Ajajooned, eluajad, hingeteekonnad


by JULIE LONGSTREET WEHMEYER 

Ohh jahh!

See artikkel käsitleb eelkõige hinge kontseptsiooni, igavest eksisteerimist, individuaalseid ajajooni ja individuaalseid eluaegu (kehastusi) ajajoonel ning kuidas hing neid erinevaid eksistentsi vorme läbib. Eriti teie kaksikleegi teekonnaga seonduvalt.

See öeldud, on aeg väikeseks eessõnaks.

Vaimse teekonna puhul on üks esimesi ülesandeid loobuda oma vaimsest egost. Ma rääkisin sellest oma eelmises artiklis “Mis on Vaimne Ego” ja panin alla kirja ka info kundalini ärkamise ja hinge pimeda öö kohta.

Niisiis, Vaimse Ego vabaks laskmises tuleb sul mõista ja seda rakutasandini, et kuni me oleme siin, elades oma surelikus kehas (ja seda teeme me kõik), on meil tohutult piiratud võimekus asjade mõistmiseks. Eriti kui jutuks tulevad meie ümber toimuvad vaimsed asjad. Meie aju pole lihtsalt suuteline seda vastu võtma. Samas ei tähenda see seda, et me ei suudaks õppida võimalikult palju. Tõstes oma energeetilist sagedust ja teadlikkust ning hakkame seda mõistma. Asi on lihtsalt selles, et meie surelik, bioloogiline aju ei saa eriti paljudest asjadest aru. See pole ju ka algselt selleks loodud. Kuid see ei tähenda, et me ei saaks õppida aru saama nii palju rohkemast asjadest. Ja tegelikult on see kinni peamiselt selles, kuipalju me LUBAME endal seda mõista.

Selline vaimne tarkus saab alguse tavaliselt läbi ärkamise. Minu Ärkamine sai alguse, kui minu Pooldunud Hing/KaksikLeek käivitas minus Kundalini ärkamise. Ma olin enne seda juba korduvalt läbinud Hinge Pimedat ööd.

Ja nagu paljud KaksikLeegid ütlevad: “Ma ei ole seda palunud!” See on tohutu töö Iseendaga.

Minu Pooldunud Hing lahkus siit oma füüsilisest kehast 2021 aastal. Kuid oma surelikus vormis ta oli ülimalt vaimne ja õpetas mind nii palju. Minu Vaisesse meeskonda kuuluvad Püha Anthony ja Püha Paulus ja samuti minu enese “Pooldunud Hinge Partner” keda ma nimetan lihtsalt Jamesiks.

Kui sa avad oma meeled, siis sinu oma Vaimne Meeskond jagab sinuga informatsiooni. Tavaliselt toimub see uneajal, täpsemalt theeta une ajal. Kõige arusaadavam oleks kirjeldada arvuti keeles, ehk siis informatsioon “laetakse alla”. Mul on plaanis selle kohta kirjutada artikkel ja jagada mõnda oma tavalisi, täiesti hullumeelseid allalaadimisi, mida ma olen kogenud ja mis tagantjärgi on osutunud tõesteks. Aga praeguseks, kui te saate, võtke teadmiseks, et need lihtsalt on nii. Ja need toimuvad ka teistel ning ma võin lubada, et see on juhtunud ka teile endale.

Ühe minu järjekordse unemeditatsiooni ajal sain ma teadmise selle kohta, kuidas informatsiooni ja Tõde on inimkonnale jagatud sajandite kaupa, et aidata neid nende Ülestõusmiste ja Vaimsete Ärkamiste juures, kuid kahjuks niipea, kui see info läbib sureliku aju filtri ja Vaimse Ego, saab see määritud ja tihti ei mõisteta seda enam nii nagu see jagati. Vaadake seda nagu lapsepõlve mängu “katkine telefon” – kuulujutt läheb sõlme. Üks asi, mida minu Vaimne Meeskond on mulle toonitanud, on, et väga paljud religioonid, liidrid, müstikud ja pühamehed jagavad informatsiooni mis on “peaaegu õige” aga mitte päriselt. Näiteks, mulle on selgeks saanud tänu minu Vaimsele Meeskonnale, et me oleme “Ülesvõtmises”, nagu evangelistid seda nimetavad. Kuid “ülesvõtmine” ei ole see mida nad arvavad et see on. Ja kuna nad on juba sajandeid seda informatsiooni filtreerinud läbi erinevate meelte, siis on sellesse tekkinud keerde ja sõlmi, mis ei lase selle tõelist olemust mõista. Ka selle teema jaoks pühendan ma eraldi artikli.
Niisiis, päästetud hinged ei kao äkitselt ega lenda taevasse. See mida me arvame, et on Taevas, on tegelikult 5. Dimensioon ja see on siinsamas maa peal, me lihtsalt ei suuda seda näha.

