Mis on hingeleping?


Elu eesmärk

Julie O’Hara 07.05.2023

Hingeleping on just see, millena ta paistab. Enne kehastumist me kohtume oma vaimse meeskonnaga (see on justkui supervisioon mida viib läbi Allikas) ja sellel koosolekul me vaatame üle oma õppetunnid, mis me oleme võtnud eesmärgiks sellel ajajoonel selgeks saada. Ajajooned erinevad eluaegadest. Ühel ajajoonel elate te mitu samaaegset eluaega. Ja hingelepingud ongi need, kus te otsustate millised on õppetunnid, inimesed kellega kohtute ja suhtlete ning milline on selle eluaja eesmärk. Siin, planeedil Maa, on palju inimesi, kes otsivad oma elueesmärki läbi elu.

Mis on hingeleping?

Lühidalt, hingeleping on kokkulepe, mille sa teed enne kehastumist. Täpsustad oma valikud, elukogemused ja sündmused. Seda kõike selleks, et saavutada vaimne kasvamine. Hingeleping on kokkulepe, mille sa koostad oma vaimse meeskonnaga enne kui sa kehastud planeedile Maa. See on sinu elu projekt. See kirjeldab mida sa soovid teha sellel ajal kui oled siin, mida sa tahad kogeda ja väga oluline peatükk selles on see osa, kus on kirjas kõik sinu õppetükid mida sa hakkad õppima/tahad õppida ja tunded mida sa tahad tunda.

See on see, kus sinu Jumaliku Tahte Teekond on määratud. Samuti on see kaardiks, mille järgi sul on võimalik teha valikuid, Inimese Vaba Valik ja nende valikute tagajärjed.Paljud hinged pöörduvad maale tagasi rohkem kui ühe korra ajajoonel, seda selleks et kogeda olukordi teisiti. Teaduslikust vaatenurgast on hingeleping lihtsalt energeetiline sagedus, mis on salvestatud sinu DNA keerdudesse.

Sinu individuaalne energia on tulemuseks sinu sünninimest, mille te samuti lepite kokku nende läbirääkimiste käigus. Tihti märkad, et kaksikleekidel on sageli sarnane nimekuju vahest vaid paari tähe võrra teisest erinev. (autori kõrvalmärkus: temal paluti kasutada nime “Jonah” nagu raamatus. Tema varasem nimi oli teistsugune, kuid ta pidas ennast alati “Jonah”). Sa oled just see, mis on sinu hingelepingu energiline vibratsioonilainetus. Sinu hingeleping on peidetud sinu sünninimesse. (tõlkija märkus: sinu pärisnimesse, mis on tavaliselt teiste eest kaitstud). Me kõik oleme kuulnud emade lugusid nagu: “Ohh, nii nagu ma teda esimest korda vaatasin, siis ma teadsin, mis tema nimeks peab saama.” See määratakse enne sinu sündi. (ma toetun siin oma nime saamise loole).

Kuidas sinu hingeleping mõjutab sinu elueesmärki?

Hingeleping kannab endas sinu karmat, andeid ja eesmärke. Nende läbirääkimiste käigus saab paika ka sinu sünni aeg, sünni koht ja tihti ka astroloogiline muster. Sinu astroloogiline muster (sünnikaart) on tegelikult tööriist ja kingitus, mis aitab sul saavutada oma eesmärke ja elumõtet mida sa tahad saavutada selle elu jooksul. Ma kirjeldan sünnikaarti nagu ühte suurt ühepajatoitu, kuhu on palju erinevaid asju sisse pandud, osad hapud, osad magusad, natuke soola ja pipart, kuid kõik see töötab üheskoos, et meie saaksime oma vajadusi täita.

Hingeleping määrab selle, kuidas sa asjadesse suhtud, mis on need mis käivitavad sind agressiivsemalt, mis vähem ja mis on sinu tugevused, mida saad kasutada kui töötad läbi oma karmat ning eesmärke. Kodulehel Scaredsloth, pakun ma võimalust arstoloogilise sünnikaardi koostamiseks ja nõustamist.

See on imeline, mida kõike sa saad õppida läbi astroloogilise analüüsi ja see on tihedalt seotud sinu hingelepinguga. Sellest on näha milles sa oled osav, see selgitab sinu hingemissiooni ja seda miks sa siia maale kehastusid. Sünastrikaardid (teen paaridele) või sobivuskaardid annavad mulle tihti selge pildi sellest kas keegi on kaksikleek või hingesugulane.

Sinu hingeleping on raudpolt kindel, kuid samas ei tähenda see seda, et sa oleksid selle kontrolli all. Sul on alati olemas vaba valik. Mida kaugemale te oma vaimses arengus jõuate, seda enam kaldute kõrvale oma hingelepingust, seda kergem on teil ikka ja jälle tagasi pöörduda, et õppida õppetunde, mida olete püüdnud omatahtsi kontrollida.

Alustame aga sellest, Karma ei ole karistus. Karma käivitub, kui sa püüad vaba valikut kasutades vältida oma õppetunni õppimist. Püüdes kontrollida oma nägemusega oma elu ja mitte tahtes järgida oma hingelepingut, sest vaimne ego jonnib, on tulemuseks see, et õppetükk jääb õppimata ja selle juurde tuleb tagasi tulla, et see ära õppida. Selles pole tegelikult midagi häbiväärset. Inimesi on õnnistatud tohutu vaimse ego ja vaba valikuga ning nendest loobumine on jube keeruline. Seda isegi juba kõrgele arenenud meistritel. Olukorras, kus sinu hing pole saanud õppida hingelepingus kokku lepitud õppetunde, kehastub hing uuesti siia ja uue ringi õppetükk saab olema täpselt vastupidine sellele mida eelmine kehastus oleks võinud õppida.

