3. päev: Te olete võimsamad kui isegi usute

Seotud kujutis
3.03.2018 Ana Souto

Kuidas te ennast täna tunnete?
Loodetavasti täis teotahet, kuid kui ka pole veel, siis ma luban, et kolmanda päeva lõpuks te seda olete. Sest täna me astume eneseväärtuse teemasse.

Whoop Whoop!

Esimesel päeval me sillutasime oma eduka teekonna, tehes seda iseenese armastamisega ja poputamisega.
Teisel päeval keskendus kõik meie sisemise lapse kapriiside mõistmisele ja oma käitumiste taga olevate emotsioonide teadvustamisele. Seda kõike selleks, et saaksime tagasi võtta oma juhi positsiooni oma elu ja olukordade üle.

Nüüd Kolmandal päeval keskendume teie isiklikele väärtustele ja Väele.

Sõltuvustega on selline närune lugu, et need on otseselt ühenduses meie enesehinnanguga. Peamiselt see, et me ei usu, et me oleksime väärt midagi paremat kui see, millises me parasjagu viskleme, mis loob olukorra, kus me oleme juba ette kaotanud. Ilma, et me oleks üldse jõudnud üritadagi seda käitumist maha jätta ja see pani meid tundma jõuetuna, väärtusetuna.

Eneseväärtustamine tähendab austada kõike seda, mis on meie enda naha vahel. Kujutage ette, et teie nahk on piir teie sisemise maailma ehk siis hinge ja kõige muu vahel, mis on väljaspool teie nahka ehk siis väline maailm – teie ego, siis te näete selgelt, kes on see kes langetab teie eest otsuseid.

Teie hing palub heaolu, rahu ja joondumist.
Teie meel aga kisendab tähelepanu kõrvale juhtimiste, naudingute ja rahulduste järgi.

Kumba siis kuulama peaks?

Kui sõltuvus tuleb meelest ja kehast ning seda kasutatakse emotsionaalse tühiku täitmiseks, ehk siis tühimik hinges, siis on välise allika otsimine kindel kaotamine.

Tegelikult, kui meie enese väärtustamist saaks mõõta selle järgi, kuidas me käitume enesega, mõnuledes igasugustes sõltuvustes ja tähelepanu hajutamistes, mis tegelikult takistavad meie enda arengut, on juba märgiks, et me ei pea ennast väärtuslikuks et sellest sõltuvusest välja astuda.

Vaadake seda käitumist, mida te püüate eneses muuta ja küsige endalt:

“Kas see on kõrgemal kui minu enesehinnang ja seetõttu tõmbab mind kaasa minu kõrgemate eesmärkide poole? Või on see midagi sellist, mis on madalamal minu hinge vajadustest ja hoiab mind kinni nendes hallitavates energiates? Kuidas minu keha reageerib ja kuidas minu isiksus tunneb ennast, kui ma otsustan manustada selliseid illusioone, millest mul raasugi kasu ei ole? Kas ma tunneksin ennast sellest paremini või hakkaksin ennast jälle maha tegema, sest olin jälle piisavalt nõrk ja allusin ahvatlusele?”

Oluline osa igasugustest sõltuvustest või sundkäitumistest üle saamiseks, põhineb teie suhtel nendesse illusioonidesse.

Kas see piinab teid piirini, kus te enam ei hooli enesest ja arvate, et te olete väärtusetu ja peidate ennast?
Kas te suudate eristada selle murdosa sekundist, kus teil veel on otsustusõigus, olles oma meele üle kontrollis ning sukeldus iseenese sisse ja otsid positiivseid emotsioone?
Kas te suudate ennast peatada, pannes silmad kinni ja valides midagi muud, midagi mis tõstab eneseväätust?

Te võite ju arvata, et teie mõistus omab teie üle suuremat kontrolli kui teie süda, kuid ma võin teile kinnitada, et te olete palju võimsamad, kui te iseeneselegi julgete tunnistada.

Te otsustasite, et te tahate selle sõltuvuse oma elust välja lüüa, seda seepärast, et teil on juba piisavalt eneseväärtust ja enesearmastust, et teha enese jaoks tervislikke otsuseid. Niisiis te juba taipate, et see kõik on teis endis olemas. Kõik mis teil on vaja teha, on see allikas endas üles leida ja sinna ennast sisse lülitada!

Minge tagasi sellesse soovi, olla vaba kõigest sellest mis ei ole teie naha sees.

