KaksikLeekide ajalugu


See ei olegi nii uus kui võiks arvata

Julie O`Hara Mai 2023

KaksikLeekide ajalugu ja päritolu

Kaksikleekide päritolu, paljuski sarnane kaksikleegi teekonnaga, on olnud debattide teemaks tuhandeid ja tuhendeid aastaid. Tänases interneti ja sotsiaalmeedia ajastul on kaksikleegi fenomen ja selle teekond populaarsem kui kunagi varem. Millal see siis alguse sai?

Oma praeguses kehastuses, termin “Kaksik Leek” loodi 70ndate lõpus Elizabeth Clair Propheti poolt. Ta oli ülimalt nutikas naine, kes muutis kaasaegse taevaliku romantika nägu. Vaata tema videoid YouTubes. Need näevad välja aegunud (videod on vanade VHS lintide tõmmised), kuid see info mida ta vahendab on tõsine.

Ajaloolised kirjeldused ei kasuta terminit kaksikleek, kuid sa võid leida viiteid kaksikleegi päritolule Kreeka filosoofiast, Hindu mütoloogiast ja Piiblist ning samuti kirjandusteostest.

Termin KaksikLeek sai alguse Elizabeth Clair Propeti ja tema abikaasa õpetustest 70ndate lõpust ja 80ndatest, just nagu enne nimetatud.

Lisaks sellele, Dolores Cannon (samuti surnud), kes oma kanaldustega lõi maha ukse teemade eest, mis avavad meie maiste eesmärkide ja enne kehastust koostatud läbirääkimiste kohta. Ma soovitan tõsiselt võtta ette mõlema naise videod YouTubes. Samuti luua endale kasutaja keskkonnas Gaia.com. Juba ainult see fakt, et meediakanal (parema sõna puudumisel) julgeb vahendada selliseid õpetusi on fenomenaalne.

KaksikLeegi ajaloo jälitamine on keeruline, sest terminoloogia on erinev. Termin “KaksikLeek” on olnud meie sõnavaras väga lühikest aega. KaksikHinged, poolitatud hinged, tõeline armastus, igavene armastus, minu teine pool on aga terminid mis on kasutusel palju kauem.

Enamus sellest, mida mina olen Kaksikleegi kohta õppinud, põhineb minu enese kogemusel ja sellel informatsioonil, mida ma olen vaimselt alla laadinud ja mida ma olen kuulnud tuhandetest teisest kaksikleekide lugudest. Kaksikleegi Teekonnad on alati unikaalsed, kuid sellele vaatamata on neis mustrid, mis läbivad kõiki. Ma suudan tavaliselt eristada, kas inimene on Teekonnal või kasutab vaid teekonnale omast sõnavara, et kirjeldada oma kogemust ja kirge. Kahjuks on paljud lootusetud romantikud langenud kaksikleegi populaarsuse ja romantika ohvriks, samas kui partneriga seob neid vaid hingesugulus või karmaside (nende detailsed kirjeldused leiate minu kodulehelt).

Neid teemasid käsitlen ma täpsemalt oma raamatutes, kuid lühidalt:

  • Hinge Pime öö
  • Kundalini ärkamine
  • Tõe kolmainsus

KaksikLeegi Teekond on hirmuäratav füüsiliselt, meeleliselt, emotsionaalselt ja vaimselt. See ei ole kaugeltki ükssarvikud ja koogikesed. See koorib su alasti ja siis kallab su luudele hapet. See on raske. Kuid selle auhind on tohutu. Sul on vaja läbida kõik need kolm etappi (need ei pea ilmtingimata samas järjekorras tulema), et saaksid oma teekonna läbida. Need astmed valmistavad sind selleks ette. Seega käid sa need läbi.

Seejuures palun mõista, et ei ole mingit põhjust häbi tunda, kui oled arvanud ennast kaksikleegiks ja korraga mõistad, et sa seda ei ole. Hinge evolutsiooni mingil hetkel antakse kõikidele hingedele võimalus jaguneda. Teinekord koged elusid, kus sa valmistad ennast ette selleks kogemuseks mõneks teiseks eluajaks ja ajajooneks. Sa võid sellega praegu lihtsalt teha proovi tõeliseks kaksikleegi kogemuseks. Võti on siin avatud meelega vaadelda teemat. Kahtlemata on esimeseks reaktsiooniks: “Sa ei tunnegi mind!” , “Kõik kaksikleegi teekonnad on erinevad!” , “Ma lihtsalt tean, et..” ja seega ei ole sa selle suhtes avatud meelega, et sa ei pruugi olla kaksikleek, sa ei ole veel valmis selleks kogemuseks. See nõuab tugevat avatud mõtlemise tunnet, et vabastada ego ja olla suuteline aktsepteerima võimalust, et sa võid eksida ja nagu ma enne märkisin, läbida need kolm etappi.

