Naiselikkuse tume Vägi


Naiselikkuse tume Vägi: Uurime Naiselikkuse Varjumina poolt.

 

21.03.2022 By SOLANCHA STAFF 

Dark Feminine Energy Image

Peaaegu alati, kui me räägime Jumalikust Naiselikkusest tuleb meelde loomise, uuestisünni, hoolitsuse ja toitmise teema. See on võimas emalik energia, mis eksisteerib kõikides elusolendites. Samas on sellel pühal naiselikkuse energial ka väga hävitav külg: Naiselikkuse Tume energia.

Räägime sellest lähemalt:

Mõistes Naiselikkuse Varjupoolt

Naiselikkuse tume energia hõlmab endas naiseks olemise müsteeriume. See naiseliku energia varjupool on loomises peituv hävitav vägi. Seda iseloomustab surm ja mässavad muundumised. Ütlus: “Ei ole jubedamat raevu kui põlatud naisel” (“There is no wrath like a woman scorned”), võtab kokku selle metsiku naiseliku energia väe. Lisaks sellele me kuuleme ja näeme legendides ja religioonides seda väge jumalannadel nagu Kali (Surma valitsejanna), Lakshmi (väe ja külluse jumalanna), Oya (ilmastiku Jumalanna), Lilith (Deemonite Ema ja Adama esimene naine), Lana (karm puhtuse jumalanna).

Et siis kuidas tume naiselikkus välja näeb?

Tumedat naiselikku energiat saab väljendada järgneval viisil:

#1: Draamakuninganna

Jumalik Naiselikkuse energia viljastab meid looma ja elu eest hoolitsema. Kuid kahjuks leiavad osad inimesed selle väe liiga võimsa või kohatu olema ja lõpuks nad lihtsalt püüavad seda väge eneses kokku pakkida. Mida aeg edasi, seesama kokku pakitud võimas energia lööb korgi pealt ja inimene muutub kontrollimatuks manipulatiivseks kontrollifriigiks ja draamakuningannaks.

#2: Püha seksuaalsuse liitude häbistaja

Seksuaalne intiimsus on püha liit mis hõlmab endas nii füüsilist kui energeetilist sidet. Partnerid jätavad teineteise energiasse jälje läbi armastuse ja seksi. Samas paneb aga tume naisenergia meid seda seksuaalsuse püha liitu eirama. Jagades keha paljude seksuaalpartneritega, sealhulgas võhivõõrastega. Kurb on see, et tänapäeva ühiskond viitab sellistele suhetele kui “friends with benefits”– sõbrad, ka voodis.

#4: Orgasmi teesklemine

Kas sa teeskled, et said orgasmi, sest tahad oma partnerile meelepärane olla? Kui nii, siis see on selge märk sellest, et sinus on tugev tumeda naiselikkuse energia. Ideaalis peaksime me tundma tõeliselt naudingut, kui jagame ennast intiimselt. Samas, kui me teeskleme orgasmi, pöörame oma keha kasutuse ümber, mitte ise naudingu loomiseks vaid teistele meelejärgi olemiseks.

Miks me peaksime oma Tumeda Naiselikkuse Energia omaks võtma?

divine feminine awakening image

Me elame patriarhaalses ühiskonnas, kus igasuguse naiselikkuse energia või selle varju näitamist loetakse nõrkuseks. Enamgi veel, väga varasest east õpetatakse meile, et igasuguste naiselikkuse emotsioonide näitamine on kohatu ja isegi häbiväärne. Samas tuleb meil mõista, et tume naiselikkuse energia on meie naiseliku jõu varjupool. See on meie elu olemuslik osa.

Niisis tuleb meil see Vägi tõeliselt omaks võtta ja suunata see inimkonna heaks.

Tüüpiliseks näiteks on naised, kes on ennast aheldanud puude külge, et takistada nende maha saagimist. Need naised kasutavad oma tumedat Naiselikkust, et kehtestada ennast ja kaitsta maailma metsade maha võtmise eest.

6 viisi, kuidas jõuda oma Tumeda Naiselikkuse energiani

#1: Käivita töö oma Varjuminaga

Töö varjupoolega toob kaasa oma kokku pakitud negatiivsete emotsioonide häbenemise, sealhulgas ka tumeda naiselikkuse häbenemise. Selles Varjumina töötlemises me püüdleme igasuguste kahjustavate uskumus süsteemide tühistamisele. Teeme seda aga läbi selliste treeningute nagu positiivsed afirmatsioonid (enesesisetused), päeviku pidamine oma arengutest ja samuti ka füüsilised treeningud. Kuid kõige enne tuleb sul aga otsustada, kas sa vajad kellegi abi, või oled valmis oma varjuminale iseseisvalt silma vaatama.

Terapeudid või kogenud tervendajad saavad sul aidata oma Varjumina käitumismustreid ja päästikuid märgata. Lisaks on kogenud tervendaja suuteline andma sulle individuaalset juhendust, et sa saaksid ohutult oma tumedat energiat vabastada.

