Navigeerides nendel hullumeelsetel energiatel nagu prof ja vältides draamat nagu Ninja!


Perfect Storm - Global Spreading of Coronavirus - Ein5509.05.2018 Ana Souto

Heya mu kallis rahvas!

See olen mina, see kes rändab maailmade vahel, armastab arbuusi ja kirjutab vahest naljakaid lugusid KaksikLeekidest.
Lisaks meeldivad mulle kutsikad ja kassipojad, kuid mis mulle kohe mitte üks raas peale ei lähe on negatiivsed inimesed (iseeneste ja teiste suhtes) ja D-R-A-A-M-A.

Me võime siin istuda ja arutleda kõikide tsakrate üle, mis vajavad lahti muukimist, tasakaalustamist, suitsutamist ja austamist, kuid tõde on see, et meie ümber on inimesi, kes panevad meid tahtma iga nende tsakra pihta, praepanniga, litakat andma.
Muidugi armastavalt ja loomulikult kogu sära ja valgusega.

Ma võtsin oma tiimiga ühendust ja küsisin neilt, kuidas me saame olla heatahtlikud, kuid samas mitte lasta igat jama endasse ja navigeerida nendes energiates, ilma et me kahjustaksime oma vaimset terviklikkust ja loomulikult ei lõhuks oma küüsi, sest ma ei kavatse enda omi siin selle juraga pilbasteks lasta!

Enne kui ma sellesse sukeldun, teeksin ma väikese ääremärkuse. Ma tahaksin teie tähelepanu juhtida asjaolule, et me ei läbi kõik üheaegselt sama tsüklit. See on tõesti kollektiivne pingutus ja samal ajal kui osad teevad läbi puhastustuld, tunnevad teised vajadust ennast ülejäänud inimestest isoleerida ja puhata niipalju kui võimalik. Üsna pea vahetame me kohad ja järgmised, olles täielikult puhanud, võtavad üle puhastumise ja on valmis maad puudutades jooksu pistma, kui teine laine asub väljateenitud puhkusele.
KOLLEKTIIVI JÕUD!
Üksinda võime me heidelda, kuid koos me lendame!

Niisiis, mu tiim tahtis, et ma teiega jagaksin Polaarsuse Seadust, ehk siis ühte tööriista, millega navigeerida läbi nende pingeliste energiate ja siiski sellest kõigest võitjatena välja tulla.

Polaarsuse Seadus räägib sellest, et Universumis sees on selle polaarne vastaspool: Iga tipp omab põhja, igal ülemisel poolel on olemas alumine pool, igal esiküljel on tagakülg.
Vastaspooled pole midagi muud kui ühe asja erinevad küljed, kuid erinevate nurkade all. Elu ise pole midagi muud kui lõputu vormituse ja lõpliku individuaalse vormi kohtumispunkt.
Polaarsuse Seadus on ka Tasakaalu Seadus: Universum tasakaalustab kõike mõõtes täiusliku koguse polaarset vastaspoolt. Põhjus on tasakaalustatud tagajärjega, tegevus on tasakaalustatud vaikusega ja päev on tasakaalustatud ööga. Iga element on tasakaalustatud iseenese vastaspoolega.

Et siis, mis pagana pärast meid praegu nii hullusti raputatakse?

Puhtalt seepärast, et raputada ebamugavad kogemused nende vastaspoolele.
Kui te ei koge mingi kogemuse äärmuslikku vastaspoolt, siis ei ole võimelised arendama endas seda voorust, mida te peaksite saama sellest energeetilisest liikumisest. Te muundate hirmu vapruseks, kahtluse enesekindluseks ja nõrkuse tugevuseks.
Seega iga takistus sisaldab eneses võrdväärse võimaluse ja kõik mida te kogete millegi halvana sisaldab eneses võrdväärse koguse head ja vastupidi.

Ehk siis, isegi kui te tunnete justkui teil on jalad taevapoole keeratud ja kui Universum armatseb teiega igal võimalikul viisil, ainult et teie ei saa sellest orgasmi, peatuge ja peegeldage seda kogemust ning nähke seda, mida see kogemus teile näitab, millist osa enesest teil tuleb muutma hakata.
Mis oleks polaarne vastaspool negatiivsest emotsioonist?
Kuidas te saaksite kasutada neid olukordi enese kasuks ja lahustada vanu hirme ja viha?

Mis iganes teie elus praegu käimas on, lihtsalt pidage meeles, et teie olete need, kes loovad teie reaalsust, igapäevaselt valides kõrgemais võimalikke emotsioone ja hüpates kõrgematele aegjoontele kui te suudate.
Olenemata sellest, mida see olukord püüab teile näidata või kui lootusetult te ennast parasjagu tunnete, lihtsalt pidage meeles, et te ei pea mitte midagi TEGEMA, teil tuleb lihtsalt OLLA hetkes ja mitte punnida.

Kui olukord paneb teid tundma meeleheidet, siis teil tuleb OLLA Rahu.
Kui te tunnete, et olete lootusetult omadega võsas, siis teil tuleb OLLA Vaikus.
Kui te tunnete viha, siis teil tuleb OLLA Andestus.

Teil tuleb sõna otseses mõttes sellel madalal emotsioonil, mida see inimene, koht või olukord teis esile kutsub, sabast kinni haarata ja see ümber pöörata, olles kõrgemas emotsioonisageduses.

Usaldades, et “halvad asjad” tulevad meid aitama meie teekonnal, ei ole just magus tablett alla neelata, kuid me unustame hirmu ja tuletame meelde Armastust, selle teekonna igal päeval. See aga ei erine mitte kuidagi Universumi usaldamisest ja olemisest absoluutselt kartmatu tuleviku osas. Ehk siis, mida kiiremini te alistute sellele, mis on teie JAOKS tulemas ja osalete selles kõiges oma energiasageduse tõstmisega, tõstes selle kõrgemaks kui käesolev “probleem”, seda kiiremini te sellest välja tulete ja olete tugevam kui enne. Mis ei tapa teeb meid tugevamaks.

Kogu see möll on kinni teie emotsioonides, millega te kaasa lähete, niipea kui teid tabab midagi ebameeldivat ja sellest välja tulekuks pole vaja muud kui valida OLEMINE, mis aitab teil edasi minna.

Sest iga võrrandi jaoks on olemas lahenduskäik, kuid te ei leia seda, kui te istute jätkuvalt oma vanas mõttelaadis.
Teil tuleb õppida seda kasutama kui muutuste ja muundamiste käivitajat.

Valige alati kõrgem emotsioon ja aegjoon, kui käesolev “probleem” või “väljakutse”.
Kesiganes peab teie kõrvale jääma, see jääb ja kesiganes on määratud lahkuma, see lahkub ja teeb teile ruumi uute asjade vastu võtmiseks.

Kuidas iganes asjalood on, te ei ole olukordade ohver, vaid see isik kes valib, et olla teiselpool seda kogemust.

Valige kõrgemalt, seal on nähtavus parem!

Lennake mu kaksikud!

Ma loodan, et need sõnumid helisevad teis ja annavad vajalikku selgust nendes aspektides, millega te parasjagu võite madistada.

Privaatsessioonideks broneerige aeg järgneva lingi kaudu

https://thebloomfromwithinproject.as.me/schedule.php

Ma saadan teile palju armastust ja valgust ja palvetan, et oleksite kaitstult ja turvaliselt oma enese südame väes.

Prof Ninja

Ana x
©thebloomfromwithin
(The content of this article is copyright protected)

Tõlkis Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.