Ja kui vajadus nende ainete järgi ligi hiilib võite te alati maha istuda, hingata sügavalt sisse ja öelda iseenesele:

“See käitumine ei ole joondumuses minu eneseväärtusega, las ma leian midagi sellist mis on!”

Ja seejärel otsige ja leidke see!
Kas kodus istumine ajab teid hulluks? Minge jalutama/sõitma/jooksma. Te olete seda väärt!
Kas teil peavad käed pidevalt midagi tegema, et vabaneda liigsest energiast? Maalige, kirjutage, joonistage, tehke maniküüri, süstematiseerige oma kappe, koristage, looge midagi. Muutke see ülemäärase energia mürk Ravimiks.
Kas te olete ennast ümbritsenud enda jaoks õigete/panustavate inimestega? Inimestega, kes inspireerivad teid, kes motiveerivad teid muutumaks parimaks endaks? Kui mitte, siis tehke seda täna!

See imeline transformatsioon milles te olete mõjutab kõiki teie elualasid, seega võtke see muutus omaks avali meelega ja puhastage oma keskkonda niipalju kui võimalik.

Kiusajad, jonnijad, vingatsid, ludistajad ja alatult süüdistajad VÄLJA!

Inimesed kes ei usu, et te võiksite muutuda parimaks versiooniks endast, et te võite saada paremaks kui te olete praegu, visake nad järjest põletusahju.

Inimesed, kes alandavad sind ja panevad sind eneses kahtlema, STOPP! KUVALDA AEG!

Niipea kui sa lõikad välja oma elust mürgitajad ja umbrohu, niipea asetad sa iseennast väärtuse, lubamise ja vastuvõtlikkuse positsioonile.
Te näitate Universumile, et te olete nüüd valmis vastu võtma oma elu suurima muutuse ja te loote uue ruumi teie jaoks õigete inimeste ja olukordade jaoks, et need saaks teile ilmuda.

Ja kõike seda seepärast, et TE OLETE SEDA KÕIKE VÄÄRT!

Te teate oma väärtust ja näitate seda ka teistele, just sedamööda kuidas te oma teekonda läbite.

TÄNASE PÄEVA HARJUTUS

Võta täna endale aega, et teha enese jaoks korralik enesekiituse ralli!
Te saate seda teha dušši all, kui panete riidesse, sätite ennast peegli ees, sõidate autoga või mida iganes te ka teete.

Korrake häälega neid väiteid:

Ma olen väärt austust.
Ma olen väärt ausust.
Ma olen väärt heaolu.
Ma olen väärt headust ja hoolitsust.
Ma olen väärt, et vabaneda sõltuvustest.
Ma olen väärt, et olla mina ise.
Ma olen väärt armastust.
Ma olen väärt tervist.
Ma olen väärt küllust.
Ma olen väärt, et omada kõike mida ma ihaldan.
Ma olen väärt finantsstabiilsust.
Ma olen väärt vastu võtma kingitusi vastavalt minu enese vibratsioonisagedusele.
Ma olen väärt, et minu ümber on armastavad ja toetavad inimesed.
Ma olen väärt, et mul oleks elu millest ma olen unistanud.

Lisage siia kõike mida tunnete, et oled väärt ja korrake neid kuni olete läbi töötanud kõik selle, mida te tahate oma ellu saada.

PÄEVA MÕTE

“Täna olen ma vägevaim kui kunagi varem!”

Olge täna nii valivad kui te vaid tahate ja valige ainult neid asju mis on joondumuses teie eneseväärtusega.

Sööge salatit, jooge teed, jooge rohkem vett, tehke trenni, mediteerige, vaadake filmi, naerge, tantsige, kuulake muusikat, looge, võtke ühendust oma parima sõbraga, minge küünehooldusesse, lugege raamatut, käige juuksuris, minge välja sööma, pidage oma elutoas maha üks piknik, hoolitsege oma lillede eest, koristage oma kodu, mööbeldage, minge kinno, põletage küünlaid, ostke lilli või midaiganes te täna väärt olete.

Kuid mida iganes te ka teete, tehke seda kogu oma südame ja hinge jõuga.
Saatke need kavatsused Universumile, et te saaksite tagasi oma panusele vastavas koguses energiat.

Särage eredamalt kui kunagi varem!

Te olete väärt oma unistusi ja ma palvetan, et te hakkaksite peagi nägema nende materialiseerumist otse teie ette.

Saadan teile palju armastust ja valgust ning palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstult oma enese südame väes.

Väge täis ja Väärtuslik,
Ana