#2: Tee maandamistehnikaid

Millal sa viimati olid looduses? Ma mõtlen tõeliselt kontaktis loodusega? Isegi nii, et sa haarasid paljaste kätega puhast musta mulda? Usu või mitte, see lihtne kontakt ühendab sind sinu Jumaliku Naiselikkuse Väega. Maandamine on teraapiline tehnika, mis aitab meil tervendamise eesmärgil, lülituda maa elektrilisese energiasse. On veel teisigi maandamise harjutusi: –

 • Paljajalu käimine või jooksmine – Olgu siis paljal maal või murul. Tähtis on, et su nahk puudutab loomulikku pinnast, et juhtida sinu kehasse maa energiat.
 • Lama pikali pinnasel – Mine parki või randa ja tee endale üks mõnus lamamisrännak, olgu see siis murul või liival.
 • Sukeldu sügavale vette – Vesi pakub sama maandamis effekti nagu füüsiline maa. No ja annab võimaluse külmematel kuudel veekogudes ujumise asemel minna ujuma basseini.
 • Kasuta maandamis vahendeid – Tänapäeval on olemas raskustega tekid, survesokid, sidemed. Sa saad neid kasutada vastavalt oma individuaalsele eluviisile.

#4: Praktiseeri Alkeemiat

Alkeemia on arengu protsess, mis muudab meie haavad meie tugevusteks. Ja nagu järgnevast näed, on see seitsme astmeline protsess:

 1. Skulptori peitel teeb oma tööd – Murra lahti enesevähendamisest, hirmust, enesesaboteerimisest ja kõigest sellest, mis takistab sul avastada seda tõelist iseennast.
 2. Lahustumine – Võtame objektiivse vaatekoha enese positiivsetele ja negatiivsetele omadustele.
 3. Separatsioon, lahutamine – Saa teadlikuks oma tõelistest emotsioonidest ja võta need omaks.
 4. Loogika – Tunnista endale kõiki siiraid emotsioone, olgu need negatiivsed või positiivsed.
 5. Käärimine – Alusta taassünni protsessi.
 6. Destilleerimine – ühenda saavutatud vaimsed taipamised oma igapäevaeluga.
 7. Hüübimine – Ühendu vaimuga.

#5: Mediteeri

meditating woman image

Kasuta meditsiooni, et häälestuda oma tumedale energiale eneses. Siin sa ühendad oma keha, meele ja hinge, seda saad teha läbi kohalolu meditatsiooni ja tsakrate tasakaalustamise. Selle tasakaalustamise käigus tegeled just blokeeringute või puuduliku või ülemäärase energia voolamise tasakaalustamisega. Iga tsakra üksteise järgi. See annab võimaluse meil saavutada ja/või taastada oma täielikku potensiaali.

#5: Praktiseeri enese armastamist ja väärtustamist

Tumeda Naiselikkuse energia omaks võtmine saabki alguse just iseenese aktsepteerimises, ennast armastama ja väärtustama õppides. Jätkuks mõned enesearmastamise tehnikad mida sa saad kasutada, et õppida iseennast tõeliselt omaks võtma:

 • Pühitse Tänast Sind, seda kelleks sa oled muutunud;
 • Kallista endist mina, sest see olid sina kuid minevikus ja ilma temata ei oleks sa täna see kes sa oled;
 • Usalda oma intuitsiooni ja langeta õigeid otsuseid;
 • Andesta endale kõik minevikus tehtud vead, sest need olid sulle kogemuseks ja õppetükiks.

#6: Päeviku pidamine

Tee oma märkmikust oma parim sõber, kellele sa võid turvaliselt kõike rääkida. See päevik aitab sul oma kogemusi läbi vaadata ja analüüsida, leida oma metsiku naiselikkuse energia väljundid. Kasuta neid taipamisi, et tuua välja kõik ebamugavad emotsioonid mis kerkivad mõne teatud teema või sündmuse ümbert üles.

Kasuta päevikut, et kirjutada sinna kuidas sa tunned ennast oma suhtes, ükskõik millises suhtes ja nende raskemates hetkedes. Küsimused millele sa päevikus vastad võiksid olla järgmised:

 • Mis tõmbab teisi minu juurde?
 • Keda ma usaldan kõige rohkem ja miks?
 • Mida ma tegelikult otsin suhtest kui ma sellega alustan?
 • Kas minu eelmised suhted õpetasid mulle midagi?

Too välja kõik vastuolulised mõtted või negatiivsed mustrid vastustes.

Korda päeviku analüüsi kui sa tegeled ükskõik millise Tumeda Naiselikkuse energia väljendusega. Olgu see siis seoses tööga, karjääriga, isikliku kasvamisega või elusihtidega.

Järeldus

Teekond iseenese mõistmisele eeldab meist, et me elame tasakaalustatud elu, mis tunnustab ka meie Varjumina. Kui me puudutame oma Tumeda Naiselikkuse energiat, siis suudame olla toetavad ja ei muutu lõrisevaks metsaliseks. Seejuures, selle energia õige suunamine tekitab meie jaoks turvalise keskkonna nn tervislike piiride sees. Maandamistehnikad nagu alkeemia, meditatsioon, enese armastus ja töö Varjuminaga on väga efektiivsed vahendid, et jõuda selle metsiku naiseliku energia valdamisse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.