22.10.2017 Ana Souto

Bringing Your Emotions to Life | Spiritual Practices for Everyday Life | Spirituality & PracticeMu Kallid Hinged,
Uhh, kuidas mu sõrmed igatsesid seda klaverit ja kuidas mu tagumik igatses seda tooli! Ma olen tänulik teie kannatlikkuse eest sellel ajal kui mina võtsin aja maha, et puhata ja akusid laadida ning taastuda.
Paar nädalat tagasi sain ma ühe hiiglasliku uuenduse osaliseks, see juhtus kui ma töötasin Wayne Landeriga. Seejuures tegin ma vea, et võtsin kõiku neid tekkivaid sümptomeid, emotsionaalseid plahvatusi, mida ma kogesin iseeneselt mõistetavateks ja surusin ennast edasi. Hoolimata minu enese sisemistest vajadustest ja märkidest, mida minu enese keha mulle andis.
Oma “puhkuse” ajal sain ma uue infopaketi seoses sellesama uuenduste sessiooniga, milles me praegu kõik viibime.
Ma olen seda teemat puudutanud oma sessioonidel mõni päev tagasi ja nagu ma lubasin selgitan ma siin täpsemalt, mida me päriselt praegu kogeme ja kuidas me saaksime need energiad vastu võtta tervislikult ja tasakaalustatult.
Et teha seda piltlikult oleks vaja, et te kujutaksite endale ette, kuidas te täidate klaaspudelit mingi väga veniva vedela möksiga.
Sellega kui te hakkate seda vedelat möksi pudelisse kallama, tekitate te õhuliikumise. Selle õhu, mis on juba pudelis ees. Ja iga tilk seda möksi lisab mulle ja ebamugavust selles sisemises keskonnas.
Möks hakkab hunnikusse kogunema ja iseennast kohandama selle sisemise keskonnaga niikaua kuni sa oled selle pudeli täis saanud.
Siis on vajalik lasta asjal seista, et pudeli sisu saaks kohaneda, võtta harmooniline kooslus ilma mingi ebamugavustundeta, mida tekitavad mullid ja kohanemise liikumine.
Kui teil on nüüd silma ees selline kujutlus võtan mina ette selgitamise, kuidas need uuendused teie füüsilisse kehasse installitud saab.

UUED UUENDUSED, UUS VAIMNE TEHNOLOOGIA

Uuendused tekivad siis, kui me võtame vastu uue vaimse tehnoloogia (arvutikeeles siis baasvara või käega katsutava materjali, millele infot peale lasta), millega töötada. Te tunnete ennast rohkem ärkvel, rohkem teadlikud te võite hakata märkama asju mida enne ei märganud ja te võite ka kogeda tõsiseid uuendusi oma füüsilises võimekuses.
Neid integreeritakse teie kehasse kroontsakra tasemelt, kuid sümptomid laienevad terve tsakrasüsteemi ulatuses, tootes füüsilisi sümptomeid.
Siia reastan mõned nendest sümptomitest:

 • Uued allalaadimised
  Külmatunne
  surina tunnetus
  Kummalised uned
  Nägemused
  Vaimolenditega suhtlemine

Klassifitseerimised on uuenduste installimine teie füüsilisse kehasse, sest uuendusi võtate vastu oma kõrgemast energeetilisest teadlikkusest. Te tunnete ennast käima tõmmatutena, pinges, ärritatult ja väga närvilises energias, sest te tajute muutuste salvestumist oma selle reaalsuse kehastusse ja täpselt nagu iga teinegi muutus meie elus, paneb see meid tundma ebamugavalt ning tekitab soovi vastassuunas jooksu panna.
See on see seisund, kus mullid hakkavad pudelis oma kohta leidma ja sõna otseses mõttes tõmbavad sind käima igas võimalikus võtmes.
Siia mõned sümptomid sellest:

 • Äärmuslik kurbus
  Depressioon
  Ebamugavus
  Käivitused
  Ahistus
  Paanikahood
  Vihased energiad
  Närvilisus
  Rahutud ööd
  Ebaregulaarsed unetsüklid
  Üksindusetunne
  Eksinud ja hüljatud olemise tunne

