mind on õnnistatud kahe hingejuhiga, kes tutvustavad ennast mulle nimedega St. Paul ja St. Anthony. Nende sõnul ei meeldi “tulevastele vägedele” termin KaksikLeek. Nende arvates on see hale kujund sellest pühast sidemest ja on kahjuks muutunud turunduse ja sekti tööriistaks. Kuid kas sa seda terminit kasutad või mitte, on juba sinu isiklik valik.

Termin KaksikLeegid, on suhteliselt uus termin ja kuigi ma mõistan kaksikute kontseptsiooni, on mu teejuhid palunud mul seda mitte kasutada. Seepärast kasutan ma edaspidi selles artiklis KaksikLeekide puhul terminit Pooldunud Hinged.

Pooldunud Hingede kontseptsioon on iidne. Kui hing pooldub, saab loodud kaks hinge. Ühest saab Jumalik Maskuliinsus ja teisest Jumalik Feminiinsus. See artikkel ei räägi sellest, kuidas Pooldunud Hinged tekivad vaid Kundalini Ärkamisest. Protsessist mis on osa oma Pooldunud Hingega ühendumise protsessist.

Mul on ka nimekiri sümptomitest, mida võid kogeda selle protsessi jooksul, kuid ma soovitan, et kui koged mõnda sümptomit mis sinus tekitab häire siis kindlasti lase see üle kontrollida meditsiiniliste uuringutega. Kundalini sümptomid võivad sarnaneda väga tõsiste füüsiliste vaevustega.

See artikkel pole mõeldud asendama meditsiinilist nõustamist.

Lihtsamalt öelduna, Kundalini Ärkamine on sügavalt energeetiline ärkamine, mis sunnib meid ennast muundama mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasemel. Kundalini on sankstriti keeles “Tema, kes on keerdunud”. See kirjeldab esmast elujõudu, mis pesitseb esimeses tsakras (sabakondis), ja tihti kirjeldatakse seda kui madu.

Ärkamise käigus see energia käivitatakse terve tsakra süsteemi ulatuses ja lõpuks käivitab kõik teie tsakrad. On inimesi, kes käivitavad oma Kundalini energia teadlikult, tehes seda Jooga abil ja on inimesi, kellel see energia käivitub spontaalselt või “kogemata”. Paljud joogid kasutavad Kundalini Joogat, et saavutada jumalikku ekstaasi ja vaimne ärkamine ei ole peamine eesmärk, vaid lihtsalt toetavaks vahendiks saavutamaks vaimset ärkamist.

Pooldunud Hingedel on Identsed tsakrasüsteemid, mis mitte ainult ei käivita partneris ärkamist vaid see on tihti esimeseks märgiks, et te olete valmis kohtuma oma Pooldunud Hingega. (Lisamärkus. Kui te vajate kinnitust, kas te olete tegelemas Pooldunud Hingega, võtke ühendust nõustajaga, kes on kogenud just aurade lugemises ja saab teid aidata tsakrate skänneerimisel. Visuaalselt on Pooldunud Hingedel tsakrad ja aurad identsed.)

See ärkamine ei pruugi teil toimuda üheaegselt, kuid selleks, et saavutada liit oma Pooldunud Hingega, peavad mõlemad läbima Kundalini Ärkamise.

Niisiis, sul võib siiski olla suhe oma Pooldunud hingega, ilma, et oleks läbitud Kundalini Ärkamine, kuid te ei saa Liitu, et areneda Energeetilise Tõusmiseni, kui te pole mõlemad läbinud Kundalini Ärkamist. See on ülitähtis osa protsessist. Ja palun pane tähele, see ei pruugi juhtuda käesoleval ajajoonel. (Ajajoonte kohta on teine artikkel).

Ja veel, lisamärkusena, Kundalini Ärkamine langeb tihti kokku “Hinge Pimeda Öö” protsessiga. Selle kohta on eelmine postitus “Mis on Hinge pime öö?” mis selgitab veidi selgemalt seda protsessi.

