Luues küllust oma ellu ja saades vabaks võlgadest

 26.06.2018 Ana Souto

Kallid Teekaaslased,

See on hetkel üks kuumemaid teemasid, sest me oleme kõik olnud nii hõivatud oma vaimsusega, et me oleme oma füüsilise keskkonna loha lasknud.

Teie vaimse arenguga on olnud nii palju nihkeid ja arenguid, et te võite olla ennast keerutanud olukorda, kus teil tuleks kohandada oma väliseid olusid veidi, et need saaks teie sisemise kasvuga joondumusse.

Ega ma isegi pole nende teemade suhtes immuunne, alles jaanuaris olin olukorras kus ma pidin oma kodust ilma jääma. Ja just see on põhjus, miks ma tahan teiega jagada seda, kuidas ma sain välja sellest nõiarattast ning taastasin oma finantsilise heaolu.

Ma ei saa teile lubada, et te saate üleöö rentslist rikkusesse, sest see protsess toimub teie ja teie energeetilise meeskonna koostöös. Seega on vaja veidi aega kus te lubate oma meeskonnal tegutseda taustal, samal ajal kui teie ise võtate ette vajalikud sammud, et suunduda rahulikemasse vetesse.

Päris ausalt, kui ma sain kirja mis teatas, et minu maja pannakse müüki, et kustutada minu võlgu, siis öelda, et see oli minu jaoks suur šokk, oleks see aasta suurim vähendamine.

Ma leidsin ennast sellisest olukorras: oma neljakümnendates, lahutatud, töötu, kahe väikese lapsega, paanikas mõttest, et ma võin oma kodust ilma jääda ning mul tuleb tagasi kolida Portugali oma ema juurde jättes oma lapsed nende isa kasvatada – see kõik viskas mind korralikku ängistuse, unetute ööde ja alkoholi peatänava nõiarattasse.

Ma sukeldusin paariks päevaks enesehaletsusse, sest ma ei suutnud selgelt mõelda ega näha tunneli lõpus valgust. Kuid õnneks käivitus minu alandlikkus ja ma alistusin oma teejuhtide nõuannetele.

LASE LAHTI, ANNA ÄRA!

Niipea kui ma sellest koomast välja tulin läksin ma poodi ja ostsin uued padjad, lilli, küünlaid ja pudeli veini.

Tundub selles olukorras justkui vastutustundetu käitumine, onju?

Ma luban, et te saate peatselt aru, mis toimus.

Asi on selles, et mul on oma eksiga laste üle ühine hooldusõigus. Seega siis iga reede vahetavad meie lapsed kodusid. Sellel nädalal oli aga lastel aeg minu juurde tulla. Vanem lastest jooksis tuppa, hüppas diivanile ja kallistas igat patja eraldi. Ta tormas ühest toast teise ja puudutas möödudes kõike:

“Tere padjad! Tere lilled! Tere diivan! Tere voodi! Tere kirjutuslaud! Tere laud!” 

Mida sa ometi teed? Küsisin mina.

“Ma näitan välja tänulikkust kõige selle üle, mis mul siin olemas on! See on ju see, mida sa meile õpetanud oled?” 

Mul hüppas hetkeks süda kurku!

Ma mõtlesin:

Kuidas ometi saab seitsme aastane poiss näidata mulle seda, mida ma ise polnud tähele pannud? 

Ma olin selle maja ostnud tänu paljudele ohverdustele ja olin venitanud sellega edasi tegelemist, sest ma olin alati keskendunud teistele asjadele, mida mina arvasin olema “tähtsamad”.

Ma olin totaalselt unarusse jätnud tänulikkuse selle eest, mida ma olin saavutanud, sest mul oli alati hirmus kiire tormata saavutama järgmist suurt tegu, ja järgmist ja järgmist ja järgmist.

Ma ei taibanud, et ma olin JUBA saavutanud järgmise vägeva asja ja olin nagu jonniv laps Jõulude aeg. Ma nautisin oma “kingitusi” umbes nii viis minutit ja olin nendest igavuseni tüdinenud juba järgmiseks päevaks. I

Ma olin hakanud asju võtma iseenesest mõistetavatena ja lõpetasin tänulik olemise, keskendudes nendele asjadele mis olid pakilised.