KaksikLeegid erinevates kultuurides ja religioonides.

Selleks ei ole vaja palju kaevata, kui juba leiad viiteid kaksikleekidele erinevates religioonides.

Minu isiklik arvamus on, et kaksikleegi teekond ulatub kaugele teiselepoole piiri, kus inimkond hakkas ajalugu salvestama. On väga selgeid viiteid kaksikleekide ajaloo ja päritolu kohta joonistatud läbi aja erinevates maailma paikades.

See ei ole kindlasti pikk ja väsitav nimekiri – ma ei ole ajaloolane. Kuid see peaks andma teile piisava lisa selleks, et näha kaksikleegi teekonna taustalugu juba tuhandeid aastaid.

KaksikLeegid Vana-Kreekas

“[Kui] inimene kohtab seda poolt mis on päriselt tema, ” ta hüüab, “midagi imelist toimub: kaks on rabatud oma armastuse tundest, tundes teineteisele kuulumist ja kirge, ja nad ei taha saada lahutatud teineteisest isegi üheks hetkeks. Need on inimesed, kes lõpetavad oma elu koos ja siiski ei suuda nad öelda mida nad teineteiselt tahavad”
-Plato

Vana-Kreeka filosoofias arvati mõnikord, et väljavalitu/armastatu on osa ühe inimese psüühikast. Üks levinumaid kaksikleegi päritolu teooriaid on Plati Sümphoosium. Võrsudes Vana-Kreekast ei kasuta ta terminit kaksikleek, see termin on kaasaegne moodustis Elizabeth Clare Propheti õpetustest. Kuid samas kasutab väljendit “algsed inimesed”, teinekord kasutab ka “valgusolendid” ja joonistab meile imeliselt nutika pildi kaksikleegi teekonnast. Pane tähele, et “algsed inimesed” (sealhulgas Eva ja Adam) olid valgusolendid, kes jäid lõksu lihast ja verest kehadesse. Ülestõusmine on protsess mis juhib meid tagasi nendesse valgusest kehadesse. Kogu KaksikLeegi Teekond on protsess ülestõusmisele ja ja valgusesse naasmisele. See ei ole romantika, imeline sex ja igavene armastus – kuigi ka see on selle kõige üks külg.

Need algsed inimesed oma valgusest kehadega olid kõrgsageduslike energiakehadega olendid ja kujutasid endast ohtu Kreeka Jumalatele. Selle ohu kõrvaldamiseks poolitasid Jumalad need inimesed kaheks, mis tekitas valu ja ängistust igas kaksikus. Läbi iga järgmise kehastuse otsides oma teist poolt. Ujudes taevalikus meres ja alati otsides. Iga poolik nendest poolitatud inimestest on oma Jumaliku Vastaspoolega ühendatud ja neid paneb liikuma igavene soov koonduda oma teise poolega.

KaksikLeegid Hindu Mütoloogias

Hindu mütoloogiast leiame mitmeid viiteid kaksikleegi teekonnale.

Kõige selgem viide on Šhiva ja Šhakti kehastunud kombinatsioon teadlikkusest ja energiast. Maskuliinne ja Feminiinne jõud koondumuses (füüsiline sugu ei ole sama tähendusega).

Šhivale viidati tihti kui Igavese Armastuse Isand. Šhakti on tuntud kui tema igavene kaaslane ja mõrsja.

Samuti on seal veel Radha ja Krishna, kaks jumalust, mis järgivad teekonda igavesele armastusele.

KaksikLeegid Piiblis

Kordan, kristlik Piibel ei kasuta seda terminit, kuid seal on nii palju tõendeid, et me ei saa rääkida kaksikleegi pärandist ilma selle nimetamiseta.

Piiblis on kaksikleegi suhetele palju viiteid, samuti nagu ka hinge peegel. Ma ei kaeva sellesse liialt, kuid siin on nii palju viiteid.

“Niipea kui ta oli lõpetanud Sauliga rääkimise, kooti Jonathani hing kokku Davidi hingega ning ta armastas teda nagu oma hinge.”
Samuel 18:1-30

Samuti on mul väga tugev taju, et ka Jeesus ja Maria Magdalena olid kaksikleegid, samuti Adam ja Eeva (Tegelikult ju Jumal poolitas Eva Adama hingest, enam rohkem kaksikleek ju olla ei saagi). On inimesi, kes püüavad üleval olevat värssi, kui kinnitust, et kaksikleegid saavad olla samast soost ja /või nad ei pea alati olema romantilised.