Tulles tagasi Kundalini Ärkamise juurde. Nagu ma enne alustasin, on tegu energeetilise ärkamisega, mis paneb teid arenema mentaalselt, emotsionaalselt ja vaimsetel tasanditel. Kui Kundalini ärkab võib inimene läbida palju erinevaid katsumusi, alustades empaatia süvenemisest kuni telepaatiliste kogemusteni välja. Te võite kogeda teravnenud tundlikust, kõrgeid energiaid, psüühilise võimekuse kasvu kuni meediumi kogemuseni (mis võib olla häiriv, kui välja ilmuvad surnud), tervendamine ja telekinees. Tekib tohutu ühtsuse tunne Universumiga. See tuleneb “Jumaliku Sädeme” avastamisest, mis meis kõigis on olemas.

Kundalini Ärkamise Sümptomid

Nagu ma enne mainisin, Kundalini Ärkamine võib saada alguse läbi sügava mediteerimise. Seda võib vallandada Kundalini Jooga. Ja samuti võib see käivituda täiesti juhuslikult. Minu oma juhtus siis, kui minu Pooldunud Hing Lahkus siit reaalsusest. Tema oli palju rohkem oma vaimse poolega kontaktis ja käivitas oma kundalini ärkamise ammu enne jooga abil. Minu oma aga kogemata, tänu tema surmavale haigusele ja kiirele lõpule.

Mõned levinumad Kundalini Ärkamise sümptomid on:

Füüsilised sümptomid

 • lihaskrambid ja spasmid
 • sügelemine ja vibreerimine üle keha
 • tugevad külma või kuuma tajud
 • tahtele allumatud keha liigutused, eriti meditatsiooni ajal
 • magamise ja söömise mustrite muutus (minul tekkis vajadus hakata veganiks, ma magasin harva rohkem kui neli tundi korraga)
 • vähenenud või kasvanud seksuaalsed vajadused
 • äärmuslik hüperaktiivsus vaheldub üimasusega
 • peavalud, mis tunduvad nagu surve pealael (Kroontsakra)
 • südamepuperdus ja valu rinnus
 • jäsemete tuimus ja valu, eriti vasakus pooles (autor on naine, seega meestel võib see esineda paremal poolel)
 • kõrvades müra kuulmine, näiteks sirin, sumin, möire (olen kirjeldanud seda ka kui Häiret)

Emotsionaalsed ja Mentaalsed sümptomid

 • segadus, keskendumisraskused
 • teravnenud teadlikkus
 • spontaansed transi seisundid
 • ekstaas, õnnetunne ja vahelduvad piiritu rõõmu, armastuse, rahu ja hoolitsuse tunne
 • psüühilised kogemused nagu selgeltnägemise tajud
 • astraalrännu ja kehast väljas kogemused
 • Juhuslikud eelmiste elude mälestused
 • tugev aurade ja tsakrate teadlikkus
 • tugev kontakt oma Vaimse tiimiga läbi unenägude ja nägemuste
 • tõusnud eneseväljendus ja vaimne suhtlus läbi muusika, kunsti ja poeesia
 • tõusnud on inimese Olemi mõistmine ja taju, korraga mõistad “kes” sa tõeliselt oled
 • vaimsete tõdede sügavam mõistmine
 • oma keskkonna teadlikum kogemine

Minu soovitus, saa teadlikuks oma kehast – mõlemast, nii mentaalsest kui füüsilisest ja ole valmis selle kogemuse vastu võtmiseks. Ära punnita ega püüa seda vägisi alustada. Lihtsalt teadvusta, kui see on alguse saanud.

Ükski nendest kogemustest ei ole nii jubedad, et neid peaks kartma. Pea meeles, Sina saad kiirendada seda protsessi läbi jooga, kuid kui hing pole jõudnud teatud tasemele, siis Kundalini ei ärka.

Ego peab olema vabastatud, sul tuleb alistuda protsessile ja usaldada Väge.

Twin Flame Synastry Chart Available here:

Olge kaitstud oma Südame Väes ja nautige oma Teekonda

Üks kommentaar “Mis on Kundalini ärkamine?

 1. Pingback-viide: Mis on Vaimne Ego ja kuidas seda vabaks lasta? | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.