Hinge 10 käsku: Ela täiel rinnal


Pildiotsingu Vessel for your soul tulemus

09.09.2017 Ana Souto

Sellele artiklile sobiv Helijälg:

Ela Häälekalt: Hinge 10 käsk

Kallid Teekaaslased.

Nii nagu ma astun mööda oma vaimset Teerada, seda enam avaldatakse mulle järgmisi samme. Ma olen nüüd juba mõnda aega teadnud, et ma tõlgin iidset vaimset keelt millekski kaasaegsemasse ja inimestele mõistetavamaks.

 

Ma olen tundnud selle postituse kirjutamiseks vastumeelsust, kuid lõppkokkuvõttes ma tean, et see on osa minu missioonist ja niisiis, ma astun edasi täie kindlusega ja kellegi selle kaitse all, kes teab oma kõrgemat missiooni ja seda keerulist ülesannet, mis on talle täitmiseks antud.

 

Ma olen siin, et murda tabusid ja vanu paradigmasid.

Ma olen siin, et raputada teid lahti teie mõttetardumusest ja teie pärdikute valitsuse all olevast meelest, et te suudaksite astuda täiesti uude Universumisse, iseenese sisemisse vabadusse ja õndsusesse.

Ma olen siin selleks, et panna teid seesmiselt õitsema. See on minu Projekt ja see saab ka teie omaks, sedamööda kuidas me koos astume.

 

Ma olen selle artikli kallal juba pikalt istunud, püüdes välja mõelda parimat tõlget nendele vaimsetele infopakettidele, mida ma olen saanud. Kohati on see päris korralik heitlus, sest ma suudan oma meele ja oma hingega haarata sõnumi konteksti ja mõtet, kuid tõlkida seda teadmist inimese keelde ei ole minu jaoks alati just kõige kergem ülesanne.

 

Mul on au teha seda mida ma teen ja ma väljendan selle eest igapäevaselt tänulikkust.

Minu jaoks ei ole see teekond kerge olnud, ega ei olnud ma veel valmis selle postituse kirjutamiseks, sest ma ikka veel hoidsin kinni oma KaksikLeegi ühendusest.

 

Eelmisel nädalal lasksin ma sellest aga lahti. Ma palusin, et mind võetaks sellest ühendusest välja, ma rääkisin oma hingelepingut oma kaksikleegiga ja sain kutse ilmuda vestlusele Suure Ülemusega.

 

„Boss, ma tunnen, et see ühendus ei ole mulle enam kasulik. Ma tahan tänasest üksi edasi minna. Ma ei jaksa enam selle eest võidelda, minu hingemissioon on kordades tähtsam, kui jälitada seda armastust, sest nüüd on mul juba iseeneses olemas Tingimusteta Armastus. Ma tahan armastada iseennast, sest mida rohkem ma armastan iseennast, seda rohkem ma armastan oma kaksikut ja mida rohkem ma armastan oma kaksikut seda rohkem armastab tema ennast. Ma ei vaja enam füüsilist suhet, et liikuda edasi oma hinge eesmärgi poole. Ma palun, et minu füüsiline kehastus eemaldataks füüsilisest ühendusest ja et mu hing saaks edasi liikuda oma missiooniga“.

 

Mu palvetele vastati positiivselt, ma nutsin, ma kahtlesin eneses, ma küsisin „ohh ei, mida ma ometi olen teinud???“, kuid järgmisel hommikul kui ma ärkasin oli mu süda kerge ja mu hing oli vaba. Mul kadus see igavene vajadus oma kaksiku füüsilise läheduse suhtes, ma ei igatsenud teda enam, ma isegi ei mõelnud temast enam ning ma olin vaba, et jätkata oma teekonda Han Solo stiilis.

 

Mis sellest hetkest edasi on toimunud? See, et mul oli võimalik keskenduda puhtalt teie kooslustele ja teie hinge kasvule. Ma saavutasin uue selge nägemise ja objektiivsuse selle Teekonna suhtes, justkui oleks kogu mu elu korraga pööranud jalad taeva poole.

