4. päev: Pime usaldus

4.03.2018 Ana Souto

Pildiotsingu trust tulemus

Kallis Teelised,

Ma tahan teid toetada, et te ei annaks alla, pole vahet, kas te jälgite seda programmi esimesest päevast alates või hakkasite just jälgima, sest avastasite minu lehe alles nüüd.

Iga aeg on õige hetk, alustada eneseväärtustamisega ja muuta oma teekonna kurssi.
See on kargete talvehommikute võlu, kui saab kõike alustada algusest ja ühendada oma uude päeva eelmisel päeval kogutud tarkused, ja tarkused veel enne seda.

Teile võib tunduda et see on tohutu heitlus ja et te ikka veel püüate välja murda oma kookonist, mis on teid nii kaua vangis hoidnud. Kuid täna tahan ma teil aidata näha seda valgust mis on väljaspool pimedust ning täita teie südamed usalduse ja usuga.

Ei ole lihtne ülesanne käia meie teekonnal, kui me isegi ei näe ees olevat teed või teaksime kuhu see meid välja viib. Kuid sellel Teekonnal pole enam kohta hirmule.
Me muundume seestpoolt väljapoole ja vabaneme kõigest sellest, mis ei kuulu meie sagedusse.

Selles protsessis saab kohta olla vaid usaldusel. Pimedal usaldusel.

Niisiis, täna palub Universum teil silmadele panna side ja hakata kõndima edasi, teejuhiks vaid teie enese südamelöökide kaja.

Kui te ei näeks mitte midagi iseenesest ega maailma enese ümber, siis saaks teie hingest teie parim sõber ja teejuht.

Teil tuleks usaldada, et teie Kõrgem Mina teab teed ja see annab vaid väikeseid vihjeid õige suuna jaoks.
Iga number, laul, sünkroonsus, nügimine ja tõuge annaks teie sisemisele kompassile informatsiooni ja teil tuleb toetuda vaid iseenese intuitsioonile, selleks et edasi liikuda ja parameetriteks on see, kuidas te tunnete ja mida tajute.

Mis siis kui ma ei saa hakkama?
Mis siis kui ma läbi kukun?
Mis siis kui ma seda teha ei suuda?

Mis oleks, kui te lihtsalt laseksite hirmust lahti ja usaldaksite?

Te kogete hirmu veel paljudes olukordades, kuid teil tuleb mõista, et te suudate selle alistada iga kord, kui see teile ligi hiilib.
Et siis, kas te olete valmis olema täna tõeliselt vaprad ja lõpuks teete midagi mida te olete juba kaua aega kartnud teha?

Maha istuda ja kirjutada raamatut, luua midagi, panna üles oma tegevusi kajastav veebileht, helistada kellelegi, kelle ees tahate vabandada millegi eest või lihtsalt jalutate oma enese emotsioonide keldrisse ja alustate seal suur puhastusega, tõmmates nurkadest välja kõik sinna pesa teinud hirmud ja pimedused luuravad luukered. See kõik on vajalik, et võtta vastu need väljakutsed täiesti uute suhtumistega.

PÄEVA HARJUTUS

Kirjutage oma hirmule usalduslik kiri. Andke sellele teada kui paljudel kordadel see peatas teid teie püüdlustes oma unistustele ja püüdlustele.
Öelge sellele, kuidas te võtate nüüd tagasi oma juhtimisõiguse ja asendate selle (hirmu) hoopis eneseusaldusega ja kuidas te kasutate seda jõudu, et liikuda sihikindlat oma võidule.

Mis kasu te saaksite, kui laseksite hirmu minema ja mida te saavutaksite kui oleksite piisavalt vaprad, et hirmuga silmitsi seista?

“Ma tean, et sa oled seal sees, ma ju näen sind aga ma olen otsustanud sind mitte kuulda. Iga kord kui sa minuga räägid, tõukad sa mind minema minu südame ja hinge juurest ning lülitad välja minu eneseusalduse. Sa varjutad mu mõtted kahtluste ja segadusega ning ei lase mul tunda ennast väärilisena, et võtta vastu asju, mida ma vajan. Täna ma võtan tagasi oma Väe ja järgmine kord, kui sa minu juurde tuled, panen ma silmad kinni ja jätkan kõndimist. Sa ei domineeri enam minu otsustes ja ei hoia mind enam lõksus.”

Hirm iseenesest on ratsionaalne tunne ja hoiab meie ergud teravad, kuid see on ka tohutu pidur ja arengute blokeerija. See varjutab teie intuitsiooni ja lülitab südame kompassi välja.

Öelge sellele et hakaku astuma!
Hirm ei ole teie juht. Teie hing on seda!

PÄEVA MÕTE

“Just täpselt täna, olen ma tugevam kui minu hirmud!”

Võtke tänane päev selleks, et vaadata oma suurimatele hirmudele otse silma, tegelege nende asjadega mille eest te olete ära jooksnud. Dokumentide korrastamine, arvete maksmine, kodused toimetused, mida olete venitanud, projektid mida olete ootele lükanud ja kõige muuga mida te olete ignoreerinud oma enese hirmu tõttu. Haarake sellel sarvist ja tehke see täna ära.

Võtke tagasi oma Vägi ja teie koht siin päikese all.
Te olete ainulaadsed, teil on siin maamunal missioon täita ja hirm ei kuulu teie töökirjelduse juurde mille Universum teile esitas.

Alustage väikestest asjadest, et te saaksite luua omale oskused ja elamuse ning vaikselt kasvatage seda, et valmistuda vastamisi seisma suurte hirmudega oma elus.

Virutage hirmule laks pikki perekonna juveele ja liikuge oma sihil edasi just teie enese südame antud rütmis.
Ma luban, et te tunnete ennast imeliselt vägevatena ja võimekatena milleks iganes, kui te teete selle sammu, täielikult alistudes usaldusse.

Universum on ootel, see ootab vaid sinu märguannet, seega siis hüüa nüüd koos minuga:

NÜÜD UNIVERSUM!

Ma usun teisse ja samuti peaks seda tegema teie ise.

Te olete imelised hinged, piiritud oma enese Väes ja peatamatud oma enese ihades.

On aeg, kui hakkaksite elama nagu purunematu olend, kes te ka tegelikult olete.

Saadan teile palju armastust ja valgust ja palvetan, et te kõik oleksite turvaliselt ja kaitstult teie enese südame Väes.

Universaalselt Jõustatud,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/21-days-self-day-17353742