17.12.2017 Ana Souto

Pildiotsingu With whom eyes you look at yourself tulemus

Kallid Teekaaslased,

Me elame selle planeedi Universaalsete seaduste järgi.
Teadliku Loovuse Universaalsed Seadused, Olemuse Universaalsed Seadused, Meele Universaalsed Seadused ja Loomise Universaalsed Seadused.

Tähelepanu Seadus väidab, et see millele me oma tähelepanu fokusseerime, see laieneb.
Külgetõmbe Seadus väidab, et sarnane tõmbab sarnast.
Vibratsioonide Seadus ütleb, et kõik selles Universumis, oma puhtamas ja algses vormis, on vibreerib energia.

Selles mõistes oleme me kõik vibreerivad energeetilised olendid, sõites ringi nendes biokeemilistes masinates, meie kehades, ja kui ei oleks Gravitatsiooni Seadust, siis me hõljuksime ringi nagu õhupallid.

Visuaalne kujutis, mis meil teineteisest on, on vaid meie meele illusioon, sest need kehad on vaid masinad ja annavad meile võimaluse liikuda ühest kohast teise ja teha asju, et käituda nagu inimesed ja täita põhivajadusi.

Inimkäitumise keerukus on imetlusväärne ja ma leian selle olema huvitava.
Iga väikese asja taga, mida me teeme on mõtted, mälestused, emotsioonid, kavatsused, tegevused ja oodatud tulemused ning kõik see kombineerida millekski, mis oleks teiste poolt heaks kiidetud või tunnistatud on samahästi kui võimatu.

Meie, kui multidimensionaalsed olendid, oleme imeliselt keerulised, ja samal ajal imepäraselt lihtsad, kui me vaid suudaksime näha energiaid selle asemel et jääda kinni lihasse, sõnadesse ja liikumisse.

Niisiis, täna tahtsid energiad, et ma selgitaksin Ettepanekute Seadust, sest see on hindamatu tööriist, mida me saame kasutada oma Teekonnal, eriti praegu, kui me läbime nii palju erinevaid energianihkeid ja lisaks kõigele laseb Merkuur tagurpidi, justkui kirss tordil.

Miks inimesed käituvad nii nagu nad käituvad?

Vastus on tegelikult väga lihtne ja sellel pole mitte midagi pistmist teiega, vaid pigem nende endi käsitlusega nende endi reaalsusest.

“Sest nad kogevad elusündmusi, mida nad vajavad, et lisada väärtust nende endi hingeevolutsioonile ja isiklikule arengule”

Voila! Lihtne onju?

Ettepanekute Seadus ütleb, meele alateadlikud aspektid on looduse poolt vastu võetavad ja mõjutatud muljetest mida nad esile kutsuvad.

See läks nüüd nii hästi, et teeme korra veel!

Kui keegi teeb midagi sellist, mis mitte kuidagi ei resoneeru teiega, siis teie loogiline meel käivitub ja teie tajumine saab rikutud hinnangutest ja ühemõõtmelisusest.
Te valite, alateadlikult, et võtta vastu midagi, mis on meele kohene reageering ja seega eirate kõiki teisi multidimensionaalse olemi aspekte.
Te eirate mõtteid, mälestusi, emotsioone, kavatsusi, tegevusi ja eeldatud tulemusi selle hoiaku taga ning lihtsalt arvustate käesoleva tegevuse järgi, mis on samuti mõjutatud teie enda vaatenurgast, kogemusest ja sisemiste reeglite komplektist, mis on jällegi rikutud meie endi isiklikust teekonnast.
Te väljute, sõna otseses mõttes, oma joondumisest ja hakkate võitlema millegi vastu, mida teie loogiline meel ei suuda omaks võtta ja ei vaata kogu situatsiooni sellisena nagu see tegelikult on – multidimensionaalne situatsioon.

Olete te ikka veel minuga?

Võtame selle siis korra veel läbi!

Kujutame ette, et ma teen midagi, mis käivitab teid mingil moel ja teie esimene reaktsioon on mulle kõrri karata.

“Miks sa nii tegid? See ei ole see, mida ma arvasin, et sa oled! Ma arvasin, et sa oled teistsugune. Sa oled Egoist!”

Selles karjub meel ja arvustamised, panid tähele?
See, mida sa arvasid, et ma olen, on teie enda nägemus minu OLEMIST, mis põhineb teie endi uskumustest ja hinnangute süsteemist, mis aga taaskord on rikutud vaid teie enda elukogemusest.
See mida te tajute erineva ja egoistlikuna on tegelikult ettepanekud ja tugevalt mõjutatud sellest, mida olete kogenud oma välisest keskkonnast.

Teie taju ei räägi midagi sellest, kes MINA OLEN multidimensionaalse olendina, tegelikult on see taju tingimuslik ja teie enda loogilise meele poolt tingimustele allutatud, ehk siis see keda TEIE NÄETE kolmanda dimensiooni olendina on see mis on teie inimsilmadele vastu võetav.
Te eeldate, ilma et võtaksite arvesse teisi faktoreid, mis on minu inimkäitumise taga.

Arenenud Olendi avatud meel jõuaks aga sellisele järeldusele:

“Ma usun, et tal on selleks hea põhjus, põhjus, mis põhineb tema enese kogemustel, teadmistel ja kogemuste summal.”

See aktsepteeriks ja hõlmaks kõiki minu multidimensionaalse olendi kihte, just nagu energiat mis MA OLEN, mitte biokeemiline masin, mida ma kasutan.
Ma saan aru, et ma olen samuti kasutanud omaenese komplekti vaimsetest, intellektuaalsetest, käitumuslikest ja emotsionaalsetest oskustest, et langetada otsuseid ja tegutseda millegi jaoks.

