Kas te olete ikka päris kindlad, et olete valmis KaksikLeegi ilmumiseks teie ellu?


Pildiotsingu your perception of me is a reflection of you tulemusSinu arusaam minust on peegeldus sinust enesest, minu reageerimine sulle on  minu teadlikus minust enesest.

02.05.2018 Linda Ajar

“Kuidas ma saan oma ellu manifesteerida KaksikLeeki?” – selline oli ühe noore naise küsimus, kes on otsinud oma elu armastust.

See küsimus liigutas mu kulmud üllatusest pealaele kokku. Tal polnud ilmselgelt mitte mingit taipamist sellest, mida KaksikLeegi teekond endast tegelikult kujutas, sest kui ta oleks seda teadnud, ei oleks ta seda oma ellu mitte mingi hinna eest manifesteerida tahtnud.

Esiteks, KaksikLeek ei ole mitte midagi sellist, mida te oma ellu manifesteerite.
Ta tuleb teie ellu ilma, et te isegi teaksite mis on kaksik leek. Vähemalt mina seda ei teadnud, kuni ta ühel kenal päeval ilmus.
Põrgut, ma polnud isegi seda terminit enne kuulnud, KaksikLeek. Alles peale seda, kui ta mind käivitas hakkas mulle ette sattuma tekste KaksikLeekidest ja nende Teekonnast.

Ma esitasin talle järgnevad küsimused, mida tegelikult peaks eneselt igaüks küsima,  enne kui nad hakkavad unistama KaksikLeegist.
Sest kui te arvate, et KaksikLeeki Teekond on midagi romantilist ja roosat armastust ja liblikaid kõhus, siis te elate fantaasiamaailmas.
Niisiis, lubage ma purustan teie roosa seebimulli kohe praegu.

 

Kas te olete TÕESTI valmis kohtumaks oma KaksikLeegiga?

Kas te olete valmis selleks, et kogu teie maailm saab pahupidi pööratud ainuüksi temaga kohtumisest?

Kas te olete valmis silmitsi seisma oma sügavamate hirmudega?

Kas te olete valmis ennast selles protsessis alasti kiskuma ja kaotama?

Kas te olete valmis kaotama oma elus kõik ja alustama kõige sügavamast põhjast uuesti?

Kas te olete valmis selleks, et te tunnete ennast nagu oleksite jõudnud KOJU, seda vaid selleks, et see koheselt uuesti kaotada?

Kas te olete valmis oma hinge pilkaselt pimedateks öödeks, mis vajutavad teid väga pikaks ajaks põlvili maha, kisendades kogu kopsuvõimsusega oma südame rinnust välja, paludes Jumalat, et see halastaks teie hingele, samas kui teil pole mitte ühtegi hingelist kes teid mõistaks või oskaks teid lohutada? Sest te tunnete ennast üksildasemana kui te kunagi oleks tundnud, ja alles nendel öödel te mõistate, mis tõeliselt tähendab olla üksi. Ja lubage ma sõnastan selle teile, see on maapealne põrgu.

Kas olete valmis silmitsi seisma oma väärtusetusega, oma hüljatuse teemadega, armukadeduse kõikide vormidega, oma möödunud elude traumadega, oma füüsiliste, vaimsete ja/või seksuaalse vägivalla kogemustega, mida olete kogenud oma elu jooksul ja taas sedasama läbi elada, uuesti ja uuesti, kuni te olete kogu selle pasa enesest välja põletanud?

Kas te olete valmis kõikideks nendeks hetkedeks, kui ta teid lihtsalt ignoreerib või blokeerib, ilma et te isegi ähmaselt taipaksite mida te valesti tegite?

Kas te olete valmis kõigiks nendeks kahtlusteks ja hirmudeks, mida teil tuleb oma kaksikuga seoses läbi elada  ja kahetseda iga suhet, isegi peale lahusoleku perioodi?

Kas olete valmis südamevaluks, oma kaksiku igatsemiseks, samal ajal kui tema on liiga kangekaelne, et reageerida ühelegi teie sõnumitest, ja et ükskõik mida te teete või ütlete ei pane see teda vastama?

Kas te olete valmis nii sügavaks armastuse sidemeks, et te olete täiesti kindel, et ta armastab teid sama sügavalt – ja ainus mida te tema suust kuulete on see, et ta ei armasta teid ja et ta ei soovi teiega suhet?

Kas te olete valmis Teekonnaks, kus tõde ei ole see, mida te arvasite selle olema?