Meie elus on aga tähtsad asjad ja pakilised asjad.

Tähtsad asjad on meie kodu, meie emotsionaalne ja füüsiline heaolu, bilansis arved, meie isiklik mugavus ja arenemine. Need asjad ei ole pakilised, need on baasväärtused.

Pakilised asjad on meie igapäevased tegevused nagu meilide kontrollimine, inimestega suhtlemine, oma välimuse eest hoolitsemine, suhete pärast muretsemine, ja olles kindel, et kõik mis meie ümber on, on oma ala viimane sõna. Need asjad ei ole aga tähtsad, need on meie heaolu lisad.

Aga vahest me ajame oma prioriteedid segamini ja paneme võssa, kuna me keskendume välistele omadustele ja jätame hooletusse selle osa, mis on tegelikult meie küllusliku elu vundamendiks.

Nii ma siis avastasin ennast heitlemas ängistusega ja hakkasin jooma. Tehes seda kordades rohkem kui mul oleks julgust teile tunnistada, kuid ma olen tänulik selle eest, et ma sellesse rattasse sattusin, sest see andis mulle võimaluse taibata seda, kus ma olin olnud oma probleemide algpunkti osas täielikus pimeduses.

Niisiis, ma heitlesin oma rahaasjadega, aga ma kulutasin raha alkoholi ostmisele, et maskeerida/tuimestada oma ärevust selle suhtes, et mul pole raha oma võlgade maksmiseks.

Kui väärastunud mõttemaailm?

Kui kaugele keegi meist suudaks minna ilma iseeneseta?

Lubage ma vastan teile, mitte just eriti kaugele!

Ma olin oma ebakindlat olukorda juba liiga kaua ignoreerinud, niisiis mu panid mu teejuhid mind üle põlve ja nüpeldasid mu tagumikule korralikud triibulised.

Ma vandusin, et edaspidi järgin nende reegleid ja peagi suutsin ma jälle hingata ning magasin taas naeratus näos ja rahu südames.

Minu kohta siin üks naljakas fakt, nimelt annetan ma igal nädalal raha neile kes seda vajavad, olgugi, et mulle endale ei pruugi alati jätkuda.

Mul pole palju, kuid ma olen teadlik, et osadel pole sedagi.

Ma nimetan seda oma energia investeerimiseks!

Inimesed ei maksa tihti mulle tagasi, kuid Universum maksab.

See on tegelikult kinni ainult oma vaate muutmises rahasse ja selle nägemises energiana, et te suudaksite paremini valida kuidas ja kuhu te seda panustada soovite.

Järgnevaks siis programm, mille nad koostasid, et mind sellest rööpast välja aidata.

Ma olen nii õhevil seda teiega jagades, sest ma tean kuipalju see aitab teil teie prioriteedid paika ajada ja kuidas see toob teie ellu puhangu värsket õhku.

ESIMENE SAMM – TEA OMA JAMASID JA VÕTA NEED OMAKS!S

Ole enese suhtes aus!

Mitte keegi ei hakka teid päästma ja Universum ei saa teid päästa, kui te ei hakka ise ennast aitama.

See polegi nii hull kui tundub, kuid teie võlg tundub olevat nagu kohutav hiiglane, seda niikaua, kuni te püüate seda eirata. Niisiis olge vaprad, istuge maha ja tehke oma tuludest ja kuludest ülevaade. Kuipalju teile raha laekub ja kuipalju te kulutate JA MILLELE te seda kulutate, et siis teha vajalikud muudatused oma kulutustes. Ehk siis taibata kuhu kulutate asjatult ja kuskohast saaksite säästa, seeläbi suuta veidi kergemalt hingata.

Te võite seda teha Exceli tabeliga või mõne teise dokumendiformaadiga oma arvutis.

Tehke endale väljakutse, et te raiute läbi selle arvete virna ja loote endale veidi hingamisruumi.

Ehk on teil võimalik leida omale odavamaid teenusepakkujaid, elukindlustust, liiklus ja kasko kindlustust ja paljude muude majapidamiskulude osas?