Seega, see mida ma tegin oli midagi sellist, mida mina vajasin oma teekonna jaoks, kas see teiega resoneerub või mitte pole tegelikult oluline.
See, kuidas teie sellele otsustasite reageerida oli vajalik teie enda jaoks.

Ma tean ma olen siin täna muutunud nohikuks, kuid ma loodan, et te saite minust aru.

Kui te jagate hinnanguid, siis te keerate kinni oma meele avardumise.
Alateadlikult, on teil selline sisemine dialoog:

“See on minu arvamus ja kui teise inimese arvamus sellega ei ühti, siis tema arvamus on vale. Ma keeldun vastu võtmast teisi vaatenurki ja valin vaid enda oma kui ainuõige minu reaalsuses ja keelan teistel nende reaalsustes midagi muud uskuda.”

Meele kramp, selle asemel et avaneda.

untitled

Sellele järgneb keeruline ahelreaktsioon.

Te kas otsustate seda võtta kui Tõde ja hoiate selle endale, läbi selle siis ka oma meelt kokku tõmmates või Teil on veel võimalus näha piiritult teisi võimalusi selle multidimensionaalse olendi taga ja sellega avardada oma meelt või teil on isegi võimalus võtta omaks ohvri roll ja tirida teised inimesed oma väikluse peole, samal ajal alandades iseenese ja kõikide ennast ümbritsevate inimeste sagedust.

Kui valite viimase, siis muudate teiste jaoks väliste tajude allikaid ja seda iseenese piiratud ja hinnanguliste vaatenurkadele toetudes.

Te käivitate Ettepanekute Seaduse aktiveerite lisaks veel terve rea teisi Seadusi, nagu näiteks Vastandlikkuse Seadus, Vaba Valiku Seadus, Peegeldumise Seadus ja Tegu ja Tagajärg Seadus, lihtsalt mõned neist siin nimetatud.

Selliselt tegutsedes tellid sa oma enese energiaväljast need vajalikud kogemused, mis on vajalikud sinu enese hingearenguks ja isiklikuks kasvuks.

Ehk siis, teie reageering välisele olukorrale peaks põhinema ainult sellele, et te lisate oma väärtust oma isiklikule teekonnale.

Aktsepteerimine on imeline, radioaktiivsus kaugel sellest.

Plahvatus ja Avardumine on kasulikud, kokkutõmbumine ja kokkuvarisemine on kahjulik.

Küsimused, mida küsida alati on sellised:

Kas see on tõde?
Kas see on heatahtlik?
Kas see on hädavajalik?

Tõde – Peab olema algselt multidimensionaalne lähtuvalt sellest olendist ja mitte ainult isiklikust vaatenurgast.
Heatahtlik – Peab olema algselt väärtuste lisamiseks mõlema olendi kogemusele, eeldades, et leidsid selle tõeseks lähtuvalt multidimensionaalsusest.
Hädavajalik – Kas see tõstab sagedust ja avardab isiklikku evolutsiooni, kui multidimendsionaalne olend, või paneb see sind (otsesõnu) sagedusredelilt alla kukkuma ja reageerima ehk plahvatama, selle asemel, et vastata?

Ma olin hiljuti silmitsi paari situatsiooniga oma kogemustes.
Ühe puhul mul tuli enda eest välja astuda ja rääkida oma Tõde, sest see oli hädavajalik teiste inimeste heaolu ja turvalisuse seisukohalt.
Teisel korral ma samastusin inimestega, kes on mulle väga olulised, ma vaatasin olukorda multidimensionaalselt ja otsustasin mitte vastata sellele.

Ma püsisin omas sageduses ja aktsepteerisin seda, et neil olid omad põhjused selle tegemiseks mida nad tegid ja loodetavasti lisasid nad sellega väärtust omaenese teekonnale, isegi, kui nende käitumine haavas mind sügavalt.

Siin artiklis ma selgitasin, et Karma on Bitch vaid siis kui seda oled sina ise.

Bjork on minu inimtootem ja ta laulab sellest nii hästi!
Üks mis kindel, inimkäitumises ei ole mitte mingit loogikat aga siiski on see nii vastupandamatu.

Praegustes energiates navigeerimine ei ole kerge, kuid kui te suudate püsida avardumise ja aktsepteerimise seisundis, suudate te vältida, ebameeldivatesse olukordadesse lõksu jäämist, mis teie energiavälja lõhuvad ja seeläbi tõmbavad su ellu selliseid jamasid lisaks.

Sarnane tõmbab sarnast, seega palun olge tähelepanelikud inimeste, kohtade ja olukordade suhtes, millesse te tahate oma energiat panustada ja ärge valige kontakti selliste olukordade, inimeste ja kohtadega, mis ei pane teie enese teekonnale lisaväärtust ega tõsta teie enese võnkesagedust.

Muutuste vastuvõtmise ja erisuste aktsepteerimisega on veel palju vaja kasvada, olenemata mis kujul või vormis need meie teele satuvad.
Ilma kontrastideta ei ole arengut ja kui te lubate oma energeetilisel meeskonnal ennast juhendada, siis nad varustavad teis just õigete vahenditega sinu enese arenguks.

Usaldage alati oma sisetunnet ja tegutsege vastavalt, sest kui te seda ei tee, siis te liigute juhitamatult.

Ma saadan teile palju armastust ja valgust ja palvetan, et te püsite turvaliselt oma enese südame Väes.

Multidimensionaalne Olend,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaalpostitusega blogi on tänaseks kustutatud.

Keda sa vaatad?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.