Vanad haavad


12.03.2007

Kurjakuulutav kuupäev kui minu keha karjatas AITAB. Olen sellest siin juba rääkinud. Kuid täna tundsin siiski, et on veel palju millega ma pole piisavalt tegelenud.

Kõi sai alguse ühest artiklist. Ei ole see solvav või haiget tegev iseenesest. Olen hoopis õnnelik, et sain olla osa selle kõige juures. Kolasin seepeale mööda veebi ja otsisin Belluse ja oma endise ülemuse, Rolf Relanderi kohta andmeid ja siis….

Korraga hakkasid uuesti tõusma vanad tunded. Valu, Hirm ja Tühjus. Kolm karmi sõpra, kes said jõudu minu füüsilisest väsimusest. Mida väsinum ma olin seda võimsamaks muutusid nemad.

Tänaseks on neist jäänud vaid varjud, kuid varjud mis näitavad mulle, et millestki olen veel “mööda” vaadanud, midagi minu sees tahab minult suuremat tähelepanu. Mis see on ei oska veel öelda ja ju ma pole vist ka veel valmis sellega tegelema, kuid ka seda tuleb mul varem või hiljem teha.

Olen ehk jälle teelahkmel. On see ehk tingitud pika ja raske haiguse läbi põdemisest mis kajastub pangakontol :P, ka see on võimalik. Või ehk hoopis eeloleva “aastapäeva” mõju.

Vaatamata kõigele olen õnnelik, et Rolle sai tunnustuse Eesti riigilt. Ta on selle kuhjaga ära teeninud. See et mina ei suutnud tema seatud tööpingele vastu pidada, nohh, see on juba minu probleem.

Üks kommentaar “Vanad haavad

  1. rolle on juba ahne inimene ja kunagi saab ka omad vitsad.tubli et suutsid niigikaua seal püsida.ma sain juba siis aru kui preemiat kärbiti et siis tuleb ää kõndida.see närvilisus hakkas ajudele.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.