KaksikLeekide Sõnumid – Teine Laine: Tuhkatriinu, isegi imed vajavad aega, et täituda


Cinderella-cinderella27.08.2017 Ana Souto

Hey, mu Kaksikud!

Ma olen paar päeva olnud levist väljas, et nautida nii vajalikku kvaliteetaega oma pisikeste paharettidega, kuid ma olen tagasi ja löögivõimelisena.

Tagasi uue autoga, kuna vana sõna otseses mõttes suri minu ja mu autodiileri silmade all. Kui see pole saatus siis mis seda veel võiks olla?

Enne veel sõitsin ma poolteist tundi nii, et kõik mu auto tuled ja viled vilkusid ja säutsusid nagu hullumeelsed ja ma palvetasin, et ma jõuaks kohale elusalt ja tervelt. Õnneks oli automüüja Matthew McCognaughey koopia ja ma olin kohe nagu: „DANG, sa näed parem välja kui majonees minu singivõileival. Paneme selle tehingu veerema!“

Ma olen päris kindel, et ta oli piisavalt vana, et sobida mulle pojaks aga see on pisidetail, eksju? Onju?

Uus auto on just nagu mina … pisike, iseloomuga, kiire ja hooliv. Ta teeb mulle veel kindlasti mõned kiirustrahvid, kuid need pole midagi märkimisväärset.

Väga paljud teist on viimasel ajal minu poole pöördunud küsimustega, millel mul endalgi puudusid veel vastused, seega ma otsustasin oma patareisid laadida ja lahingusse minna. Ma luban, et ma vastan teile kõigile peagi, kuid niikauaks toon ma teieni tänase päeva energiad, et me suudaksime lahti harutada need jamad ja edasi liikuda.

Kiire meeldetuletus, et me viibime veel Varjutuse varjuperioodis, samal ajal tegeledes tagurpidi liikuba Merkuuri mõjudega. Kõik need emotsioonid ja tunded on vajalikud ja PEAVAD pinnale tulema tervenema, enne kui taaskohtumine saab toimuda. Sa ei taha nende tunnetega tegeleda siis, kui sa oma Kaksikule taaskord silma vaatad, sa tahad selle töö teha ära enne, kui see toimub.

Nii nagu me kõik kogeme oma vaimsete tehnoloogiate uuendusi, pidage meeles, et meie inimkehad vajavad veidi aega, et nende muudatustega kohaneda ja omaks võtta.

Enne kui sa diagnoosid ennast hullumeelseks anna endale veidi aega, et puhata ja korralikult maandada.

Mine loodusesse, nuusuta lilli, kallista puid, või tee nagu mina, haara veepüstol ja mängi oma lastega, kuni kõik on nii märjad, et enam pole ka hamba all kuiva kohta.

Sõidame!

Jumalik Mehelikkus – Tead, ma lihtsalt mängisin väljal.

Mida öelda, mida öelda…

Ehh, kutid, lihtsalt minge ja tehke see ära.

Ma olen kindel, et te leiaks järgmise tibina, kes võtaks kergelt teid omale, ei ärgitaks teid saama paremaks inimeseks ja sööks teie jamad suure lusikaga sealjuures hurmavalt naeratades.

Ma olen kindel, et te oleksite piisavalt mehed selleks, sest lõppude lõpuks on see ju see, mida me kõik tahame. Rahlik, leige suhe kellegagi, kes ei hooli sellest kuidas me ennast tunneme või mis on meie elueesmärgid. Eksju?

Lisaks, sa ju ei armasta oma kaksikut, või midagi sellist. Sa ju leiad sellist armastust nagu nendega igalt poolt, iga kell. Pffff, kergemast kergem! Tegelikult, ma usun, et kui sa oma telefoni kontaktid üle käid, leiad sa päris mitu sellist, kellele sa võiksid kohe nüüd helistada.

Ma olen siin ja võin su tentsikuks olla igal hetkel. Mulle ongi alati meeldinud need lennuõnnetuste TV saated!

Teiste sõnadega, ma olen valmis, läksime!