Kuidas lugeda oma hingelepingut?

Oma hingelepinguga saad tutvuda Akašha raamatukogus. Igal ühel on sinna ligipääs. Tavaliselt läbi sügava meditatsiooni. On ka mõned meediumid ja lugejad, kellel on see võimekus rohkem käpas, kuid sa saad alati seda ise teha. Mul on mõned meditatsioonid, mida ma olen Youtubes kogunud (mitte minu enda koostatud videod) mis on väga head toetamaks sind Akašha raamatukoguga ühendumaks. Akašha salvestised on energeetilises raamatukogus, kus on kirjas kõik mõtted, teod, emotsioonid ja kogemused, mida sa oled läbi elanud kõigis oma erinevates kehastustes ja ajajoontes. Kui sa mediteerid piisavalt sügavalt, saad sa salvestistele ligi oma vaimse meeskonna abil. Kuigi see ei ole lihtne protsess, on see võimalik igaühel.

Alokid, samuti tuntud kui surmainglid (nad pole sugugi hirmasad tegelased) on Akašha salvestiste hoidjad. Sina otsustad lepingu läbirääkimistel, kes saab olema sinu Aloki ja kui on sinu aeg kehastust vahetada siis on just tema see, kes on sinu teejuhiks. Tavaliselt on nad võimsad teejuhid, koosnedes valgusest. Nad ei ole tumedas hõlstid hirmsad tegelased vikatiga, see on inimese konstruktsioon.

Sa ei pea olema selgeltnägija, kuigi kõik me oleme teatud omadustega. Kuid kõigil on sinna sissepääs. Olge ettevaatlikud petturite ja šarlatanidega, kes püüavad teile midagi muud väita.

Millised on hingelepingute erinevad vormid?

Hingelepinguid ei koostata vaid ühe inimesega. Tegelikult on ka pereliikmete, sõprade või ka romantiliste suhete taga hingelepingud. Järgnevaks kirjeldan kolme levinumat lepingut.

Karmaleping

Karmalepingud on tihti loodud just toksiliste inimestega, olgu need siis romantilised partnerid, halvad sõbrad või isegi halb ülemus. Need suhted on ebastabiilsed ja pingelised ning esindavad eelmiste elude lahendamata karmat.

Karmalepingu saab lõpetada, kui inimene on oma õppetüki selgeks saanud ja lõikab enda elust selle toksilise inimese välja. Minu soovitus on lisaks karmaõppetunni lahendamisele, teha veel ka täielik energeetilise sideme läbi lõikamise rituaal. Seda selleks, et olgugi, et sina oled õppetunniga valmis saanud, pole teine veel seda teinud ja ta võib uuesti oma õppetunni lahendamiseks tulla selle teemaga tagasi. Nimelt on siin tegu karmavõla tasumisega. Kui see juhtub, siis peab inimene, kellel on veel võlg tasumata tulema sama ülesande juurde tagasi. Kui aga esmane inimene on energeetilise sideme läbi lõiganud, siis ei saa ta tema juurde tagasi tulla järgmistes eludes või paralleelsetes eludes. Ja just nii tekivad jälitusmaania käitumised, kui keegi saab soovimatu kiindumise või arvab, et tal on kellegagi, kui tegelikult seda pole. Samamoodi on siis kui inimene jälestab sind ilma selgete põhjusteta. Või see, kui te komistate kellegi otsa, kes pöörab teie elu pea peale. Siin tuleb mõista, et see inimene tegeleb oma toksilise karmaga ning olge kindlameelsed ja ärge kartke nendega sidet läbi lõigata.

Karmalepingul on veel üks alamliik, mis väljendub karmalise hingesugulasega. Nemad on tihti vale-kaksikleegid ja nad on väga keerulise ja valusa eluõppetunni tagajärjed.

Hingesugulase leping

Kui olete karmalepingu lõpetanud, on võimalik vormistada hingesugulase kokkulepe, mis põhineb tingimusteta armastusel. See on kohene side, mida iseloomustab teineteise toetamine, et kasvada ja täita oma hingemissiooni.

Samas, kui hingesugulase leping ei pea kestma igavesti, on selle eesmärk, et sina avastad iseenese uue versiooni. See leping täidab oma eesmärgi, kui õppetükk on selgeks saadud. Hingesugulase suhted ei ole alati romantilised, kuid nad võivad seda olla. See on justkui sinu parim sõber kellega sa jagad lapsepõlve. Seda sidet leiad vanemlikes suhetes ja sageli pingelistes romantilistes suhetes.

KaksikLeegi Leping

Kaksik Leek on sinu enese hinge teine kehastus samas reaalsuses/ruumis. See tekkis kui hing pooldus, luues kaksikleegi lepingu. Need on väga harvad ja väga pingelised hinge kokkulepped, mida pakutakse vaid väga vanadele hingedele (tihti just inglite reaalsuses. Inglid on kõige esimesed kehastused, seega kõige vanemad). KaksikLeegi Lepingu eesmärk on panna mõlemad kehastused õigele eluteele ja kogeda vabastatud armastust. (tingimusteta, Jumalikku armastust)

Kas sa saad hingelepingut murda?

Enamus juhtudest saab lepingut murda, kui selle eesmärk on täidetud. Näiteks, karmalepingut saab murda, kui karmaülesanne on selgeks õpitud ja isik eemaldab ennast toksilisest isikust, kellega see leping oli vormistatud.

Samuti on võimalik lepingust tagasi astuda, kui paluda universumil teha erand, lubades edasi liikuda, õppida oma vigadest ja saada parimaks võimalikuks versiooniks endast, läbi vaimse arengu ja tervenemise.

2 kommentaari “Mis on hingeleping?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.