Nii palju toredaid asju, onju?
Tegelikult, kui te oskate neid asju vaadata nagu õhumulle, mis lihtsalt teevad endale ruumi, et pudelisse mahuks rohkem vedelikku, siis suudate neid vastu võtta kergemini ja rahulikumalt kui see kõik ilmneb.
Kui õpite lahti laskma nendest päästikutest ja tunnetest siis sõna otseses mõttes loote endale rohkem ruumi, et võtta vastu uut vaimset kasvu ja arengut.
On tõeliselt tähtis, et te hoolitseksite sellel ajal iseenese heaolu eest ja keskendute nende tunnete allikale.
Teadvustage endale, et sa ei ole enam see, kes sa olid, kui see teekond alguse sai.
Sa oled need voorused, mida sinu hing on saanud läbi sinu inimkogemuse.
Te olete paremad, suuremad ja säravamad kui kunagi enne.
Täna te olete parimad versioonid endast, selles kehastuses ja te olete tugevamad kui te olete olnud kunagi enne.
Te olete võidelnud oma varjupoolega rohkem kordi kui te suudaksite üles lugeda oma inimsõrmedel kuid te olete jätkuvalt elus ja hingate tingimusteta armastust.
Te olete üks iseenesega ja oma Olemiga.
Te olete just õiges kohas, just õigel ajahetkel.
Te olete üks Universumiga ja Allikaga.
Te hoiate oma MINA OLEN tänases hetkes, et kui misiganes päästik või ebamugavustunne teid tabab, lihtsalt öelge kõva häälega, et te lasete need minema: MA VALIN ARMASTUSE!

Supervisioonid on lõplikud kohandumised infouuenduste ja mehhaaniliste uuenduste täielik integratsioon, mis võimaldab teil helikopteri ülevaadet kogu situatsioonist ja enda vaimsest arenemisest. See peaks olema üsna imeline kogemus, sest te hakkate taipama kõiki neid tillukesi tükikesi suurest puzzlest, mida see imeline teekond on teile andnud.
Selle etapi sümptomid on siin:

 • Valgustatus
  Taipamised
  Emotsionaalne teadlikkus
  Kõrge teadlikkus
  Pehmed energiad
  Äärmuslik empaatia planeedi ja teiste maalaste suhtes
  Armastuse energia, mis tõlgendub kaastundest ja headusest küllastunud tunnetes

Ma tahan öelda, et ma olen nii uhke teie kig üle. Uhke teie sihikinduse, vastupidause, tugevuse ja võime üle armastada vaatamata valule ja andestada vaatamata haavatusele ja valule.

Te olete andekad, te olete õnnistatud, te olete juhendatud ja kaitstud.

Võtke omaks need uuendused, kui kõrgema mina õnnistus ja kingitus ja lubage endile see aeg, mida vajate, et kõik see omale kohale loksuks, saavutades harmoonia ja õndsuse.
Ärge kiirustage, ärge arvustage ennast ja mis peamine, ärge süüdistage oma Kaksikut oma enda teekonna pärast.
Te olete üks hing kahes kehas, te mõlemad maadlete igapäevaselt oma asjadega, seega palun – olge heatahtlikud enese ja ka oma kaksiku suhtes.
Väljendage halastust enese ja kõigi teiste suhtes.
Õnnistage neid läbi oma teekonna ja saatke neile armastust ja valgust otse nende südamesse ja hinge.

Mina püsin teie kõrval, koides käest igal sammul.
Astu välja hirmust ja sammu usaldusse.
Lubage oma südametel ennast juhtida ja olgu teie intuitsioon teile igaveseks teejuhiks.

Mu Inglid, ma saadan teile armastuse uuendusi ja valgust.
Selgepilguline,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaal:

http://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/10/higher-insights-from-above-upgrades.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

Nõuanded Kõrgemalt Minalt – Uuendused, Klassifitseerimised ja Supervisioonid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.