Septembri energiad.


Me oleme jõudnud septembrisse. Me oleme pidanud navigeerima väga rasketes ja pingelistes energialainetes.

Kui nüüd kirjeldada seda liikumist, siis kujutage endale ette, et te olete poolest kehast mädasoos ja teie randmete ja pahkluude küljes ripuvad kolme kilosed raskused.

Keevaline ja vapper Lõvi vahetub maise ja materialistliku Neitsiga. See tegelane aga võib meis esile kutsuda vaimset ja füüsilist kurnatust aga ka tunnet, et meid on viimase piisani energiast tühjaks pigistatud.

Me oleme madratsi külge kleepunud nagu näritud näts lokkis juustes? Olemas!
Kurguauguni täis omaenese mõtteid, õigustusi ja venitamisi? Olemas!
Pea on täis plaane aga motivatsiooni nende tegemiseks ei ole? Just täpselt nii!

Tegutseme koos Marsiga, mis nüüd, alates 09.09.2020, on otsustanud tagurpidi liikuma hakata, pärast seda juba tunneme endas paigalseisu ja vastumeelsust tegeleda oma elu teatud aspektidega, mille puhul me teame, et meil tuleb tegutseda. Aga loomulikult on osad meist juba eelnevalt selles venivas raskes energias.
Teisest küljest on meil praegu võimalik üle vaadata mõned äkilised otsuseid, mis võiksid meilt ja meie lähedastelt aasta lõpuks soolast hinda nõuda. Seda nii materiaalse kui ka emotsionaalses vääringus.

Peatuge ja mõelge! Enne kui selleks on liiga hilja….

Hingake sügavalt ja alles siis otsustage.

Selle kuu eesmärk on panna meid teadvustama meie enese vastuseisu millestki lahti laskmisel. Just nendest, mis on meie uuest ajajoonest juba välja langenud, kuid millesse me ikka veel klammerdume.

Kas te olete maailmas selline, kes te tõeliselt sisimas olete või jätkate ikka veel ohvri mängimist, sest pole suutnud vabaneda mineviku mustritest ja dogmadest.

Kas sa ikka armastad seda/teda? Või armastad sa vaid mõtet sellest armastusest? Ja nüüd oled lõksus kujutuspildis, mida oled endale sisendanud suhte kohta?

Kas sa oled 110% pühendunud oma unistuste saavutamisele või tegutsed sa poole vinnaga ja püüad seda maskeerida entusiasmiga, mis on seest õõnes?

Alates 29. septembrist, kui Saturn hakkab taas otse liikuma on meil aeg vastust anda selle eest mida me tegime või ei teinud. Olgu siis teemaks suhted, meie töö või saatus.

Neitsi, mida esindab Taro kaartide hulgas Erak, viib meid taaskord sügavale endasse, otsima vastuste valgust, mida me nii hädasti vajame ja igatseme.

Võta endale aega, et enda eest hoolitseda. Ümbritse ennast inimestega kellele on tõeliselt inspireeriv Armastus, vastuvõtlikkus ja sisemine tasakaal.

Astu kõrvale draamast, püsi oma laines.

Sa oled õiges kohas, õiges hetkes, just selles kehas mis kuulub selle Teekonna juurde.

Usalda Protsessi.

Sa oled Armastatud.

Mina armastan sind ka!

Armastuse ja tänutundega

Ana.
@annathebloomer

Taas tõlge Ana postitusest sotsiaalmeedias.
Samas on võimalik temaga kontakteeruda siin

https://www.patreon.com/thebloomfromwithinproject

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.