Kas oleks võimalik lõpetada mõned kasutud tellimused ja olla kriitiline selle suhtes, et kõik mida ostad ja tellid on ühemõtteliselt kasulik teie enese-väärtustamisele?

Kas see toit mida te ostate väljendab teie enese-väärtust?

Kas te kulutate raha sigarettidele, alkoholile, suhkrusõltuvusele või mõnele muule enese tuimestamiseks välja mõeldud tegevusele?

Olge iseenese suhtes karmilt aus!

Olla täiskasvanu tähendab, et te teadvustate omaenese jamasid ja võtate nende eest ka vastutuse!

TEINE SAMM – JÄLGIGE OMA KÄITUMIST JA TEHKE MUUDATUSED!

Teie väline keskkond peegeldab teie sisemist seisundit.

Kui teie kodu on segamini, ilma kindla süsteemita ja pahna täis panipaikadega, siis ei saa teie meelgi olla paremas seisundis. Ja kui päris ausalt öelda, siis ei suuda energiad teie heaks suurt midagi ära teha, kui te istute selles seisvas madalas sageduses.

Selles on suht sama loogika, kui teil on see üks sõber, kes leiab kõiges alati negatiivsust. Ühel hetkel te lihtsalt annate alla, sest neil on igale lahendusele, mille te pakute, peale panna uus probleem.

 

Lõpetage see “Nojah, aga ma ei saa…..”

LÕPETAGE!

Aitab agadest!

Öelge: “Jah, ma saan …”

Oma kodus seisvate energiate käima tõmbamine aitab teil lahti saada nendest energiatest mis takistavad teil edasi liikuda, kuid seejuures annab teile võimaluse teenida veidi raha, müües need asjad mida te ise enam ei vaja ja lisada see summa oma säästukatlasse.

Kui te ei saa midagi endale lubada raha pärast, siis ärge seda himustage ja hoiduge ahvatlustest eemale!

tehke korda oma kapid, pange endale kasutud riided ringlusesse, müües ja ülejäänu annetades, et panna liikuma energia enda ja ennast ümbritseva vahel. Sest on palju neid, kellel on vähem kui teil ja teid hoiab see seisev energia maadligi.

KOLMAS SAMM – JOONDA ENNAST EESMÄRGIGA JA TEE LIIKUMISEKS SAMMSAMMULINE PLAAN

Vaatame seda asja selliselt, teil on oma firma, aga kliente ei ole piisavalt. Jälgige nüüd kuidas see energia on kinni ja ei ole enam sugugi teie sisemise kasvamise laines.

Kuidas te saaksite oma teenust pakkuda laiemale klientuurile?

Kuidas te saaksite avardada oma teadmisi ja meelitada enda juurde uusi kliente?

Kuidas te saaksite oma oskusi kasutada uute teenuste välja arendamiseks?

Ja kui te olete töötu, siis kas teil on mõni hobi, mida te saaksite pöörata oma koduseks äriks?

Kui ma olin noorem oli mu kireks heegeldamine.

Ma tegin hunnikute viisi käekotte, toppe ja bikiinisid igast kätte juhtuvast materjalist. lõngast, kangast, ja kivikestest mida mul kodus palju vedeles.

Mitte ainult, et see võib olla sissetulekuallikas, vaid see võib olla teile vajalikuks loovuse arendamiseks hea võimalus ja võimalus selleks, et astuda paremasse joondumusse oma hinge kirega.

Mis on see, milles te olete hea? See mis tekitab tunde, et te olete elus, et teile kasvavad selga tiivad, hinge tekib kergus ja tuju muutub heaks?

Mis oleks kui te paneksite oma köögis aluse küünlaärile? Või hakkate tegema kristallidega käsitöö seepe ja hakkate müüma oma toodangut Etsy e-poes?

Aga järsku te olete suurepärane kokk ja te võiksite hakata pidama blogi või Instagrammi lehekülge, et jagada oma retsepte ning panna inimesi huvituma oskustest ja soovima teie koolitusi, kas siis webinaride või töötubadena.

