Vaimne kontakt, ja kuidas seda kogetakse


Vaimne ühendumine: Mis see on ja kuidas seda kogetakse?

11.04.2022 By SOLANCHA STAFF 

ÜksikHunt tõlgib 09.10.2022 Autori ja originaali juurde pääsete ülemiste linkide kaudu.

spiritual integration image

Kas oled kunagi kogenud midagi, mille puhul sa mõtled, et see ei saanud kohe kuidagi olla päriselt? Näiteks lausunud vaimseid tsitaate keeltes milles sa kunagi pole rääkinud või näinud unenägusid, mille puhul võisid vanduda, et see oli reaalselt? Alustame sellest, et sinu kogemused olid päris tavalised, kuid selleks, et neid kogeda peab olema vaimses ühendumuses

Mis on vaimne ühendus? 

Selline kontakt/ühendus kujutab endast sügavama taseme tarkust, mida me kogeme oma vaimsetes praktikates. Universum, Looja või Jumal, mis iganes terminit sa eelistad, juhendab meid alati. Kuid sa ei suuda vastu võtta ühtegi vaimset sõnumit, kui sa oled oma südame ja arusaamad sulgenud. Võta seda selliselt, et sa oled oma mobiili välja lülitanud ja sa ei saa võrgust ühtegi teadet.

Niipea aga kui sa lülitad oma signaalivastuvõtja uuesti levisse, hakkavad sõnumid sisse tulema. Ja mõned neist võivad olla pärit lausa sinu lapsepõlvest. 

Niisiis, kuidas me saame oma signaali vastuvõtja levisse lülitada?

spiritual awakening journey image

Meie teejuht sosistab. Kui me teda ei kuule, siis ta räägib. Ja kui me ikka veel teda ei kuule, ta röögatab. Mida ma sellega mõtlen? No vaata, me kogeme enamuse nendest nägemustest ja unedest oma kõige keerulisematel hetkedel. Nagu näiteks armastatud inimese kaotamine, peale haigust või õnnetust haiglasse sattumist või siis kui meil ei õnnestu saavutada mingit olulist asja, mille nimel me oleme võibolla pingutanud kuid, kui mitte isegi aastaid. Just see on hetk kui Jumal meiega räägib.

Tal on kombeks sind sinu tegemistes peatada, eriti siis, kui kõik sinu elus tundub minevat valesti.

Vaatamata karmile ja dramaatilisele lähenemisele saame me ka oma vaimse ühenduse, millest saab meie “Teekonna Iseenesesse” järkjärguline, tibusammudega astumine. See saab alguse kurvameelsusest. Tundest, et meie senine elu pole piisav. Nagu midagi on puudu, midagi on veel. Või et sügaval sinus on teadmine, et sa oled väärt palju enamat ja sa keeldud leppimast vähemaga.

Seejärel tekib sinus vastupandamatu soov seda puuduolevat kildu üles leida.

Oled sa juba kuulnud hinge pimedast ööst? Kokkuvõtvalt on see, just see hetk, kus sa koged nii sügavat valu, et su süda puruneb kildudeks. Me kutsume seda teekonna lõpuks, või viimaseks õlekõrreks. Need kes sellest punktist läbi lähevad, saab sellest hetkest teie kasvamine, avardumine ja ääretu armastuse kogemine. Kuigi mitte igaüks, kes saavutab vaimse ühenduse ei pea läbima seda faasi.

Vaimse ühenduse protsess

Peale meie mustemat hetke hakkame me kogema positiivset nihet. Ehk on see vana sõber, kes helistab ja pakub sulle mõne hea idee. Või sa komistad mõne hea raamatu otsa, mis inspireerib sind jälle unistama. Mis see iganes võiks olla, tekib sulle taju, et asjad hakkavad pöörama ennast paremuse suunas. Kuni liikumine peatub ja sa avastad ennast platoolt. Ronida justkui pole enam kuhugi. Just see on hetk, kui hakkavad tekkima vaimsed kontaktid.

Siin on see koht, kus sul on parem alistuda ja teada, et sa oled just selles kohas kus sa olema pead. Siin on hetk, kus vanad kombed, vanad mustrid ja vana elustiil tuleb ohverdada ja võtta vastu uus. Et uut vastu võtta on vaja vana ja kulunud välja visata, et teha ruumi uuele. Võib isegi juhtuda, et sul on vaja vahetada töökohta, partnerit, elukohta, oma söömisharjumusi ja nii edasi. 

