Küllus vs vaimsus

Palju on erinevaid vaatenurki, mis väidavad, et kui sina oled vaimne, siis sina teed asju tasuta ja sina teed seda vastuvaidlemata. Sinu jaoks ei tohi olla maised materiaalsed väärtused mitte miski, sest siis sina ei saa mitte vaimselt areneda, sest raha on ju räpane ja kõige patu alus.

Hmmmmm…..

Kas ikka on nii, et vaimne maailm on võimatu, kui sa elad hästi ja sinu majanduslikud asjad on korras?
Kas on nii, et kui kellelgi on võimeid, mis võimaldavad näha materiaalsete asjade taha ja näha mustreid, mis inimeste elus raskusi tekitavad, siis PEAB ta seda oma annet jagama tahtjatega tasuta ja veel nii, et kui sina ei tõesta et sina pole mitte kaamel, siis ei kõlba sinu töö kuskile, et kui sina julged soovitada tööriistu inimeste olukorra leevendamiseks neile enestele ja väidad, et nemad ise peavad oma asju nihutama hakkama, siis pole sinu töö mittemiski?

Ehk siis siia lehele püüan kokku koguda Külluse teemalised kirjutised. Lisame veel, et küllus ei tähenda vaid palju raha vaid eelkõige hingerahu ja ka materiaalseid võimalusi, mis aitavad meil oma elu elada just selliselt, et see väline, materiaalne 3D maailm vastab meie sisemise vaimse maailmaga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.