Te jooksete selgeltnägijate, meediumite, nn pühameeste vahet aga nemad on saanud täpselt sama informatsiooni – kuid kahjuks on nad selle info lasknud läbi oma bioloogilise aju filtri ja siis jaganud seda inimkonnale sellisel kujul kuidas see ei olnud ette nähtud. Nad hakkavad uskuma, et neil on üleloomulikud võimed, samas kui tegelikult on see info kõigile vabalt kätte saadaval. Nad kogevad seda kogemust läbi oma Vaimse Ego. Siin aga tulebki mängu näljane Vaimne Ego ja võtab üle ning nad arvavad, et just neil on see ülim Tõde ja et ainult neil on õigus ning kõik teised on rumalad. See on levinud probleem ka teadlaste ja arstide hulgas. Nad unustavad, et Teadmiste Allikas on olemas ja kõigile kättesaadav, aga nende ego paneb neid arvama, et nad on erilised.

Mitte mingi Vaimne informatsioon pole 100% korrektne, kui ta on juba läbi sureliku laetud, seda lihtsalt seepärast, et see läheb alati läbi inimese Vaimse Ego. Paar reetlikku märki, mis alati paneb mind nägu krimpsutama on, kui ma kuulen kedagi rääkimas:
Ohh, minu perekonnas on kõik olnud selgeltnägijad
Ma sündisin andega
Ma olen sellega tegelenud 30 aastat ja ma tean mida ma teen
Ma aitasin selle kadunukese hinge üle minna
Uskuge mind, kõik need väited tulevad vaimsest Egost ja peaksid teile mõjuma punaste lipukestena.
Kuulake mida nad räägivad ja võtke endaga see osa, mis teiega kaasa heliseb. Kuid ärge unustage, et nende informatsioon on juba läbi Vaimse Ego lastud.

Lisamärkusena: Ükski surelik ei suuda panna hinge minema valgusesse. Esiteks, mitte kõik hinged ei lähe valgusesse, osad neist ON valgus (selgitan seda tulevad artiklis). Jumalik on KÕIKE armastav ja hoolib meist kõigist ja kui mõni meist jääb siia kinni või satub segadusse, siis selleks on olendid teistpoolsuses, kelle ülesanne on sellised hinged koju tuua. Vahest suudab mõni selgeltnägija või pühamees anda “häire”, et selline hing on siin, kuid mitte ükski surelik ei oma võimet aidata neid hingi Teistpoolsusesse. Öelda surijale “mine valgusesse” on lihtsalt õhu raiskamine.

Kõik hinged, kui nad vabanevad oma surelikust kestast, tunnevad armastust ja kui see peaks sulle tähendama nendega voodisse ronimist ja nende kallistamist, siis tee seda! Kata nad armastusega. Sul pole õigust või ka oskust öelda kellelegi, et nad “võivad minna”. Olendid, kes seda tööd teevad ja teevad seda parimal viisil, ma saan neid kirjeldada kui “jahimehed/hooldajad”, nad on ingellikust reaalsusest. Põhimõtteliselt jälitavad nad eksinud hingi ja toovad neid suurima armastuse ja hoolivuse abil koju. Kuid samas on väga konkreetsed igasuguse lollitamise suhtes. Kui nad on hinge koju saatnud ja hing on ikka veel ärevuses, siis viiakse nad omamoodi rehabilitatsiooni keskusesse ja saavad individuaalsessiooni omamoodi terapeudiga, kes aitab neil meenutada kes nad on ja miks nad olid surelikud ning mida nad vajavad kohanemiseks ja tagasi koju minemiseks. Kuid surelikud ei suuda kedagi üle aidata. Erandina ehk anda vaid mõttega Alokile teada, et siin on probleem, mis vajab tema lähenemist.