Mõne näite puhul võib see olla tõsi, kuid selleks et saavutada kaksikleegi suhe ja olla teekonnal, saavutada füüsiline koondumine selle eluaja jooksul, on oluline märkida, et suhe peab olema mehe ja naise vahel. KaksikLeek saab valida kogemuse eesmärgil, kehastuda samast soost kehasse, pereliikmena või parima sõbra suhtena. Kuid Kaksikleegi suhe, mis eesmärk on jõuda koondumusse järmises elus (hingekoondumine üheks) on alati soopõhine mehe ja naise vahel. Ärge võtke seda samasooliste liikumise vastasusena. Sest see ei ole seda. On väga palju juhtumeid, kus kaksikleegid võtavad erinevad elustiile, sest vajavad selle kogemust. Ja suhted, mis nendest kogemustest kasvavad on reaalsed, tõelised, vajalikud ja tähendusrikkad. Ja ausalt on ka minul ja minu kaksikul olnud elu kus me mõlemad olime kaksikuga mehed ja parimad sõbrad. Selles elus abiellus tema minu õega. Kuid me olime väga lähedased ja see suhe oli väga oluline. Selles elus võtsin mina naise rolli ja me olime väga lähedal selle ajajoone lõpetamisele ja ülestõusmisele ning uue protsessi alustamisele. Õppetükid ei saa kunagi päriselt läbi.

KaksikLeegid Budismis

Budismi populatsioon paistab olevat väga kaksikleegi suhete usku. Budism kasutab sama maskuliinse ja feminiinse energia ideed kui Jumaliku teekona osa (kas see ei tundu mitte tuttav?) ja seal on nii mõnigi päris otsene viide.

Budism otsib valgustumist, mis tähendab tasakaalu saavutamist. KaksikLeegi teekond on täpselt sama, me lihtsalt kasutame teisi termineid.

KaksikLeegid ajaloos ja kaasaegsetes viidetes

Kui sa juba korra hakkad tõeliselt märkama neid viiteid siis näed, et tegelikult kaksikleegi teekonna idee on igal pool. Vaata Romeo ja Julie lugu õnnetust armastusest. Selline intensiivsus on kohane meie kaksikleegi lugude sektsioonis.

Me näeme kaksikleeke kirjanduses. Arturi legendides, Lancelot ja Guinevere armusid sügavalt, kuid see oli keelatud armastus, nende staatused ei lubanud neil koos olla. Peale seda kui neid avastati põgenesid nad Gamelotist.

Kaasaegsetes romantiliste komöödiad kasutavad hingesugulase ideed, kuid kui sa päriselt vaatad neid sidemeid, siis sa näed, et terminit hingesugulane kasutatakse vaid seetõttu, et inimesed mõistavad seda. Mõned teised lood paisavad puhtalt kaksikleegi teekonnana, kuid Hollivuud hüppab üle selle vaimse poole, sest rahvas ei saaks sellest aru ja kõige tähtsam on ju raha tegemine.

Sotsiaalmeedia ja interneti ajastu võidukäiguga, näeme me kaksikleegi teekonna osas tugevat huvi kasvamist. Kui inimesed kogevad seda “midagi on puudu” taju või saavad tabamuse KaksikLeegi intensiivse külgetõmbega, siis see juhatab nad teekonnale.

Me tahame mõista seda energiat mida me kogeme ja nüüd on meil olemas võimalus mõista ja õppida teistelt.

Rääkimata sellest, et see annab meile võimaluse kohata uusi inimesi (võimalik, et ka meie enese kaksikut), kui me elame hoopis teistes riikides või isegi kontinentidel, mis omakorda teeb võimalikuks nende näost-näkku kohtumise.

Niisiis, viidete küllus lähiajaloost ja kaasaegses elus hägustab jooni nii tugevalt, et muudab ühese mõistmise keeruliseks.

Miks on nii palju vääriti mõistmist KaksikLeegi teemas?

See mis tekitab segadust, on terminoloogia. See Teekond on lihtsalt ilma igasuguse seksuaalsuse ja romantikata. KaksikLeegi suhe tähendab oma hinge peegli leidmist ja koosluse püüdlus.

Jah, see tähendab, et see suhe on midagi sellist mida pole teist, kuid kui me hakkame selle piirjooni hägustama ja vaidlema selle üle milliseid sõnu kasutada, keerame selle niigi raske teekonna asja ainult segasemaks.

Põhjus, miks ma ei nõustu nii paljude teiste kaksikleegi teekonnast kirjutajatega, on see, et suur osa ajast kirjutatakse sellest kui ainutõest. Ma ei julge täie kindlusega rääkida sündmustest, mis toimuvad kõrgemates dimensioonides. Ma räägin sellest, mida ma reaalselt näen kaksikleegi teekonnas ja informatsioonist mida ma olen alla laadinud ja/või kanaldanud.

Terminoloogia üle vaidlemine tekitab vaid segadust ja probleeme. Ära vaeva oma pead sõnastuse või terminite kasutamisega. KaksikLeegi päritolu uurimise puhul annan sama soovituse mida iga muu küsimuse osas. Keskendu oma teekonna olulistele aspektidele ja oma kaksikuga energeetilisse kooslusesse jõudmisega. Kõik ülejäänu on vaid detailid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.