Kas me tohime valida, et me ei võta seda ühendust vastu?

Jaa, loomulikult. Vaata, sina ise oled oma saatuse autor. Vahest elu annab meile korraliku litri, sest me ei ole suutelised ühendust vastu võtma. Sel hetkel võib lihtsalt liiga palju asja korraga toimuda, või näiteks oled sa midagi maha maganud. Õnneks ei ole aga selleks kunagi liiga hilja. Sul on alati võimalik taastada oma kontakti loomine, kui sa oled selleks valmis. Lihtsalt küsi endalt küsimusi selle kogemuse kohta, mis käivitab sinus emotsionaalse vabanemise. Näiteks küsimused selle kohta kuidas sa tundsid ennast. Sul pole vaja seda kogemust täies ulatuses korduvalt läbi elada või meelde tuletada kogu protsessi.

4 asja mis võivad aidata Vaimse ühendumise protsessis.

Ette rutates tuleb hoiatada, et Vaimse ühendumise protsess ei ole alati just meeldiv protsess. Sa võid valida uude energiasse kehastumise ja selle energia oma ellu sidumise (sellest ka termin vaimne integratsioon). Või sa võid valida selle eemale tõukamise ja vaadata teisele poole, lihtsalt eirates igasuguseid jõude, mis sind sellesse hetke juhivad. Järgmised võtted on nendele inimestele, kes otsustavad selle protsessi läbida.

what is spiritual integration image

#1: Mediteerimine

Meditatsiooni käigus sa lijtsalt jälgid seda, mis sinu sees toimub ja teed seda ilma ühegi hinnanguta. See hõlmab ka sinu mõtteid, emotsioone, tundeid ja kõike muud, mis sinu elus parasjagu toimub. Ajapikku suudad sa eristada oma teadvusest mis neid mõtteid endasse imeb.

Mediteerimise juures on kõige olulisem vaigistada oma vadistav meel ehk vadistav pärdik. Kui su meel pole vait, on sinu protsess vaimse ühenduse loomiseks raskem kui see võiks olla.

#2: Maanda ennast loodusega

Kui sa praktiseerid maandamistehnikaid, siis sinu selgus teravneb. Sa suudad tasakaalustada oma energiaid ja keskenduda ühele teemale. Samuti peab su meel olema tasakaalus, et keskenduda uuele energeetilisele nihkele.

#3: Töö oma Varjuminaga

Töö oma Varjuminaga aitab ühenduda oma pimedama poolega. Me kõik oleme läbi aegade pakkinud endasse leina. Seat ühiskond õpetab meid peamiselt oma tundeid endasse pakkima, sest need justkui muudaks meid vähemateks. Kahjuks on aga esimene millega sa selle kontakti loomisel silmitsi oled, just pimedus mida sa oled endas peitnud. Niisiis, sul tuleb esmalt needsamad rasked energiad lahti pakkida, sest muidu sa kutsud endale neid asju mida sa tegelikult ei soovi.

#4: Päeviku pidamine ja töö unemaailmaga

Salvestades kõik oma nägemused ja mõtted aitab sul läbida protsessi. Teekond võib olla hirmutav. Sa ei pruugi mäletada iga selle kogemuse detaili. Kuid me vältida negatiivseid mõtteid ja keskendume tänulikkuse kirja panemisele.

Samamoodi pane kirja ka oma unenäod. Tee seda kohe kui ärkad. Kui sa tõesti oled saavutamas vaimset ühendumust siis su uned hakkavad järgima kindlat mustrit. Selleks et seda mustrit märgata on sul vaja oma uned kirja panna.

Mis kõige tähtsam, ole avatud uue informatsiooni vastu võtmisele ja uurimisele. Ära võta ühtegi uudist pealkirjaväärtuses vaid tööta see endas läbi ja kinnita selle tõesust iseeneses.

Ja mis edasi?

Kui sa hakkad kogema Vaimset ühendumist, siis palju on abiks, kui sa leiad endale mõttekaaslaseid kelle on olnud sarnaseid kogemusi või neid, kellel on vaimumaailmast parem ettekujutus. Kuid kui sinu päritolu perekonna ja ühiskonna poolt sisse juurutatud uskumused saavad kahtluse alla pandud, siis on täiesti normaalne, et sa püüad nendest kutsumistest võimalikult kaugele hoida. Vaatamata kõigele, kui sa ühel hetkel suudad vastu võtta need sündmused, siis ärkad sa ka teadlikkuse kõrgemale tasemele.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.