Üks põhjus, miks hinged jäävad siia kinni, on leping, mille järgi paljude arvates oled sa sadu aastaid siin Ajajoonel, läbides mitmeid Eluaegu (iga ajajoone peal läbid sa neid seitse) niikaua, kui sul on õpitud kõik mida on vaja selgeks saada ja siis lubatakse hing koju. See võib olla väga traumaatiline ja segadusse ajav, kuid Allikas armastab sind ja ei jäta sind maha ega hülga. Mitte keegi ei jää siia lõksu. Aloki tuleb teile järgi.

See teadmine valeinformatsiooni jagamise kohta häiris mind sügavalt ja ühe oma meditatsiooni käigus ma küsisin oma Vaimsetelt teejuhtidelt, kelle õhutusel ma seda kõike üles kirjutan. “Kuidas ma tean, et see info, mida mina jagan on korrektne? Kuidas ma tean, et ma ei jaga valeinformatsiooni? Miks mina?”
Ja vastus sellele tuli kristallselgelt. Vastus oli: “Sa ei tea, kas see mida sa räägid on 100% täpne. Kõik mida sa saad teha on see, et sa usaldad seda, et sa suudad seda meenutada võimalikult täpselt ja alati teed endast oleneva, et ei lase seda läbi oma Vaimse Ego”.
Niisiis, palun mõista seda, et ma lähtun parimast mida ma suudan, kuid ma vahendan seda läbi oma sureliku vormi. Võta vastu see, mis sinuga heliseb ja ole valmis ka teistsugusteks vaatenurkadeks.

Mida ma püüan siin artiklis teha on selgitada kuidas ajajooned, eluajad ja igavene eksistents toimib, arvestades selle teadmisega, mida me kutsume taassünniks/reinkarnatsiooniks. Äärmiselt tähtis on seda mõista, eriti kui sa arvad, et oled KaksikLeegi teekonnal ja kõik ei ole sellel mitte.

Niisiis, kalla endale tass kohvi või teed või kuuma kakaod või keera endale üks mõnus täiskasvanu jook. See saab olema paras suutäis, mis tuleb läbi närida. Alustuseks unusta kõik mida sa arvad teadvat taassünnist. Pööra selle koha peale puhas valge leht.

Hinge kontseptsioon: Mingil ajahetkel meie ajaloos eostas Allikas meie hinge. Sinu hing on eostatud tohutus armastuses. Osad hinged toimetavad ingellikus reaalsuses ja teised toimetavad teistes reaalsustes. Jah, isegi inglid kehastuvad siia, et õppida kuidas olla surelik. Alokid on inglid, kes toimetavad keerubite reaalsuses. Misiganes olendiks sinu hing eostati, ei oma see suures plaanis mingit tähtsust. Keegi meist ei ole tähtsam kui teine. Et selle seletusega hakkama saada soovitan ma teil teha järgmist – vaadake oma töölauale, vaadake, kas te leiate märkmepaberipaki, kus on veel vähemalt 20 lehte peal. Tõstke see kõrvale.

Esiteks tuleb teil mõista, et aeg ei ole see, mida meid on õpetatud arvama.
Kui sa oled 5. dimensioonis ja valmistud maale kehastumiseks, koostad sa koos oma teejuhtidega lepingu, kus on üles tähendatud kõik mida on vaja siin selgeks õppida. Sa otsustad, kes saavad sinu kehastuse vanemateks, kes sinu lasteks, mis tööd/töid sa teed, milliseid õppetunde sa läbid. Sa otsustad ka ajajoone. Samuti on selles lepingus sinu KaksikLeek. Näiteks, eesmärgi jaoks oled valinud ajajoone 1950-2050 (enamvähem üks sajand). Võta märkmepaber ja kirjuta sinna 1950-2050 koos oma nimega. See on sinu ajajoon. Nüüd kirjuta üles kõikide nimed, kes on sinu lähedal nii umbes hüüdmise kaugusel, sealhulgas sinu armsamad ja kirjuta need märkmepaberile.

