Hingelepingud, KaksikLeegid ja vangistus


Julie Longstreet Wehmeyer

by JULIE LONGSTREET WEHMEYER 

Kas minu taaskehastunud armsam saab olla minu KaksikLeek?

Nii, see saab olema väga tundlik teema. Ma tean, et sellest käivituvad teist mõned, seega palun, säilitage avatud mõtlemine ja kuulake mind lõpuni. Kas saab keegi, kes on sooritanud raske kuriteo ja selle eest vangi mõistetud, olla teie KaksikLeek?

Kõik sõltub nende hingelepingust ja samuti mis kuritöö ja mis rõhuasetusega esimesele – hingelepingule. Te küsite, mis on hingeleping? Hingelepingud baseeruvad teadmisele, et enne kehastumist uude kehasse, meie hing suhtleb teiste hingedega. Nende sünnieelsete kohtumiste käigus inimhing räägib läbi lepingud ja koostööd ning oma edasise arengu planeedil Maa.

Me kõik allkirjastame kokku lepitud hingelepingud, kui me tuleme maale oma õppetükke õppima. Kui teie hingeleping näeb ette õppida raske kuritöö tagajärgedega toimetulekut, siis vaatamata sellele kui palju te muutute või võitlete, ei pakuta teile seda “au” olla KaksikLeek. Seda lihtsalt ei ole teie hingelepingus. Te pole veel piisavalt arenenud selleks vaimseks teekonnaks. Ja mitte midagi pole lahti.

KaksikLeegid tekivad kõrgel tasemel ja suurte kogemustega olenditest, kes austavad ja armastavad oma kaasinimesi ning see kajastub ka nende hingelepingus. Seda au ei pakuta kõigile ja paljud, kellele seda pakuti, keeldusid sellest.
Niisiis, kui teie hingelepingus on kirja pandud ülesanne, et teil tuleb õppida toime tulema raske kuriteo toime panemise tagajärgedega, siis te alles töötate läbi oma madalamate sagedustega teemasid. Ja kindlasti pole veel valmis saama KaksikLeegiks. See võib tulla alles arengu hilisemates kehastustes.

Sagedus tõuseb läbi armastavate tegevuste, mitte kuritegude, kus kannatavad inimesed.

KaksikLeegid tulevad siia maailma parandama ja kui teie hingelepingus on kuriteo sooritamine, eriti kui see peab tõsiselt ja põhjalikult inimestele haiget tegema, siis teile seda kinki ei pakuta.
Aga see ei tähenda sugugi seda, et te ei võiks saada tõsiselt võimsat, karmalist või hingeperekonnast hingesugulast omale armsamaks, mis on oma tähtsuselt vägagi õiges kohas, kuid kehastunud isik, kes on vanglas vägistamise, mõrva, pettuse jne eest, ei ole vaimselt piisavalt arenenud, et olla kaksikleek ja ei pruugi selleks kunagi saada. Palun märgake sõna “ei pruugi”.

Olles seda öelnud, olen ma vägagi kursis asjaoluga, et meie vanglad on täis kinnipeetavaid, kes on seal tühiste kuritegude eest, nagu kasumiahne süsteemi suhtes toime pandud teod. Ja ma ei ütle, et inimesed pole võimelised muutuma ja paranema, kuid kui keegi õpib vangistuse õppetükki, siis need õppetükid on alati enne kaksikleegi sideme kingitust.

See võib olla äärmiselt toksiline suhe, mis on seotud eelmiste elude karmaga. Mis kindlasti ei muuda seda suhet väärtusetuks. Lihtsalt hoidke avatud meelt ja ärge nimetage seda valede nimedega. Samuti võib teie Karma seisnedagi selles, et teil tuleb sellistest toksilistest suhetest minema kõndida ja õppida vabastama oma ego, alistumist ja usalduse vastu võtmist.

Samuti on ka selliseid tasemeid, kus inimene kannab karistust väiksemate kuritegude eest ja neil on vaimne ärkamine ja nad ikkagi kohtuvad oma KaksikLeegiga, kuid mitte kunagi vangistuse ajal. Kui nad teevad endaga tööd ja nende hingeleping lubab seda, siis on muidugi võimalus, et see kes on karistust kandnud kohtub oma kaksikleegiga – nad võivad kohtuda kuid mitte saavutada liitu selle kehastuse jooksul.

Samas, kui nad on praegu vangistuses, siis tegelevad nad palju suuremate hingelepingute teemadega, kui lihtsalt vanglas olemine.

Ma tean, et paljud süüdistavad mind hinnangulisuses, ja osaliselt on teil ka õigus. Kuid inimesed, kes on võtnud lepingu mille osa on vangistus, õpivad siin õppetükki, kus neil tuleb õppida toime tulema hukkamõistuga ühiskonna poolt, mille liikmed nad on.

Link broneerimiseks. https://app.squarespacescheduling.com/schedule.php?owner=25751356

Twin Flame Synastry Chart Available here:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.