Mis iganes see oleks, laske oma loovuse mahlad voolama ja tehke kohe ka plaan, et kasutada ära seda suurepärast hetke!

Ma olen oma webinaridel jaganud palju nippe, olge lahked ja minge vaatama.

NELJAS SAMM – TEGUTSEGE ASJADE PARENDAMISE NIMEL 

Ma mäletan, et kui ma istusin maha, et oma arved korda seada ja ma suutsin vaid nutta, sest see kõik oli mu jaoks ülevoolavalt keeruline. Tegelikkuses peegeldab teie koduse raamatupidamise seisund teie suutlikust olla motiveeritud eesmärgile või reageerida olukorrale (olla radioaktiivne!).

Tõuske olukorrast kõrgemale, hankige omale seinakalender et suudaksite järge pidada arvete tähtaegadel, pange post-it märkmed oma külmikule, olge tegutsejad ja haarake kõikidel neil asjadel sarvist sellise innukusega nagu teie elu sõltuks sellest. Sest tegelikult see sõltubki.

Mul tuli välja saata palju kirju, et pidada läbirääkimisi oma võlgade ajastatud maksete tegemiseks. Ja ma avastasin, et inimesed olid väga vastuvõtlikud minu ettepanekutele.

Poole aastaga õnnestus mul jagu saada tervest kimbust võlgadest ja suutsin ennast üles töötada, muutudes palju rahulikumaks. See aga oli väljakutes omaette.

Ma ärkasin igal hommikul varakult ja niipea kui mingi asi üles tõusis haarasin ma kiiresti sellel tagumikust kinni!

Enam ei jäänud mulle ühtegi avamata kirja ega sodisahtli põhja surutud arvet.

Olge oma tegevustes vastutustundlikud ja sõlmige rahu kõigi oma kohtutäiturite ja võlausaldajatega.

Te näete, et kui te näitate sihikindlust ja püüdlikust, et nad on väga koostööaltid, sest tõde on see, et ega nemad ju ei saa oma raha muud moodi kätte, kui nad tulevad teile poolele teele vastu.

KUUES SAMM – MANIFESTEERIGE OMA ELLU KÜLLUST 

Manifesteerimine toimub vaid puhta eneseväärtustamise ja enese armastamise paigast.

Universum ei hakka teile midagi tagasi andma, kui te heitlete finantsprobleemides ja lasete jätkuvalt öösiti mööda baare, õhtusöögid, suitsetamised ja ostuhulluse trippidel.

Midagi tuleb teil endil ka ära teha!

Teie teejuhid ei tule siia alla ja ei hakka teie eest teie tagumikku pühkima, kuid nad juhatavad teid meelsasti lähima tualettruumini, kus te saate oma asjad ära ajada.

Teil on vaja võtta mõned füüsilised sammud, liigutused, otsused ja valikud mis on joondumuses teie enda kõrgema eesmärgiga, seda kõike selleks, et olla lubamise ja vastu võtmise paigas, sest vaid selles seisundis suudate vastu võtta kõrgemate energiate abi. Niisiis ärge olge mugavad lootes et Universum teeb teie eest asju ära, sest see on puhtal kujul ohvrimentaliteet ja pole kaugeltki manifesteerimise jaoks vajalikus sageduses.

Tegutseja, kõrgsageduslik sagedus, proaktiivsus, joondumus ja ühendumus on aga juba see paik. Niisiis olge kindlad, et te olete ennast muutnud magnetiks küllusele ja imedele, tehes seda läbi enese rakusageduse võimalikult kõrgel hoidmisega ja püsides lojaalne nendele asjadele mis on teie hinge vajadus ja teie kõrgema eesmärgi huvides.

Ja voila!

Nüüd on teil olemas retsept, kuidas oma vägi ja kontroll oma elu üle uuesti teie kätte saab võetud.

Ma väga loodan, et see annab teile vajaliku tõuke, mida te täna vajasite, et edasi liikuda ja hetke ära kasutades suudate oma olukorrast välja rabeleda.

Ma saadan teile palju armastust ja valgust, ning palvetan, et te püsiksite turvaliselt ja kaitstult oma enese südame väes.

Probleemide Lahendaja,

Ana x

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/19672102