Nimetame asju nende õigete nimedega


Nimetame asju nende õigete nimedega

Täna tahan rääkida sõnadest. Läbi minu enda tekstide ja läbi minu poolt tõlgitu olen püüdnud jagada just neid energeetiliselt täpseid tähekombinatsioone, et luua tavainimestele mõistetav infovoog.

Palju on filosoofiaid, mis õpetavad olema hetkes. Kuulama energeetilist liikumist meie ümber. Kuid veel rohkem on nn valeõpetusi, kus sõna on muudetud manipulatsiooni vahendiks ja lihtinimese ära petmise vahendiks. Mida keerulisemad sõnad seda lihtsam on inimest segadusse ajada. Kui mina viimati koolis käisin nimetati seda “kantseliidiks”, ehk siis kontorikeeleks, millest aru saamiseks pidi olema kõrgelt haritud ja süsteemi konksu otsas.

Tunnistan, et ka minu sõnad ja nende paigutus lauses ei ole alati kirjakeeleliselt täpne, kuid see kannab Allika energeetilist sõnumit. Vahest on väga keeruline tõlkida inimestele arusaadavalt seda, mida ma tean, mida ma tunnen, mida loen välja ühisvälja energiatest.

Tänase kirjutamise hoo kutsus esile viimane tõlge ja meie maailmas toimuv silmakirjalikus.

Tõlgetes oli lause, mis pani mind ennast sügavalt mõtlema ja mõistma, miks mulle pole labased inimesed kunagi meeldinud. Ja lause oli: “Kaksikleegid on väga kõrge moraaliga”….

Niipalju kui mina olen oma selles kehastuses kohtunud kaksikleekidega, siis tõepoolest on kõigis neis mingi mõistetamatu kuninglikkus. Saalomonlikkus kui täpsemalt väljendada. Neis kiirgab sisemist väga sügavat tarkust ja sa ei näe neid iialgi kellegagi labaselt käitumas.
Loomulikult on ka kaksikleegid olgu siis ärganud või veel äratus protsessis, ikkagi inimesed ja võivad kasutada alkoholi ja muid uimastavaid/lõõgastavaid vahendeid, mis võivad seda moraali kompassi segi lüüa, kuid teadvel kaksik on avastanud oma ürgse moraalikompassi ja sa ei saa temalt labasust.

Jahh, me võime olla julmad, kaitstes oma väärtusi ja ruumi, kuid selleks, et labaselt rünnata peab ründaja juba pikalt oma katseid tegema, et siis saada just temale mõistetavas keeles ja viisil vastulööki.

Miks ma siis panin pealkirjaks “nimetame asju õigete nimedega”? Selle kutsus esile eliidi hulgas toimuv ja viimase aja meie valitsuskabineti käitumine, mis on lihtsalt labane. Ei, ma ei õigusta Helme “ülevõlli” otse ütlemist kõnepuldis. Pigem rõhutan seda, et kuskilt jookseb piir ja märk, et tema sõnad võimueliidi kiunuma pani, räägib kahjuks seda, et suheldes eliidiga tuleb kasutada neile mõistetavat suhtlustaktikat.

Aidata hädasolijat on inimlikkuse märk. Hädasolijate olukorda ära kasutada, et luua endale “hea inimese” kuulsust, on alatu ja tegelikult ka kahe teraga mõõk, mis lõpuks kätte lõikab. Eesti eliit on Ukraina olukorra rakendanud oma ego tõstmise vankri ette. Püütakse iga võimaliku võttega näidata, et riik on EU alandlik teener ja tunnistage nüüd ometi meid kõige paremaks riigiks. Jätkake meile suurte rahasüstide tegemist. Samas kui Raha on hetkel väga kahtlane väärtus ja orjaliku riigimehe/naise püüdlikkus hävitab oma rahva.

Ei taha siin välja tuua neid paljusid näiteid, mida juba on tehtud meie enda valitsuskabineti poolt selle nimel, et Eesti kui riik ja rahvus hääbuks. Selleks, et olla osa suurest ei ole vaja ilmtingimata minetada isiklik eripära või muuta see eripära de fakto häbiväärseks ja ohtlikuks. Aga just seda püütakse teha. Tehakse eesmärgiga kuuluda.

Mida me siis saame teha, et jääda püsima?
Hingelt Tark Eestlane on üle elanud kõiksugu eliitide ja orjast mõisnikuks tõusnud tegelaste katseid oma rahvus hävitada. Me tõmbume kookonisse. Väljast oleme rahumeelsed ja iseenese vaikuses kanname iidseid tõdesid. Ellujäämiseks vajalikke oskusi.
Ja just nii tuleb meil ka praegu toimetada. Jätkata sisemist kasvu ja säilitada oma kõrged väärtused, teades, et labasus põletab oma sõrmed ja see laev käib kummuli.

Ka mina olen tüdinenud nendest poliitilistest liivakasti mängudest ja tean, et kumbki äärmus ei ole meie rahvuse jaoks hea, kuid ainus erakond, mis praegu veidigi püüab säilitada eestlase jaoks vajalikke teemasid on seesama, tihti labaselt ja üle võlli sõnavõttudega EKRE. Ka see äärmus ei ole ideaalne, sõja olukorras on see isegi ohtlik.

Aga lõpetame poliitika ja lubame kevadel ajudesse imbuda, et ise oma toitu kasvatada ja elada üle ka see hullumeelne aasta. Ja see keeruline energeetiline pööris, mis hävitab veel paljud kehastused siin planeedil Maa.

Sõdalastele soovitan säilitada sisemine rahu ja vajadusel võidelda kogu oma tarkuse ja jõuga.
Me ei ole tulnud siia, et läbi kukkuda.

Olge kaitstud oma Südame Väes.

YksikHunt oma tervenemise teekonnal

Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.