Ajajoon – periood umbes ükssada aastat, mis sa oled nõustunud maale tulema. Sellel ajajoonel koged sa seitset eluaega. Woha! Kuidas see on võimalik? Osad nimetavad seda “alternatiivreaalsus” või “multiversus”.

Eluaeg – just see millena ta paistab. Nüüd võtke pliiats ja tõmmake oma märkmepaberile joon ülevalt alla. See on teie ajajoon. Nüüd alustage ülevalt ja otsige üles oma esimene elumuutev otsus. Näiteks võib see olla kooli valik (ülikooli või tehnikumi, põhikooli valiku teevad vanemad). Tõmba nüüd peajoonest kõrvale väike oks, see märgib eluaja valikut. Oletame, et sa valid Harvardi ja Stanfordi vahel, valituks saab Harvard. Seega elu nr 1 sa õpid asju, mis toetavad Harvardi minemist. See tähendab Bostonisse kolimist ja kõik see mis seal toimub. Oma Harvardi elu jooksul oled sa edukas, sul on kolm last, teed suure karjäärimuutuse. Uus risttee, oksake sinu ajajoonel. Lahutus, inetu selline.
Järgmine eluaeg (nr 3). See on sündmustevaene ja selle lõpuks oled sa õppinud oma õppetükid ja su keha sureb. Aga sinu energia ei sure, see läheb tagasi ja nüüd on sul võimalus elada Stanfordi elu või siis elu kus sa ei oleks lahutanud. Sa valid Stanfordi elu, selles elus on kolm hargnemiskohta. Nüüd oled sa elanud juba viis eluaega.
Kui sa lõpetad Stanfordi elu, lähed sa tagasi ja elad läbi need kolm kogemust, mis olid võimalused selles eluajas. Pea meeles, sa lähed tagasi seitsmeks eluajaks. Nii ja nüüd ongi see koht, kus võtame ette Karma. Igas järgnevas eluajas tuleb sul lahendada eelmisel eluajal kogutud karma. Selle kõigega peaksid sa tehtud saama eluajaks number kuus, sest eluaeg number seitse on see kõige parem, kus elu on rõõmus ja õnnelik – kuid ka sellel on teine pool, kus sa lood oma järgmise ajajoone karmat. Õnnelikud inimesed kipuvad tegema halbu valikuid, kui nad lubavad oma Egol valitseda. Peale seitsmendat elu lähed sa tagasi Allikasse, annad aru möödunust ja planeerid oma järgmist ajajoont. Sa taaskehastud niikaua kuni oled saavutanud nirvana.

Kui sa nüüd mõtled hetke, enamus inimesi läbivad seitse peamist elusündmust. Alustades abieludest, sündidest ja nii edasi.

See on väga peen süsteem, kus sa saad igal ajajoonel võimalikult palju õppida. Allikas on väga nutikas, kas pole?

Nüüd sa küsid, aga mis nende inimestega, kes on minu elus? Igal inimesel on nende oma isiklik ajajoon (märkmepaber) ja kui sa suudad ette kujutada seda kui inimesi, kes liiguvad sisse ja välja sinu eksisteerimisväljas, siis nende “märkmepaber” puudutab sinu oma hetkeks ja te olete jaganud kogemust. Nende ajajooned ja kogemused võivad olla sinuga sarnased, kuid on alati isesugused. Samas teised puudutavad ja kolistavad pidevalt sinu ajajoones. Liblikatiiva efekt on vale. Unusta see.

Just seepärast koged sa de´ja`vu hetki ja miks kellegagi kohtudes on tunne, et oled temaga juba kohtunud. Sest sa juba oledki.

