Inimene, oma pahede ori


Peeglisse piilumineVastates meemile panen siis kirja oma kiiksud.

Ega ma kurda, mulle mu kiiksud närvipihta ei käi, kuigi paljud peaksid mind sinisilmseks idealistiks 🙂

Siia siis mõned kiiksud, alustades sellistest mis on natuke äkilisemad kaaskodanike suhtes.

1- Asi mis võib mind täiesti endast välja viia on ALATUS. Selline alatus, kus teatakse millised on teise inimese nõrgad või siis õrnad kohad ning kasutatakse neid teadmisi sihilikult haiget tegemiseks või siis lihtsalt oma ego ergutamiseks. Kummaline on see, et kui sellele alatule samaga vastata on selline kiun lahti, et terve vabariik kajab.

2- Asi mis teeb meele mõruks on HALA. Inimeste pidev halisemine oma raske elu üle. Ma ei väida, et elu on kerge ja lõhnab nagu jalutuskäik roosiaias, kuid mõnedel (kahjuks suuremal osal) inimestel on kombeks iga “väiksema” asja peale “kõhuli porilompi” viskuda ja karjuda: “Kõik teevad mulle liiga!”  Njahh siin ei aita ka mitte üks raas D. Icke sugused vandenõu teoreetikud …

3- Siis veel kiiks mida teised minus tähele panevad ja kummaliseks peavad. Nimelt on mul harjumus ja ehk ka võime näha inimestes seda “Säravat teemanti “ milline on igas inimeses olemas. Vaatamata sellele, et ühiskond ja eluraskused on õpetanud meid meie tõelist olemust varjama. Selle tulemusena on Teemanti peale ladestunud väga paks kiht saasta, mida me jälle oma oskuste ja võimaluste piires oleme klantsima löönud ning kõva ja särava lakikihi alla peitnud. Lõpuks oleme ka tema olemasolu eneses unustanud. Selleks, et see eneses üles leida tuleb alustuseks uskuda, et kõik see sisemine sära on meis enestes olemas.

Olles roheline selles mängus julgen palli edasi visata Biankale ja Naisele

Üks kommentaar “Inimene, oma pahede ori

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.