3 märki, et olete pimedusest välja murdmas


Võibolla te polegi maetud

It’s all part of the plan. (Photo: Gerd Altmann)

by Kimberly Fosu

Tõlkija märkus: artikkel on lühike, kuid seotud mitme teisega. Algselt jäävad seotud artiklid ootama originaallingina. Kuni ma saan selgust õigustes ja jõuan tõlkejärjega nendeni.

1. Kokkuvarisemised

Selleks, et seemnest areneks taim, ta muundub seestpoolt väljapoole. Seeme muundub seest tundmatuseni. Seda koos hoidev kookon avaneb ja sisu tungib välja. Kui sa ei teaks mis toimub, siis sa arvaksid, et seeme hävines, kuid siin ei olnud hävingut seemnele. See oli hoopis midagi muud.

Kasvamine.

Selleks, et sellest tillukesest seemnest areneks taimeke, peab selle viskama mulda ja matma pimedusse. Sugugi mitte selle pärast, et seeme ei vääriks valgust, vaid kasvamiseks on vaja pimedust.

Pimeduses leiab aset areng ja  massiivne transformatsioon.

Kui seeme pistetakse pimedusse, see võitleb. See võitleb, et tungida läbi pinnase, et teha endale läbipääs valguseni. Kuid see võitlus pole asjatu.

See on osa plaanist.

Võitlus muudab seemne kasvades tugevamaks. Valmistades ette taimekest kõigeks selleks mis on tulemas.

You’re Chosen for a Mission and That’s Why Your Life Is So Painful

You’re bound to face many troubles, but giving up is not on the list of options

medium.com

2. Kasvuvalud

Selleks, et sellest väikesest seemnest kasvaks suur puu, peavad tema juured minema sügavale maasse, et see suudaks tugevana püsida kui tulevad tormid.

Kui seemneke viskub liiga kiiresti valgusesse, ilma et kasvada tugevalt pinnasesse, siis pole tal tormi tulekul võimalustki ellu jääda. Ta kistakse pinnasest välja ja pühitakse minema.

Tugevate juurtega seisab väike taimeke aga vihmasajus tugevalt. Kui tulevad tugevad tuuled, siis ta võib painsuda, kuid ei murdu.

Taim ei hukku, ei murdu või ei uju minema sest ta on tugevalt maandatud ja turvaliselt kinni pinnases millesse ta oli maetud.

Kui ta on tugevalt maa küljes kinni, suudab ta kasvada võimsaks puuks millel on värvilised lehed ja maitsvad viljad. Ta on suuteline sirutama oma oksi taevasse, sest tema juured ulatuvad maa südamesse.

Kuid puuga toimub midagi muud, mida välisilm näeb nagu hävingut, kui me ei mõistaks mis toimub.

Saabub sügis ja nagu puu poleks juba küllalt kogenud, langevad kõik tema värvilised lehed ja jätavad selle alasti.

Katsumused ei lõppe veel siin.

Saabub talv, et õpetada järjekordset õppetükki.

Talvel on puu keset lund. See on jäetud külmetama, selle lehed on läinud ja pole mitte midagi, mis hoiaks seda soojas, kuid kui ta talve üle elab saabub kevad ning kingib uued säravad lehed.

Kui puu puhkeb värsketesse ja säravatesse lehtedesse, siis sa tead, et soe suvi on lähedal.

Peale pikka külma talve naaseb soe päike ja pakub puule kõike seda, mida see vajab, et jätkata kasvamist ja muutuda uuesti kauniks ja vilju kandvaks.

Kasvamine/areng on protsess.

3 Signs The Universe Is Trying To Help You

Don’t think the universe just pushes you to your limit with nothing in store for you

medium.com

3. Tormid

Seemnel on vaja kasvamiseks nii pimedust kui valgust. Sellel on vaja kannatusi ja valu. Võitlustel ja raskustel on väga tõsine eesmärk. Ilma nendeta ei suuda seeme saada tugevaks. Ilma tugevuseta ei suudaks ta püsima jääda, kui torm kasvab oma isiklikuks suurimaks tormiks.

Sama toimub ka teiega.

Te võite end tunda samamoodi nagu seemneke, et te olete kinni pimedas kohas ja te täielikult hävinete. Võibolla te tunnete, et te lagunete seestpoolt väljapoole.

Kuid samamoodi nagu seeme, teid ei ole hävitatud. Teid pole maha maetud. Teid on maha istutatud.

Ja vaatamata ebamugavusele, sest olete pimedas mudas, te arenete/kasvate.

Läbi raskete aegade te kasvate, et muunduda oma enese kõige paremaks, tugevamaks ja Võimsamaks versiooniks.

See kirjutis on selleks, et anda teile lootust, et midagi imelist on juhtumas kui te avastate ennast pimedas paigas. Isegi praegu, kui te loete neid ridu, võite te olla läbimurde protsessis, ilma et ise seda taipaksite.

Kuid läbimurded saavad osaks neile, kes usaldavad Universumit. See saab osaks neile, kes usuvad, et nad on väärt seda kogema. See saab osaks neile, kes tunnevad, et nad on väärtuslikud.

Kui sul on tunne et oled eksinud, üksi ja lootusetu, siis see on märgiks, et sa oled läbimurdele lähedal. Kui te olete selliselt ennast ennegi tundnud, siis ärge kaotage lootust.

Elu pakub raskemaid katsumusi just neile, kes on tulnud siia, et lõpetada oma missioon. Raskeimad lahingud suudavad läbida ju kõige tugevamad Sõdalased.

Kui te komistate pimeduses, ärge sattuge paanikasse. Teid on loodud ja valitud selle kogemuse jaoks. Jumalikud jõud töötavad alati teie jaoks, sest te olete just see kes te olete.

Ärge kaotage lootust. Te võrsute.

Jätkake kasvamist. Varsti läbite te pimeduse. Kõndige edasi. Varsti näete te valgust tunneli lõpus.

Universum teab, mida te olete läbi elanud ja teab, et te väärite vaid parimat. See on põhjus, miks te ei tohi alla anda.

Teil võib olla väga valus, kuid kui teie süda on õiges kohas, siis see valu muundab teid seesmiselt. Te võite kokku variseda, kuid täiesti uus ja võimsam isiksus tõuseb.

Kui te usute, et Universum töötab teie heaks ja te usaldate protsessi siis suudate varsti pimedusest välja murda.

Praegu võib olla pime – kuid valmistu Valguseks. Olles olnud kaua pimeduses, võib valgus olla pimestav. Leia endale lahedad päikeseprillid, sest sul läheb neid vaja, kui te läbite pimeduse ja sirgute valgusesse.

3 Signs That Indicate Your Life Could Change for The Better

The most significant change starts within

medium.com

Note: See artikkel on mõeldud pakkuma vaid kerget vaimset juhendust.

Still have questions?

If you need to talk to someone about certain things, book a coaching session. | Join my email list for random insights | I appreciate my patrons and those who buy me water. ❤ Connect with me on Twitter and Instagram.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.