Ma olen nüüd võimeline nägema seda, mida ma enne ei näinud. Minusse oleks nagu süstitud uus elu, mind külastavad võimsamad teejuhid ja ma integreerin selle energia oma kahasse.

Ma olen rohkem valmis, kui kunagi varem ja niisiis anti mulle täna hommikul märku, et mul tuleb see artikkel valmis teha ja teiega jagada.

 

Siin on kõik see, mida ma olen kogunud oma seniselt Teekonnalt ja oma KaksikLeegi Teekonnalt.

Sellest on saanud minu piibel ja ma loodan, et sellest saab ka teile see, sest see laseb teie hinge vabaks ja valmistab teid ette selleks ajaks, kui teie kaksik tuleb teie ellu tagasi, seda niipea, kui te seote kõik selle oma südamesse, meelde, kehasse ja hinge.

 

HINGE 10 KÄSKU

 

 1. Sinul tuleb järgida vaid iseenese õnnelikkust üle kõige.
 2. Sinul tuleb tunda vaid oma südamest, ja sinul tuleb rääkida vaid otse oma südamest.
 3. Sina ei pea kogema häbi või süütunnet, sest need on sinu hinge vangla trellid.
 4. Sinul tuleb rääkida vaid sinu oma Tõde, olenemata sellest mida sellest arvavad teised.
 5. Sinul peab olema vaid sinu enese isiklik Jumal ja sina pead seda nimetama vaid sinu oma määratlusega.
 6. Sina pead olema piisavalt vapper, et näidata ümbritsevale kes sa tõeliselt oled.
 7. Sina pead olema vaba igasugustest hinnangutest iseenese ja teiste suhtes.
 8. Sina pead igapäevaselt elama vabana ja eemaldama ennast inimlikest piirandutest.
 9. Sina pead suurendama ja avardama oma Tingimusteta Armastust teiste suhtes.
 10. Sina pead austama oma hingemissiooni üle kõige.

 

Oma peage otsustasin lisada veel 11 nda.

 

 1. Sina pead elama täiel rinnal.

 

Lubage endil olla kuuldud selles maailmas.

Leidke oma sisemine hääl ja kui te leiate, siis ärge lõpetage enam kunagi oma Laulu ja oma Tõe rääkimist.

Ärge lubage mitte millelgi ega mitte kellelgi peatada, teid saamaks suuremaks, paremaks ja säravamaks versiooniks iseenesest.

 

Põhjus, miks teil minu kirjutised helisevad, on see, et ma vaigistan teie inimliku poole ja äratan hinge. Te loete oma südamega ja hingega ning te mäletate iga päevaga üha rohkem kes te päriselt olete.

 

Ma ei lõpeta selle tegemist ja ma ei lõpeta kunagi teie hinge vabastamist teie inimmeele puurist.

 

Me kõik oleme siin selleks, et avastada oma hinge täit võimsust ja alles siis, kui me oleme piisavalt vaprad, suudame me vastu võtta oma saatuse täielikult.

Alles siis suudate te luua vajaliku ruumi, et vastu võtta elu mille TEIE OMA jumal on ainult teie jaoks ette joonistanud.

 

Te olete unikaalsed hinged ja teil on eriline missioon.

Ärge seda kunagi unustage. Üle kõige tuleb teil austada seda.

 

Julgege elada kõva häälega, ilma selle eest vabandust palumata.

 

Lubage oma hingel laulda laulu, mida vaid teie süda suudab kirjutada.

 

Ainult siis olete tõeliselt vaba. Justnagu mina ja paljud teised enne mind.

 

Saadan teile palju armastust, ja palvetan et olete hoitud ja turvaliselt omaenese südame Väes.

 

Puurist vabastatud Hing,

Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit: https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/09/postcard-from-angels-live-out-loud-10.html

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.