Kas olete valmis seisma silmitsi taipamisega iseenese vigadest ja kahetsustega, mis tabab teid peale seda kui te teda ikka ja jälle taga ajasite ja lõpuks taipasite, kui nõrk te seda tehes tegelikult olite?

Kas olete valmis oma tegude eest täielikku vastutust võtma, sest peale seda, kui te olete käivitatud, siis alles taipate, et teil ei ole mitte kedagi teist süüdistada kui iseennast?

Kas olete valmis Teekonnaks, mida mitte keegi teine, kui vaid KaksikLeegid, mõistavad? Seega mitte keegi teine, kui vaid KaksikLeek, suudab mõista seda mida te läbi elate ja teil on tunne justkui te elaksite kahes maailmas korraga?

Kas teis on ülim usaldus ja Tingimusteta Armastuse tugevus, et ükskõik mida ta ütleb või teeb, te armastate teda jätkuvalt. Olgugi, et ta teeb kadumistriki teie suhtes isegi kauemaks kui aastaks?

Kas te olete valmis selliseks eluks, kus te ei taha olla ühegi teise mehega, sest mitte keegi ei suuda puudutada teie hinge nii nagu seda tegi tema, ja et te ei rahuldu enam mitte millegi vähimaga?

Kas te olete valmis silmitsi seisma olukorraga, kus ta on teises suhtes või isegi abiellub kellegi teisega ja te jätkuvalt teda armastate? (Ana Souto artikkel lapsehoidjatest) 

Kas te olete valmis kaotama oma väärikuse nii sügavalt, kui te pole seda veel iial kaotanud?

Kas te olete valmis omaks võtma mõistmist, et kõik see eelnev on väljaspool teie kontrolli ja isegi kui ma seda teile ütlen, et see kõik juhtub teiega, siis te ei usuks mind, ja vaatamata sellele oleme me kõik selle just selliselt läbi käinud?

Ja kui te tõesti olete valmis selle kõigega silmitsi seisma, alles siis te taipate, et see ei olnud kunagi kinni teie Kaksikus, kogu see möll oli kinni teis endis!!!
Ainus mida te oma Kaksikult kindlalt saate olete TEIE ISE!!!!

Niisiis, kas olete valmis kohtuma ISEENESEGA?????????

Teie Kaksik on teie Hinge teine pool, mis jalutab sellel maakamaral eraldi kehas. Läbi tema kohtute te iseenesega, isegi ilma selleta, et ta ise mõistaks, et ta seda teiega teeb. Kuid tema Kõrgem Mina teeb kõik selleks, et teile näidata millal ja kus te ei armasta iseennast. Ja vaatamata sellele, et te tahaksite kõige rohkem kogu maailmas armastada vaid teda, siis ei lase ta seda teil teha, sest te ei armasta iseennast.

Kordame üle, see Teekond ei ole sugugi temast vaid selle iga samm on vaid teist enestest.
Ta on teie elu kõige karmim õpetaja ja ta ei lase teil jätta ümber pööramata mitte ainumastki kivi ja selles ei saa olema hetke, kus te arvate, et nii, nüüd oli viimane, sest ta suudab teile taaskord näidata, et teil on veel mõned luukered, mis kontide klõbinal teile näkku kargavad, ja et seal on veel paar kivi, mis vajavad ümber pööramist.

Niisiis, enne veel, kui te küsite eneselt: “Kuidas ma saaksin oma ellu manifesteerida oma KaksikLeegi”, küsige eneselt, kas te olete vaimselt selle Teekonna jaoks valmis, sest see teekond ei ole nõrganärvilistele.

Teie Kaksik on teie ülim peegel. Mis iganes negatiivseid tundeid te oma Kaksiku suhtes tunnete, siis tegelikult tunnete sedasama enda suhtes. Misiganes teema see võib olla, millega teie arvate, et teie Kaksikul on vaja veel tööd teha – siis on seesama teema teie enese päevakavas. Oma Kaksiku eest ei peida te mitte midagi. Tema on teie peegel ja teie olete sedasama temale.

Ja samal ajal kui ma seda postitust siin kirjutan, tabas mind korralik šokk, seda siis Taipamise näol minu enese Teekonnast. Ka minul on aeg vaadata otsa omaenese Tõele.

Minu jaoks ei olnud enam midagi kaotada. Selle Teekonna jooksul kaotasin ma kõik, kaasa arvatud oma väärikuse tema suhtes. Ma isegi ei imesta, kui ta arvab, et ma olen lõplikult lolliks läinud. Minu hirm teda sõbrana kaotada oli hiiglaslik. Ma tegin kõik selleks, et me saaks jääda sõpradeks ja sellelegi vaatamata tegi ta mulle kadumistriki.