Sama jutt käib nende tuleviku plaanide kohta millesse sa ennast nüüd kavatsed matta. Kui sa nii oma südames tunned, siis järgi neid täie kirega. Mida lähemale sa jõuad oma Olemi ülesandele, seda lähemale jõuad sa oma kaksikule. Mida kiiremini lendad sa sellesse pesumasinatsüklisse, seda kiiremini saad sa sellest tulema ja saad tagasi joosta oma kaksiku juurde.

Hirmsalt kortsus, nagu lina, mis on olnud kuivatis neli päeva järjest, kuid olles kindel, et DF triigib su üsna pea taas sirgeks ja siledaks.

Nende kahe hetke vahele jääb aga väga palju protsesse, seega lihtsalt võta see omaks ja lenda kõrgelt. Kogu selles asjas ei ole valesid valikuid ega kahetsemisi. Sa oled just seal kus sa olema pead, ja teie DF-id ei lähe mitte kuhugile enne kui te olete tagasi koju jõudnud oma „seikluselt“

Neis on siiski veel elu.

 

Jumalik naiselikkus (DF)

Samal ajal kui ma saan ühenduse nende energiatega kuulen ma aias oma alumise korruse naabrit. Las ma räägin teile selle kuti kohta ühe toreda loo. Iga hommik, kui mina joon oma rõdul oma hommikuteed, läheb tema oma aeda ja vilistab linnukestega. Ma olen teda märganud seda tegemas juba mõnda aega, alguses suutis ta vaid paar linnukest endaga kaasa vilistama saada, kuid mida aeg edasi seda enam ma taipasin, et tal oli juba mõned linnukesed ootamas, kui ta aeda astus. Nad lihtsalt ootasid seal, et ta hakkaks vilistama, et nad saaksid temaga koos laulma hakata.

Nagu tema oma laulukesega alustas, hakkasid kõik linnukesed sama viisi vilistama, korrates igat nooti mida nad kuulsid.

Ta meenutab mulle alati oma armsa olemisega Tuhkatriinut. Ta laulab igal hommikul, sest ta naudib seda, ja vahet pole kas linnukesed ühinevad või mitte.

Just sellistena tajun ma naiselikku energiat praegu. Te peaksite jätkama oma laulukese laulmist, olenemata mida sellest arvatakse. Teie laul on tõde, see on see, mis te olete ja mis tõeliselt on elav teie sees.

Ärge laske mitte kellelgi taltsutada seda häält teie sees. Laulge kõva häälega. Elage täie rinnaga.

Olge teie ise ja võtke omaks see imekaunis naiselik energia, mida te enda sees kannate. Armastage piiranguteta ja elage täiel rinnal. Peagi on teil teie omad linnukesed, kes ootavad teid väljas, valmis kuulama teie imelist häält ja laulu, mida te laulate sellesse maailma.

Ära kunagi loobu sellest loodusjõust, mis on mägesid nihutanud sinu jaoks ja sinu sees.

Lihtsalt küsi, millal iganes sa vajad kedagi kes näitaks sulle kus sinu hääl on, kui sa arvad, et sa oled selle kaotanud. Ma olen alati siin sinu jaoks olemas ❤

Ära lase sellel leegil kustuda!

 

Kui ma neid vahendamisi teen, näen ma neis nii palju ennast ja seda kuidas ma ise navigeerisin samade teemadega mõnda aega tagasi. Kõik mida ma võin öelda – püsige tugevana, sest see kõik läheb kergemaks. Sellest läbi tulles olete tugevamad kui kunagi varem. Ja pea meeles, Tuhkatriinu on tõestuseks, et uus kingapaar võib muuta su elu.

Hoia kinni oma lootusest, hoia kinni oma usust ja kanna seda krooni nagu Kuninganna/Kuningas, kes sa tõeliselt oled.

Ma saadan teile palju armastust ja valgust teie teekonnale.

 

Tuhkatriinu,

Ana

Tõlge: Elle Vihman

Originaal: https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/twin-flame-vitamine-intake-second-wave_27.html

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.