Nii, nüüd viskame patta veel Pooldunud Hinge/Kaksikleegi mõistatuse. Vaata oma ajajoont. Mis sa arvad, mis saab siis kui sul on KaksikLeek? Nad jagavad sinuga sinu ajajoont, neil on peaaegu identne tsakrasüsteem ja teie aurad on identsed. Niisiis, läbi oma elu, alateadlikult, oled sa pidevalt mõjutatud oma kaksiku läbielamistest ja valikutest. See tähendab, et teil on JAGATUD AJAJOON.
Elu nr 7 veedate te oma pooldunud hingega liidus/koosluses – mitte enne. See omakorda ei tähenda, et te ei kohtuks oma kaksikuga enne seitsmendat elu, lihtsalt te ei saavuta kooslust temaga enne. Samuti on väga suur võimalus saavutada ka suhe temaga varasemates eludes, kuid te ei ole enne vaimselt valmis tõeliseks koosluseks. Ja need suhted võivad olla väga valusad. Just see on põhjus, miks paljud arvavad, et nad on kohtunud oma kaksikuga. Nad ongi, aga nad ei ole veel valmis liiduks. Kõigepealt on sul vaja teha tööd iseendaga ja visata need rumalad peegliharjutused minema. Need lihtsalt ei tööta. Sinu Liit ei pruugi teoks saada sellel eluajal. Vägisi selle liiduni punnida, enne kui Universum on selleks valmis, võib põhjustada ebavajalikku Karmat, mis takistab Liitu või muudab selle äärmuslikult keeruliseks. Parim mida sa teha võid, on lasta lahti oma ootustest selles osas ja lasta Universumil täita oma osa.
Niisiis, kui sul on kaksikleek, siis sa KOHTUD TEMAGA ühel hetkel igas eluajas ja see kogemus on väga pingeline, kuigi te ei pea jõudma suhtesse.

Lisaks, kõik KAKSIKLEEGI SUHTED on romantilised. Sa ei saa olla kaksikhing oma emaga, lapsega, õe või vennaga. See ei ole lihtsalt võimalik. Te olete kaks tervikut Ühest suurest tervikust. Jumalik Mehelikkus ja Jumalik Naiselikkus on määratud saama Üheks oma Liidus. Sa võid kogeda väga kõrgesageduslikku hingesugulase suhet teistega, kuid kõik KaksikLeegi suhted/sidemed on romantilised.

Et seda asja veel keerulisemaks ajada võiksin sisse visata veel teemad nagu Karmalised hingesugulased, traumasidemega hingesugulased, valekaksikleegid ja see teema võib väga kiiresti minna väga hulluks kätte.
Mis siis on parim soovitus mida ma saan anda.
Umbes 32 aastat tagasi kui ma esimest korda kohtusin oma KaksikLeegiga, käivitasin ma temas Kundalini ärkamise. Ise seejuures sellest midagi teadmata. Temast sai väga vaimne ja ta tegi oma osa tööst, samal ajal püüdes mind uuesti leida. Meil mõlemal oli olulised karmasuhted vaja läbi töötada ja lõpuks kohtusime uuesti veidi aega enne seda kui ta suri. See oli eluaeg nr 6. niisiis me oleme taas tulemas seitsmendasse. Ma kirjutan sellest hullumeelsest teekonnast teises artiklis. Niisiis tööta endaga. Kui sa kohtud oma kaksikuga, aktiveerub sinu Kundalini ärkamine. Ja pane tähele, et see ei toimu mõlemal üheaegselt, sa sukeldud Hinge pimedasse öösse ja sul tuleb alistuda protsessile ning saavutada sügav usaldus, et Universum teeb kõik selle mis vajalik. Sa ei saa seda vägisi kiirendada, ja sul tuleb lubada oma kaksikul teha tema osa oma karmateemades.

Pooldunud Hinged kipuvad olema tohutult vanad hinged ja mitte kõigile ei pakuta seda au, mõned hinged ei võta seda valikut vastu, sest see on väga valus. Kuid KaksikHinged tõusevad kiiremini kui need, kes pole pooldunud.

Ma loodan, et see valgustab veidi seda teemat ja annab selgust. See on informatsioon, mis on mulle alla laetud.

Link for booking a reading. https://app.squarespacescheduling.com/schedule.php?owner=25751356

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.