Rohkem kui korra süüdistasin ma teda selles, et ta ei ole siiras iseenese ja minu suhtes. Ma kinnitasin talle jätkuvalt, et tema on ainus kellega ma olen lõpuni siiras ja et ma pole talle kunagi valetanud. Nojah, nüüd on aeg mul endal tõele näkku vaadata.

Ma olen valetanud, ja ma tegin seda korduvalt. Sa teadsid seda, sa teadsid seda enne kui ma ise seda teadsin ja enne kui ma seda enesele tunnistasin. Ma valetasin ja ei olnud aus sinu vastu. Ma ei tahtnud seda öelda, kartes kaotada sinu sõprust. Kuid nüüd on aeg ja koht, kus minul tuleb vaadata oma peeglit.
Sul oli alati õigus, ma tahtsin enamat. Jah, ma tahtsin suhet ja ma eitasin seda. Ma valetasin sulle ja valetasin iseenesele selle kohta. Mul oli hirm, et kui ma seda oleks tunnistanud, siis ei oleks sa enam tahtnud minuga sõbrustada. Ma arvasin, et sa ei suudaks selle looga toime tulla. Ja lõpuks sa ei suutnudki, sest sa teadsid ja nähtavasti aimasin ma seda ka ise.

Kuid Tõde on see, et mul oli sinuga turvaline. Fakt, et sa ei näidanud oma tundeid minu vastu välja, panid mind tundma turvaliselt. Sa olid ainus mees mu elus, kes ei püüdnud mind ära kasutada ja see pani mind tundma turvaliselt. Ma avanesin, sest ma olin sinuga kaitstud, oli aegu, kui ma kartsin meie ühendust, ehk siis sina ei olnud ainus, kes seda sõprust saboteeris, mina tegin seda ka.

Kuid ma ei karda enam. Ma olen väsinud kartmast Tõde, väsinud ootamas sinult midagi, väsinud enesele valetamisest, väsinud ennast halvasti tundmast asjade üle, mis pole kunagi olnud minu juhtida. Ma alistun. See Teekond on otsast lõpuni selleks, et me õpiks selgeks, kes me tõeliselt oleme. Ja me saame õppida vaid iseenese vigadest. Ja vahest on vaja kümme korda kukkuda enne, kui me saame ühe sammu edasi astuda. Ma ei saa vabandada selle eest. Need tagasilöögid olid ette nähtud, et me õpiks läbi teineteise tundma endid, me ei oska ju õppida kui asjad lähevad libedalt. Ohh ei! Me õpime õppetükkidest, mis meile valusalt vastu nina keeratakse.
Kas ma kukkusin eksamis läbi?
Ma ei usu.
Sa rääkisid mu sõbrale, et sa andsid mulle palju võimalusi olla sõbrad, kuid ma ütleksin, et sa andsid mulle palju võimalusi, et ma õpiksin armastama iseennast.
See, minu Teekond, ei olnud kunagi sinust, see oli minust endast. Ja sinu Teekond ei olnud minu pärast, see oli sinu enese pärast.

 

KaksikLeegi Teekond on kõigi oma konaruste ja kurvidega teekond armastuse juurde iseeneses. See on teekond Tingimusteta Armastuse juurde Teile ja teie Kaksikule. See seisneb oma enese hirmudega silmitsi seismises ja olla alasti aus iseenese vastu, alati. See on elutervete piirangute seadmine iseenesele, ilma hirmuta kaotada oma armastatu.

See on raskeim Teekond, millega teil tuleb kunagi silmitsi seista, kuid see on väärt iga pisarat, mida te olete valanud, iga valu, mida te olete tundnud, sest te olete väärt seda, et armastada ennast.

Ma ei olnud valmis oma Kaksikuga kohtumiseks, kuid ma olen nüüd valmis kohtuma Iseenesega. Kas teie olete valmis kohtuma iseenesega?

Alati Armastades,
Linda

Kui keegi soovib iseenesega süviti minna ja mõistab inglis keelt siis Suunab ka Linda Ajar oma blogist otse Ana Souto kodulehele ja see on KaksikLeegi maastikul tegija, kelle tegemisi julgen kogu südamest soovitada. Olen tema tekste ju viimased kaks aastat tõlkinud 😉

 

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:  https://lindaajar.wordpress.com/2018/05/02/twin-flame-truth/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.